XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 160 utakmica za dan
Subota, 17 Februar 2018


Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
17.02.2018 17:00
Čukarički
2 : 0
Mačva
Rad
Beograd
1 : 1
Radnik
Surdulica
17.02.2018 17:00
Rad
1 : 1
Radnik
Zemun
Zemun
3 : 0
Borac
Čačak
17.02.2018 14:00
Zemun
3 : 0
Borac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
17.02.2018 14:30
Crvena zvezda
3 : 0
Javor Matis
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Voždovac
Beograd
17.02.2018 17:00
Vojvodina
2 : 0
Voždovac
Čelik
Zenica
1 : 0
Vitez
Vitez
17.02.2018 17:30
Čelik
1 : 0
Vitez
Zrinjski
Mostar
3 : 2
GOŠK
Gabela
17.02.2018 14:30
Zrinjski
3 : 2
GOŠK
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Mladost
Kakanj
17.02.2018 14:30
Sloboda
2 : 0
Mladost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 4
Željezničar
Sarajevo
17.02.2018 14:30
Krupa
2 : 4
Željezničar
Eibar
Eibar
0 : 2
Barcelona
Barcelona
17.02.2018 16:15
Eibar
0 : 2
Barcelona
Málaga
Málaga
1 : 2
Valencia
Valencia
17.02.2018 20:45
Málaga
1 : 2
Valencia
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 2
Sevilla
Sevilla
17.02.2018 13:00
Las Palmas
1 : 2
Sevilla
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
La Coruña
La Coruña
17.02.2018 18:30
Alavés
1 : 0
La Coruña
Köln
Köln
1 : 1
Hannover 96
Hannover
17.02.2018 15:30
Köln
1 : 1
Hannover 96
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 0
Werder
Bremen
17.02.2018 15:30
Freiburg
1 : 0
Werder
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
17.02.2018 18:30
Schalke 04
2 : 1
Hoffenheim
Hamburger SV
Hamburg
1 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
17.02.2018 15:30
Hamburger SV
1 : 2
Bayer Leverkusen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 2
Bayern
München
17.02.2018 15:30
Wolfsburg
1 : 2
Bayern
Chievo
Verona
2 : 1
Cagliari
Cagliari
17.02.2018 18:00
Chievo
2 : 1
Cagliari
Genoa
Genova
2 : 0
Internazionale
Milano
17.02.2018 20:45
Genoa
2 : 0
Internazionale
Udinese
Udine
0 : 2
Roma
Roma
17.02.2018 15:00
Udinese
0 : 2
Roma
Amiens SC
Amiens
0 : 0
Toulouse
Toulouse
17.02.2018 20:00
Amiens SC
0 : 0
Toulouse
Angers
Angers
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
17.02.2018 20:00
Angers
0 : 1
Saint-Étienne
Caen
Caen
2 : 2
Rennes
Rennes
17.02.2018 20:00
Caen
2 : 2
Rennes
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Guingamp
Guingamp
17.02.2018 20:00
Montpellier
1 : 1
Guingamp
PSG
Paris
5 : 2
Strasbourg
Strasbourg
17.02.2018 17:00
PSG
5 : 2
Strasbourg
Troyes
Troyes
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
17.02.2018 20:00
Troyes
1 : 0
Metz

Košarka

Sloboda
Užice
72 : 83
Žarkovo
Beograd
17.02.2018 17:00
Sloboda
72 : 83
Žarkovo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
89 : 74
Kolubara LA 2003
Lazarevac
17.02.2018 18:00
Zdravlje Leskovac
89 : 74
Kolubara LA 2003
Konstantin
Niš
85 : 82
Akademik
Srbobran
17.02.2018 20:30
Konstantin
85 : 82
Akademik
Klik
Arilje
71 : 77
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
17.02.2018 19:00
