XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 16:00 Sušica - Šumadija 2:2
2 21.08.2010 16:00 Šumadija - Arsenal 3:2
3 28.08.2010 16:00 Sumadinac - Šumadija 3:1
4 04.09.2010 16:00 Šumadija - Cerovac 5:1
5 11.09.2010 16:00 Srbija - Šumadija 0:3
6 18.09.2010 16:00 Šumadija - Sloboda 0:0
7 25.09.2010 16:00 Buducnost - Šumadija 3:0
8 02.10.2010 16:00 Šumadija - Jadran 3:0
9 16:00 Jedinstvo - Šumadija 2:1
10 16:00 Šumadija - Erdoglija 1931 3:3
11 16:00 Sloga (L) - Šumadija 1:1
12 16:00 Šumadija - Marsic 4:0
13 16:00 Kosutnjak - Šumadija 2:3
14 16:00 Šumadija - Vinogradi DB 1:1
15 16:00 Kolonija - Šumadija 1:3
16 Seljak - Šumadija 4:1
17 Šumadija - Sloga (D) 2:0
18 20.03.2011 Šumadija - Sušica 3:2
19 25.03.2011 Arsenal - Šumadija 2:2
20 03.04.2011 Šumadija - Sumadinac 4:0
21 09.04.2011 16:00 Cerovac - Šumadija 1:2
22 13.04.2011 16:00 Šumadija - Srbija 2:0
23 16.04.2011 17:00 Sloboda - Šumadija 1:0
24 23.04.2011 17:00 Šumadija - Buducnost 2:0
25 30.04.2011 16:00 Jadran - Šumadija 2:2
26 07.05.2011 17:00 Šumadija - Jedinstvo 3:4
27 11.05.2011 17:00 Erdoglija 1931 - Šumadija 3:1
28 14.05.2011 16:30 Šumadija - Sloga (L) 1:2
29 21.05.2011 16:30 Marsic - Šumadija 6:2
30 28.05.2011 Šumadija - Kosutnjak 1:0
31 04.06.2011 Vinogradi DB - Šumadija 3:0
32 08.06.2011 Šumadija - Kolonija 1:2
33 11.06.2011 Šumadija - Seljak 1:2
34 18.06.2011 Sloga (D) - Šumadija 4:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Sloboda 34 29 3 2 90
2 Kolonija 34 20 5 9 65
3 Jadran 34 15 7 12 52
4 Sumadinac 34 15 6 13 51
5 Šumadija 34 14 8 12 50
6 Sušica 34 13 10 11 49
7 Erdoglija 1931 34 12 9 13 45
8 Marsic 34 12 8 14 44
9 Seljak 34 12 8 14 44
10 Jedinstvo 34 12 7 15 43
11 Arsenal (-1) 34 11 10 13 42
12 Sloga (L) 34 11 9 14 42
13 Sloga (D) 34 11 9 14 42
14 Buducnost 34 12 6 16 42
15 Vinogradi DB 34 12 5 17 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Srbija 34 10 10 14 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kosutnjak 34 10 8 16 38
18 Klub se ugasio Cerovac 34 9 4 21 31