XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Napredak (Z) - Istok-63 3:1
2 22.08.2010 17:00 Jedinstvo - Napredak (Z) 4:1
3 29.08.2010 17:00 Napredak (Z) - Vinoraca 2:0
4 05.09.2010 17:00 Napredak (D) - Napredak (Z) 8:1
5 12.09.2010 16:30 Napredak (Z) - Kušiljevo 5:3
6 19.09.2010 16:30 Lugomir - Napredak (Z) 2:1
7 26.09.2010 16:30 Napredak (Z) - Sloga 2:1
8 03.10.2010 16:30 Morava - Napredak (Z) 0:3
9 10.10.2010 16:00 Napredak (Z) - Mladost 4:3
10 17.10.2010 16:00 Napredak (Z) - Vinogradar 2:1
11 24.10.2010 15:00 Buducnost - Napredak (Z) 0:0
12 31.10.2010 15:00 Napredak (Z) - Levac 4:1
13 07.11.2010 13:30 Mladost - Napredak (Z) 1:5
14 14.11.2010 13:30 Napredak (Z) - Kupinovac 3:4
15 21.11.2010 13:30 Dragocvet - Napredak (Z) 2:1
16 20.03.2011 Istok-63 - Napredak (Z) 1:0
17 27.03.2011 Napredak (Z) - Jedinstvo 2:4
18 02.04.2011 Vinoraca - Napredak (Z) 3:0
19 10.04.2011 Napredak (Z) - Napredak (D) 1:1
20 17.04.2011 Kušiljevo - Napredak (Z) 2:0
21 20.04.2011 17:00 Napredak (Z) - Lugomir 2:0
22 24.04.2011 17:00 Sloga - Napredak (Z) 3:1
23 01.05.2011 17:00 Napredak (Z) - Morava 1:5
24 08.05.2011 17:00 Mladost - Napredak (Z) 5:0
25 15.05.2011 17:00 Vinogradar - Napredak (Z) 4:1
26 18.05.2011 17:00 Napredak (Z) - Buducnost 2:1
27 21.05.2011 17:30 Levac - Napredak (Z) 6:0
28 29.05.2011 17:30 Napredak (Z) - Mladost 1:1
29 05.06.2011 18:00 Kupinovac - Napredak (Z) 3:4
30 12.06.2011 18:00 Napredak (Z) - Dragocvet 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Napredak (D) 30 17 9 4 60
2 Sloga 30 18 1 11 55
3 Jedinstvo 30 16 6 8 54
4 Kušiljevo 30 14 3 13 45
5 Dragocvet 30 14 1 15 43
6 Morava 30 13 3 14 42
7 Istok-63 30 13 2 15 41
8 Napredak (Z) 30 12 4 14 40
9 Mladost 30 11 7 12 40
10 Lugomir 30 11 7 12 40
11 Mladost 30 12 4 14 40
12 Buducnost 30 12 4 14 40
13 Vinoraca 30 12 3 15 39
14 Levac (-1) 30 12 3 15 38
15 Vinogradar 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Kupinovac 30 10 3 17 33