Pirot
Ekonomac 2
SAS preko Sopota do baraža za prvu ligu
01.05.2019 ZR KLIK

Futsaleri SAS-a pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani ostvarili su veoma značajnu pobedu protiv ekipe Sopota za plasman u baraž za popunu Prve futsal lige.

Već u prvom minutu zapretili su domaći preko Tomina koji pogađa prečku, međutim četiri minuta kasnije nakon greške fudbalera SAS-a gosti dolaze u vođstvo preko Simića.  U 7. minutu odlično se snalazi Lojpur i pogađa za 1:1. Tomin u 13. minutu opet šutira sa distance, ali ovog puta lopta pogađa same rašlje golmana gostiju Janićijevića, nedugo zatim Mandić nakon solo prodora pred sam kraj prvog poluvremena pogađa stativu i rezultat ostaje nepromenjen.

Na početku drugog poluvremena Tomin odlično pronalazi Radenkovića koji rutinski pogađa za 2:1. U 25. minutu Lojpur iz katapulta postiže evrogol za 3:1, a konačan rezultat za 3:2 postavlja igrač gostiju Đurić u 32. minutu.

U baražu fudbaleri Sas-a igraće protiv ekipe Jastrebca iz Blaca.

KMF SAS: Rodić, Živanov, Aranitović, Tomin, Radenković, Delić, Kulić, Lojpur, Milićev, Mandić.

KMF Sopot: Janićijević, Ivić, Simić, Janićijević M, Janković, Mariković, Milić, Đurić.