XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 16:00 Sloboda - Sloga (L) 1:0
2 21.08.2010 16:00 Marsic - Sloboda 0:4
3 28.08.2010 16:00 Sloboda - Kosutnjak 8:0
4 04.09.2010 16:00 Vinogradi DB - Sloboda 0:1
5 11.09.2010 16:00 Sloboda - Kolonija 4:0
6 18.09.2010 16:00 Šumadija - Sloboda 0:0
7 25.09.2010 16:00 Sloboda - Sloga (D) 3:0
8 02.10.2010 16:00 Sušica - Sloboda 0:3
9 16:00 Sloboda - Arsenal 7:2
10 16:00 Sumadinac - Sloboda 0:9
11 16:00 Sloboda - Cerovac 5:0
12 16:00 Srbija - Sloboda 0:3
13 16:00 Sloboda - Seljak 12:1
14 16:00 Sloboda - Buducnost 3:0
15 16:00 Jadran - Sloboda 1:4
16 Sloboda - Jedinstvo 2:0
17 Erdoglija 1931 - Sloboda 3:1
18 20.03.2011 Sloga (L) - Sloboda 0:3
19 25.03.2011 Sloboda - Marsic 3:0
20 03.04.2011 Kosutnjak - Sloboda 1:1
21 08.04.2011 16:00 Sloboda - Vinogradi DB 3:0
22 13.04.2011 16:00 Kolonija - Sloboda 1:2
23 16.04.2011 17:00 Sloboda - Šumadija 1:0
24 23.04.2011 17:00 Sloga (D) - Sloboda 0:3
25 30.04.2011 16:00 Sloboda - Sušica 2:1
26 07.05.2011 17:00 Arsenal - Sloboda 2:7
27 11.05.2011 17:00 Sloboda - Sumadinac 7:1
28 14.05.2011 16:30 Cerovac - Sloboda 1:0
29 21.05.2011 16:30 Sloboda - Srbija 2:0
30 28.05.2011 Seljak - Sloboda 3:8
31 04.06.2011 Buducnost - Sloboda 1:5
32 08.06.2011 Sloboda - Jadran 3:1
33 11.06.2011 Jedinstvo - Sloboda 1:1
34 18.06.2011 Sloboda - Erdoglija 1931 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Sloboda 34 29 3 2 90
2 Kolonija 34 20 5 9 65
3 Jadran 34 15 7 12 52
4 Sumadinac 34 15 6 13 51
5 Šumadija 34 14 8 12 50
6 Sušica 34 13 10 11 49
7 Erdoglija 1931 34 12 9 13 45
8 Marsic 34 12 8 14 44
9 Seljak 34 12 8 14 44
10 Jedinstvo 34 12 7 15 43
11 Arsenal (-1) 34 11 10 13 42
12 Sloga (L) 34 11 9 14 42
13 Sloga (D) 34 11 9 14 42
14 Buducnost 34 12 6 16 42
15 Vinogradi DB 34 12 5 17 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Srbija 34 10 10 14 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kosutnjak 34 10 8 16 38
18 Klub se ugasio Cerovac 34 9 4 21 31