Klik
71 : 77
Mladost (SP)
Radnički
Kovin
75 : 86
Hajduk
Kula
17.02.2018 20:00
Radnički
75 : 86
Hajduk
Sveti Đorđe
Žitište
69 : 76
Vrbas
Vrbas
17.02.2018 20:00
Sveti Đorđe
69 : 76
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
77 : 52
Priboj
Priboj
17.02.2018 19:00
Zlatar
77 : 52
Priboj
Železničar
Čačak
89 : 81
Radnički 1950
Kragujevac
17.02.2018 20:00
Železničar
89 : 81
Radnički 1950
Zekas 75
Rača
94 : 93
Paraćin
Paraćin
17.02.2018 18:00
Zekas 75
94 : 93
Paraćin
Mileševac
Prijepolje
92 : 88
Radnički VA
Valjevo
17.02.2018 17:00
Mileševac
92 : 88
Radnički VA
Rtanj
Boljevac
89 : 83
Jastrebac
Aleksinac
17.02.2018 18:00
Rtanj
89 : 83
Jastrebac
Jugbasket
Vranje
68 : 70
Bor RTB
Bor
17.02.2018 17:00
Jugbasket
68 : 70
Bor RTB
BKK Radnički
Beograd
79 : 54
Beko
Beograd
17.02.2018 19:00
BKK Radnički
79 : 54
Beko
Radnički (O)
Obrenovac
60 : 87
Slodes
Beograd
17.02.2018 20:00
Radnički (O)
60 : 87
Slodes
BASK
Beograd
63 : 96
Zemun Fitofarmacija
Zemun
17.02.2018 19:20
BASK
63 : 96
Zemun Fitofarmacija
Spartak OKK
Subotica
64 : 84
Star
Novi Sad
17.02.2018 17:00
Spartak OKK
64 : 84
Star
RU Koš
Ruma
75 : 64
Vojka
Vojka
17.02.2018 20:00
RU Koš
75 : 64
Vojka
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 72
Železničar
Inđija
17.02.2018 20:30
Stara Pazova
73 : 72
Železničar
BNS
Banatsko Novo Selo
61 : 65
Opovo 99
Opovo
17.02.2018 15:30
BNS
61 : 65
Opovo 99
M015
Šabac
69 : 87
Šabac
Šabac
17.02.2018 13:30
M015
69 : 87
Šabac
Loznica
Loznica
80 : 49
Mix
Majur
17.02.2018
Loznica
80 : 49
Mix
Osečina
Osečina
79 : 73
Student 014
Valjevo
17.02.2018 21:00
Osečina
79 : 73
Student 014
Mladost 2014
Ub
78 : 75
Vladimirci
Vladimirci
17.02.2018
Mladost 2014
78 : 75
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
67 : 78
Železničar
Lajkovac
17.02.2018 17:00
Rađevac
67 : 78
Železničar
Morava
Zablaće
73 : 81
Užice
Užice
17.02.2018 18:00
Morava
73 : 81
Užice
Play off
Užice
97 : 66
GM-032
Gornji Milanovac
17.02.2018 16:00
Play off
97 : 66
GM-032
Ivanjica
Ivanjica
84 : 76
Mladost
Čačak
17.02.2018 17:00
Ivanjica
84 : 76
Mladost
Sloga
Požega
53 : 118
Čačak 94
Čačak
17.02.2018 12:15
Sloga
53 : 118
Čačak 94
Vizura
Beograd
56 : 72
Umka 2009
Beograd
17.02.2018 12:00
Vizura
56 : 72
Umka 2009
Vršac
Vršac
50 : 82
Vrbas Medela
Vrbas
17.02.2018 15:00
Vršac
50 : 82
Vrbas Medela
Šumadija
Kragujevac
37 : 63
Bor
Bor
17.02.2018 18:00
Šumadija
37 : 63
Bor
Kraljevo
Kraljevo
92 : 55
Beočin
Beočin
17.02.2018 17:00
Kraljevo
92 : 55
Beočin
Medveščak
Zagreb
72 : 58
Crvena zvezda
Beograd
17.02.2018 18:30
Medveščak
72 : 58
Crvena zvezda
Duga
Šabac
59 : 76
Loznica
Loznica
17.02.2018 14:30
Duga
59 : 76
Loznica
Play Off
Užice
43 : 78
Ljubovija
Ljubovija
17.02.2018 15:00
Play Off
43 : 78
Ljubovija
Prijepolje
Prijepolje
71 : 46
Užice
Užice
17.02.2018 15:00
Prijepolje
71 : 46
Užice
Železničar
Lajkovac
88 : 49
Lim
Priboj
17.02.2018 15:00
Železničar
88 : 49
Lim
Zvečan
Zvečan
44 : 82
Duga
Šabac
17.02.2018 15:00
Zvečan
44 : 82
Duga
Loznica
Loznica
65 : 61
Mileševka
Prijepolje
17.02.2018 15:00
Loznica
65 : 61
Mileševka
Radnički (KG)
Kragujevac
76 : 62
Palanka 2012
Smederevska Palanka
17.02.2018 16:00
Radnički (KG)
76 : 62
Palanka 2012
Trstenik
Trstenik
72 : 28
Actavis academy
Leskovac
17.02.2018 17:00
Trstenik
72 : 28
Actavis academy
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Radnički 2016
Kragujevac
17.02.2018 15:00
Topličanin 2012
0 : 20
Radnički 2016
Ruma 92
Ruma
30 : 106
Stara Pazova
Stara Pazova
17.02.2018
Ruma 92
30 : 106
Stara Pazova
Metalac
Valjevo
17.02.2018
16:00
MIX
Šabac
17.02.2018 16:00
Metalac
:
MIX
Lazarevac
Lazarevac
17.02.2018
16:00
M 015
Šabac
17.02.2018 16:00
Lazarevac
:
M 015
Železničar
Lajkovac
86 : 149
Šuter
Sremčica
17.02.2018 16:00
Železničar
86 : 149
Šuter
Železničar
Lajkovac
17.02.2018
16:00
Radnički
Valjevo
17.02.2018 16:00
Železničar
:
Radnički
Šuter
Sremčica
0 : 0
MIX
Šabac
17.02.2018 16:00
Šuter
0 : 0
MIX
M 015
Šabac
17.02.2018
16:00
Inter Koš
Šabac
17.02.2018 16:00
M 015
:
Inter Koš
MIX 1
Šabac
17.02.2018
16:00
OKK Šabac
Šabac
17.02.2018 16:00
MIX 1
:
OKK Šabac
Student 2
Valjevo
17.02.2018
16:00
Inter Koš
Šabac
17.02.2018 16:00
Student 2
:
Inter Koš
Lazarevac
Lazarevac
17.02.2018
16:00
Osečina
Osečina
17.02.2018 16:00
Lazarevac
:
Osečina
Železničar
Lajkovac
18 : 22
Student 1
Valjevo
17.02.2018 16:00
Železničar
18 : 22
Student 1
Metalac
Valjevo
17.02.2018
16:00
Mladost 014
Ub
17.02.2018 16:00
Metalac
:
Mladost 014
Valjevski
Valjevo
17.02.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
17.02.2018 16:00
Valjevski
:
LA Basket
MIX 2
Šabac
17.02.2018
16:00
Mladost 014
Ub
17.02.2018 16:00
MIX 2
:
Mladost 014
Železničar
Lajkovac
17.02.2018
16:00
Šuter
Sremčica
17.02.2018 16:00
Železničar
:
Šuter
Železničar
Lajkovac
17.02.2018
16:00
Student
Valjevo
17.02.2018 16:00
Železničar
:
Student
Šuter
Sremčica
17.02.2018
16:00
MIX 1
Šabac
17.02.2018 16:00
Šuter
:
MIX 1
MIX 2
Šabac
17.02.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
17.02.2018 16:00
MIX 2
:
LA Basket
Valjevski
Valjevo
17.02.2018
MIX
Šabac
17.02.2018
Valjevski
:
MIX
Mladost 014
Ub
17.02.2018
Mionica
Mionica
17.02.2018
Mladost 014
:
Mionica
Student
Valjevo
17.02.2018
Osečina
Osečina
17.02.2018
Student
:
Osečina

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Niš
Niš
17.02.2018 19:00
Mladi radnik
3 : 1
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
17.02.2018 18:00
Novi Pazar
2 : 3
Spartak (Lj)
VA-014 Gorenje
Valjevo
3 : 1
Železničar (Bg)
Beograd
17.02.2018 17:00
VA-014 Gorenje
3 : 1
Železničar (Bg)
Smederevo Carina
Smederevo
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
17.02.2018 18:00
Smederevo Carina
1 : 3
Mladenovac
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Futog
Futog
17.02.2018 16:00
Borac (St)
3 : 0
Futog
Napredak 037
Kruševac
2 : 3
Klek Srbijašume
Klek
17.02.2018 17:00
Napredak 037
2 : 3
Klek Srbijašume
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Jagodina
Jagodina
17.02.2018 15:00
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Jagodina
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Borac
Paraćin
17.02.2018 17:00
Bavanište
3 : 0
Borac
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Timok
Zaječar
17.02.2018 20:00
Dubočica
1 : 3
Timok
Lotus
Čačak
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
17.02.2018 20:00
Lotus
0 : 3
Ribnica 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Bukovica Putevi
Ivanjica
17.02.2018 18:30
Metalac Takovo
3 : 1
Bukovica Putevi
Ozren
Sokobanja
2 : 3
Pirot
Pirot
17.02.2018 15:00
Ozren
2 : 3
Pirot
Vranje
Vranje
2 : 3
Niš 2
Niš
17.02.2018 15:00
Vranje
2 : 3
Niš 2
Maglić 1953
Maglić
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
17.02.2018 18:30
Maglić 1953
0 : 3
Proleter
Sombor
Sombor
3 : 1
Šid
Šid
17.02.2018 17:30
Sombor
3 : 1
Šid
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
0 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
17.02.2018 12:00
Vojvodina NS Seme 2
0 : 3
Mladost (NP)
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
17.02.2018 18:00
Botafogo
0 : 3
Dunav Volley
Rudar
Kostolac
3 : 0
Blok Aut
Beograd
17.02.2018 16:00
Rudar
3 : 0
Blok Aut
As
Beograd
3 : 2
Obrenovac
Obrenovac
17.02.2018 19:15
As
3 : 2
Obrenovac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Klek-MD Zrenjanin
Klek
17.02.2018 19:00
Železničar
3 : 1
Klek-MD Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Spartak
Subotica
17.02.2018 19:00
Dinamo
3 : 0
Spartak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
17.02.2018 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Srem
Valjevo
Valjevo
1 : 3
Beograd
Beograd
17.02.2018 18:00
Valjevo
1 : 3
Beograd
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
FOK
Novi Sad
17.02.2018 20:00
Takovo-Zvezda Helios
3 : 0
FOK
Vranje
Vranje
2 : 3
Roda
Beograd
17.02.2018 18:00
Vranje
2 : 3
Roda
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
17.02.2018 20:00
Jedinstvo (U)
3 : 2
Omladinac
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
17.02.2018 18:00
Ivanjica
3 : 0
Leskovac 98
Kralj
Beograd
1 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
17.02.2018 16:20
Kralj
1 : 3
Spartak (Lj)
Milenijum
Niš
3 : 1
Borac (Ča)
Čačak
17.02.2018 17:00
Milenijum
3 : 1
Borac (Ča)
Inđija
Inđija
3 : 0
Jagodina
Jagodina
17.02.2018 18:00
Inđija
3 : 0
Jagodina
Sterija
Beograd
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
17.02.2018 15:00
Sterija
1 : 3
Zlatibor
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
17.02.2018 18:00
Majdanpek FBC
3 : 1
Hajduk Veljko
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Zaječar
Zaječar
17.02.2018 16:00
Aleksinac
0 : 3
Zaječar
Tehničar
Kraljevo
2 : 3
Bambi volej
Prijepolje
17.02.2018 19:30
Tehničar
2 : 3
Bambi volej
Futog vest
Futog
3 : 2
Lavice 07
Novi Sad
17.02.2018 16:00
Futog vest
3 : 2
Lavice 07
Panonija
Bačka Palanka
1 : 3
Volejstars
Sombor
17.02.2018 17:00
Panonija
1 : 3
Volejstars
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Kikinda
Kikinda
17.02.2018 17:00
Partizan
3 : 0
Kikinda
AS
Beograd
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
17.02.2018 12:45
AS
3 : 1
Šumadija
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Mladi Radnik
Požarevac
17.02.2018 17:40
Lucky Star
3 : 2
Mladi Radnik
Zaslon
Šabac
2 : 3
Smeč 5
Kragujevac
17.02.2018 17:00
Zaslon
2 : 3
Smeč 5
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Vranje 2
Vranje
17.02.2018 15:00
ŽOK Topličanin
3 : 0
Vranje 2
BSK
Bujanovac
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
17.02.2018
BSK
0 : 3
Vlasina
Spas
Beograd
3 : 2
Blok Aut
Beograd
17.02.2018 20:30
Spas
3 : 2
Blok Aut
Pionir
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
17.02.2018 10:30
Pionir
0 : 3
Crnjanski
Dunav
Beograd
0 : 3
Partizan 2
Beograd
17.02.2018 18:15
Dunav
0 : 3
Partizan 2
Trijumf 2013 2
Šid
3 : 2
Maks 2
Šid
17.02.2018
Trijumf 2013 2
3 : 2
Maks 2
Sloga
Čalma
3 : 0
Ruma 2
Ruma
17.02.2018
Sloga
3 : 0
Ruma 2
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
2 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
17.02.2018
Prvi Tempo 2
2 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
17.02.2018 14:00
Lucky Star
0 : 3
Blok Aut
Roda
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
17.02.2018 09:15
Roda
3 : 1
Crnjanski
AS
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
17.02.2018 09:30
AS
3 : 1
Partizan
Radnički
Novi Beograd
2 : 3
Železničar
Beograd
17.02.2018 10:20
Radnički
2 : 3
Železničar
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
17.02.2018 10:20
Crnjanski
1 : 3
Mladenovac
Volleyland
Rakovica
3 : 0
BG Volley
Beograd
17.02.2018 12:05
Volleyland
3 : 0
BG Volley
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
17.02.2018 12:05
Železnik 2012
3 : 1
Akademija Singidunum

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
17.02.2018 19:00
Mokra Gora
25 : 27
Šamot 65
Rudar
Kostolac
29 : 21
Crvena zvezda
Beograd
17.02.2018 19:00
Rudar
29 : 21
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
24 : 23
Železničar 1949
Niš
17.02.2018 18:00
Partizan
24 : 23
Železničar 1949
Metaloplastika
Šabac
26 : 21
Požarevac
Požarevac
17.02.2018 18:30
Metaloplastika
26 : 21
Požarevac
Jugović
Kać
29 : 24
Sloga (P)
Požega
17.02.2018 19:00
Jugović
29 : 24
Sloga (P)
MRK Crvena Zvezda 2
Beograd
35 : 25
Rakovica 2
Rakovica
17.02.2018
MRK Crvena Zvezda 2
35 : 25
Rakovica 2
Partizan 3
Beograd
19 : 32
Junior
Beograd
17.02.2018
Partizan 3
19 : 32
Junior
SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
25 : 25
Kolubara 2
Lazarevac
17.02.2018
SC Voždovac 2012 - 2
25 : 25
Kolubara 2
Studentski grad
Beograd
26 : 23
Sinđelić 2
Beograd
17.02.2018
Studentski grad
26 : 23
Sinđelić 2
Bekament
Aranđelovac
32 : 33
Naisa
Niš
17.02.2018 19:00
Bekament
32 : 33
Naisa
Kikinda
Kikinda
15 : 20
Jagodina
Jagodina
17.02.2018 17:30
Kikinda
15 : 20
Jagodina
Zaječar 1949
Zaječar
28 : 15
Vrbas
Vrbas
17.02.2018 19:30
Zaječar 1949
28 : 15
Vrbas
Minaqua
Novi Sad
39 : 23
Železničar
Inđija
17.02.2018 19:00
Minaqua
39 : 23
Železničar

Futsal

FON
Beograd
9 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
17.02.2018 21:00
FON
9 : 4
Nova Pazova
Raška
Raška
5 : 0
Borac
Čačak
17.02.2018 18:00
Raška
5 : 0
Borac