XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 16:00 Cerovac - Kosutnjak 4:0
2 21.08.2010 16:00 Vinogradi DB - Cerovac 0:0
3 28.08.2010 16:00 Cerovac - Kolonija 0:3
4 04.09.2010 16:00 Šumadija - Cerovac 5:1
5 11.09.2010 16:00 Cerovac - Sloga (D) 0:1
6 18.09.2010 16:00 Sušica - Cerovac 0:1
7 25.09.2010 16:00 Cerovac - Arsenal 2:2
8 02.10.2010 16:00 Sumadinac - Cerovac 2:0
9 16:00 Cerovac - Seljak 5:2
10 16:00 Cerovac - Srbija 1:0
11 16:00 Sloboda - Cerovac 5:0
12 16:00 Cerovac - Buducnost 0:2
13 16:00 Jadran - Cerovac 0:2
14 16:00 Cerovac - Jedinstvo 2:3
15 16:00 Erdoglija 1931 - Cerovac 3:0
16 Cerovac - Sloga (L) 2:1
17 Marsic - Cerovac 4:0
18 20.03.2011 Kosutnjak - Cerovac 2:0
19 27.03.2011 Cerovac - Vinogradi DB 1:0
20 03.04.2011 Kolonija - Cerovac 8:2
21 09.04.2011 16:00 Cerovac - Šumadija 1:2
22 13.04.2011 16:00 Sloga (D) - Cerovac 2:3
23 16.04.2011 17:00 Cerovac - Sušica 0:1
24 23.04.2011 17:00 Arsenal - Cerovac 2:1
25 30.04.2011 16:00 Cerovac - Sumadinac 1:4
26 07.05.2011 17:00 Seljak - Cerovac 1:0
27 11.05.2011 17:00 Srbija - Cerovac 2:1
28 14.05.2011 16:30 Cerovac - Sloboda 1:0
29 21.05.2011 16:30 Buducnost - Cerovac 3:1
30 28.05.2011 Cerovac - Jadran 0:2
31 04.06.2011 Jedinstvo - Cerovac 1:0
32 08.06.2011 Cerovac - Erdoglija 1931 3:3
33 11.06.2011 Sloga (L) - Cerovac 6:1
34 18.06.2011 Cerovac - Marsic 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Sloboda 34 29 3 2 90
2 Kolonija 34 20 5 9 65
3 Jadran 34 15 7 12 52
4 Sumadinac 34 15 6 13 51
5 Šumadija 34 14 8 12 50
6 Sušica 34 13 10 11 49
7 Erdoglija 1931 34 12 9 13 45
8 Marsic 34 12 8 14 44
9 Seljak 34 12 8 14 44
10 Jedinstvo 34 12 7 15 43
11 Arsenal (-1) 34 11 10 13 42
12 Sloga (L) 34 11 9 14 42
13 Sloga (D) 34 11 9 14 42
14 Buducnost 34 12 6 16 42
15 Vinogradi DB 34 12 5 17 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Srbija 34 10 10 14 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kosutnjak 34 10 8 16 38
18 Klub se ugasio Cerovac 34 9 4 21 31
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu