FUD ubedljivo savladao Trudbenik iz Stalaća

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

FUD je u 16. kolu Prve rasinske okružne lige dočekao Trudbenik iz Stalaća i pobedio je rezultatom 4:1. Luković je doveo domaćina u prednost već u 7. minutu da bi isti igrač pred sam kraj prvog poluvremena u 41. minutu povećao prednost domaće ekipe na 2:0.

U drugom poluvremenu Pavlović je u 67. minutu postigao treći gol za Bruske "metalce", da bi se Luković i treći put upisao u strelce u 70. minutu, dok su gosti iz Stalaća samo ublažili poraz u 73. minutu a strelac je bio Rakić iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.

FUD - TRUDBENIK 4:1 (2:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 50. Sudija: Đorđe Lazić (Kruševac). Strelci: Luković u 7, 41. i 70. minutu, Pavlović u 67. minutu za FUD, Rakić u 73. minutu iz K.U. za Trudbenik. Žuti kartoni: Simić (FUD).

FUD: Jovanović, R.Obradović, Čaloveić, N.Nikolić, Pavlović, Karadžić, S.Obradović, A.Obradović, Vukajlović (Deljanin), Simić (Knežević), Luković (S.Jovanović).

TRUDBENIK: S.Simić, Mladenović, Zdravković (Stolić), Ristić, Milanović, I.Pavlović, Savić (Blagojević), D.Nikolić, Rakić (Kovandžić), Skokna, Dunjić (Radenković).