XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 16:30 BSK Borča - GSP Polet Dorćol 2:2
2 25.08.2018 16:30 Lokomotiva - BSK Borča 2:0
3 01.09.2018 16:30 BSK Borča - Prva Iskra 0:1
4 09.09.2018 16:00 Stepojevac Vaga - BSK Borča 1:2
5 15.09.2018 16:00 BSK Borča - BASK 7:2
6 22.09.2018 15:30 OFK Beograd - BSK Borča 0:1
7 29.09.2018 15:30 BSK Borča - Jedinstvo 2:4
8 06.10.2018 14:30 IMT - BSK Borča 1:0
9 24.10.2018 13:30 BSK Borča - Grafičar 2:5
10 20.10.2018 13:30 Radnički (O) - BSK Borča 2:1
11 27.10.2018 13:30 BSK Borča - Radnički (NB) 2:1
12 03.11.2018 13:30 BSK Borča - Kolubara 0:2
13 11.11.2018 13:00 Brodarac - BSK Borča 8:0
14 17.11.2018 11:00 BSK Borča - Crvena Zvezda 2:4
15 25.11.2018 13:00 Zvezdara - BSK Borča 3:2
16 09.03.2019 GSP Polet Dorćol - BSK Borča
17 16.03.2019 BSK Borča - Lokomotiva
18 23.03.2019 Prva Iskra - BSK Borča
19 30.03.2019 BSK Borča - Stepojevac Vaga
20 06.04.2019 BASK - BSK Borča
21 13.04.2019 BSK Borča - OFK Beograd
22 20.04.2019 Jedinstvo - BSK Borča
23 27.04.2019 BSK Borča - IMT
24 04.05.2019 Grafičar - BSK Borča
25 11.05.2019 BSK Borča - Radnički (O)
26 18.05.2019 Radnički (NB) - BSK Borča
27 25.05.2019 Kolubara - BSK Borča
28 01.06.2019 BSK Borča - Brodarac
29 08.06.2019 Crvena Zvezda - BSK Borča
30 15.06.2019 BSK Borča - Zvezdara
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kolubara 15 11 3 1 36
2 IMT 15 11 2 2 35
3 Grafičar 15 10 4 1 34
4 Zvezdara 15 8 3 4 27
5 Brodarac 15 6 5 4 23
6 Radnički (O) 15 6 5 4 23
7 Crvena Zvezda 15 6 4 5 22
8 OFK Beograd 15 6 3 6 21
9 Radnički (NB) 15 6 3 6 21
10 Lokomotiva 15 6 2 7 20
11 Jedinstvo 15 6 2 7 20
12 GSP Polet Dorćol 15 4 5 6 17
13 BSK Borča 15 4 1 10 13
14 Stepojevac Vaga 15 2 5 8 11
15 Prva Iskra 15 2 2 11 8
16 BASK 15 1 1 13 4
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu