XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 GP Zlatibor - Perućac 2:1
2 27.08.2011 17:00 Crnokosa - GP Zlatibor 0:1
3 04.09.2011 16:30 GP Zlatibor - Polet 2:0
4 11.09.2011 16:30 Sečica - GP Zlatibor 0:3
5 14.09.2011 16:30 GP Zlatibor - Jedinstvo 4:0
6 18.09.2011 16:30 Bioska - GP Zlatibor 0:3
7 25.09.2011 16:00 GP Zlatibor - Budućnost 3:1
8 02.10.2011 15:00 Napredak - GP Zlatibor 0:3
9 09.10.2011 15:00 GP Zlatibor - Ariljska Rampa 4:0
10 12.10.2011 14:30 Višesava - GP Zlatibor 0:1
11 16.10.2011 14:30 GP Zlatibor - Omladinac 1:0
12 23.10.2011 13:30 Luna Avijatičar - GP Zlatibor 0:2
13 30.10.2011 13:30 GP Zlatibor - Zlatibor voda 2:1
14 06.11.2011 13:00 GP Zlatibor - Jasen 2:0
15 13.11.2011 13:00 Železničar - GP Zlatibor 1:2
16 25.03.2012 14:00 Perućac - GP Zlatibor 0:4
17 01.04.2012 14:00 GP Zlatibor - Crnokosa 1:0
18 08.04.2012 15:00 Polet - GP Zlatibor 2:2
19 15.04.2012 15:00 GP Zlatibor - Sečica 5:0
20 18.04.2012 15:00 Jedinstvo - GP Zlatibor 1:1
21 22.04.2012 15:00 GP Zlatibor - Bioska 6:0
22 29.04.2012 15:00 Budućnost - GP Zlatibor 2:4
23 05.05.2012 15:00 GP Zlatibor - Napredak 11:0
24 13.05.2012 15:30 Ariljska Rampa - GP Zlatibor 2:1
25 16.05.2012 15:30 GP Zlatibor - Višesava 1:0
26 20.05.2012 16:30 Omladinac - GP Zlatibor 1:4
27 27.05.2012 16:30 GP Zlatibor - Luna Avijatičar 4:2
28 02.06.2012 17:00 Zlatibor voda - GP Zlatibor 0:2
29 10.06.2012 17:00 Jasen - GP Zlatibor 0:3
30 17.06.2012 17:00 GP Zlatibor - Železničar 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Drina" GP Zlatibor 30 27 2 1 83
2 Polet 30 22 3 5 69
3 Železničar 30 20 4 6 64
4 Crnokosa 30 19 4 7 61
5 Višesava 30 18 3 9 57
6 Jasen 30 17 3 10 54
7 Budućnost 30 15 2 13 47
8 Jedinstvo 30 14 4 12 46
9 Ariljska Rampa 30 13 4 13 43
10 Perućac 30 10 5 15 35
11 Zlatibor voda 30 11 1 18 34
12 Sečica 30 8 4 18 28
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega grupa "A" Luna Avijatičar 30 8 3 19 27
14 Omladinac 30 6 7 17 25
15 Bioska 30 4 1 25 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega grupa "A" Napredak 30 3 0 27 9
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu