Stars
Libero ČA 2
Sloga
Zlatiborsko-Moravička liga: Tara-Arilje 3:0

U subotu 16. 11. 2013 godine u sportskoj hali u Bajinoj Bašti odigrana je utakmica 5. kola odbojkaške lige za seniorke, a Tari je gostovala ekipa iz Arilja. Gostujuća ekipa je veoma dobro startovala na početku prvenstva i do prošlog kola bili su među prve četri ekipe na tabeli. Trener Tare Dragan Pavlović dobro je pripremio ekipu za ovu utakmicu i već na samom početku angažovanom igrom u napadu i u odbrani Vidre iz B. Bašte stiču veliku prednost, a na parketu igrala je samo jedna ekipa. Prvi set završen je rezultatom 25: 7 za Taru. U drugom setu gošće iz Arilja kontrolišu igru sve do sedmog poena, kada na scenu stupa kapiten Olivera Damnjanović i odličnim servisom osvaje nekoliko vezanih poena koji daju krila i ostalim igračicama koje brzo dolaze do rezultata 20: 12, a posle tajm auta gostujće ekipe završavaju set sa 25: 16. Treći set završen je veoma brzo , jer je Tara odličnim prijemom libera Jelene Jokić i skoro savršenim loptama tehničara Kristine Glišić, a preko primača Jovane Jevtić i korektora Andrijane Marić došla do nova tri boda. Treći set 25: 7 za Taru i konačnih 3: 0 u setovima. Sve je u ekipi Tare funkcionisalo besprekorno, pa su srednji bloker Snežana Milanović i tehničar K. Glišić odigrale nekoliko puta "koreju"koja se retko viđa na našim terenima. Odličnu partiju pružila je i primač Tatjana Glišić i najmalađa igračica u ekipu korektor Ivana Petković koja će narednim godinama sigurno biti jedna od nakboljih igrača u ligi. Na poziciji primača odlično je odigrala i Nevena Đokič iako je u zadnje dve godine bila tehničar u ekipi. U sledećem kolu Tara gostuje ekipi Borac 2 iz Čačka.

Sastav ekipe Tare: Jovana Jevtić, Andrijana Marić, Kristina Glišić, Olivera Damnjanović kapiten, Jelena Jokić, Tatjana Glišić, Nevena Đokić, Snežana Milanović, Ivana Petković.