Minimalan poraz Vožda u Lučanima

04.05.2021 Aleksandra Stojković

Posle dve važne pobede, protiv Čukaričkog kod kuće i Pazara u gostima, fudbaleri Voždovca doživeli su poraz rezultatom 1:0 na gostovanju Mladosti u Lučanima.

Napet meč svih 90 minuta. Mladost je golom u nadoknadi prvog poluvremena došao do vođstva i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat meča. Imali su Zmajevi svoje šanse, pogodio je Hajdin i prečku, ali je mreža domaćina ipak mirovala.

Šef struke tima iz Beograda nije bio zadovoljan kako je njegov tim izgledao u prvom delu igre.

Odlična utakmica, gledaoci kraj malih ekrana su imali priliku da gledaju dobar fudbal. Moji momci su prepustili prvo poluvreme ekipi Mladosti, dali su nam gol iz prekida iako smo bili svesni da su tu veoma opasni. U drugom poluvremenu smo igrali onako kako smo želeli, imali smo dve izvanredne panse. Šteta što moj tim nije nagrađen za igru koju je prikazao u drugom poluvremenu, ali nećemo se previše osvrtati na to. Okrećemo se narednoj utakmici, sledi nam duel sa Napretkom i svu snagu usmeravamo ka tome”, rekao je gospodin Rogan po završetku meča na Gradskom stadionu u Lučanima.

Superliga Srbije Superliga Srbije Linglong Superliga Srbije Mladost (L) Voždovac