XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 137 utakmica za dan
Subota, 4 Oktobar 2008

Fudbal

04.10.2008 Vojvodina 1 : 0 Napredak
04.10.2008 Javor Habitfarm 1 : 1 Hajduk
04.10.2008 Čukarički Stankom 4 : 1 Jagodina
04.10.2008 Metalac 1 : 0 Indjija
04.10.2008 Novi Sad 1 : 1 Dinamo
04.10.2008 ČSK Pivara 1 : 0 Novi Pazar
04.10.2008 BSK Borča 1 : 0 Srem
04.10.2008 Spartak Z.V. 1 : 0 Mladost (L)
04.10.2008 Smederevo 3 : 1 Bežanija
04.10.2008 Voždovac 2 : 1 Sevojno
04.10.2008 Budućnost (V) 3 : 1 Inon
04.10.2008 Sloga (PM) 4 : 0 Sloga (P)
04.10.2008 FAP 1 : 1 Mačva
04.10.2008 Radnički (K) 2 : 2 Sloga (K)
04.10.2008 Sloboda (U) 1 : 0 Loznica
04.10.2008 Metalac (K) 1 : 0 Vujić voda
04.10.2008 Balkanski 1 : 2 Župa
04.10.2008 Radnički (N) 1 : 0 Dubočica
04.10.2008 Kopaonik 0 : 0 Radnički (P)
04.10.2008 Timok 0 : 0 Vlasina
04.10.2008 Svrljig 2 : 1 Hajduk Veljko
04.10.2008 Sloven 1 : 2 Vršac
04.10.2008 Radnički (S) 1 : 3 Senta
04.10.2008 Mladost (BJ) 2 : 1 Proleter (NS)
04.10.2008 Metalac AV 1 : 3 Radnički (Š)
04.10.2008 Big Bul 3 : 2 Kikinda
04.10.2008 Bačka (BP) 3 : 1 Radnički (NP)
04.10.2008 Dorćol 0 : 1 Šumadija
04.10.2008 Omladinac (NS) 7 : 1 Prijevor
04.10.2008 Pobeda 7 : 1 Mokra Gora
04.10.2008 Partizan (KM) 2 : 1 Orlovac
04.10.2008 Selevac 0 : 0 Sloga (LŠ)
04.10.2008 Radnički (V) 1 : 4 Morava (VP)
04.10.2008 Jadar (S) 1 : 0 Vrbovac
04.10.2008 Sloga (LE) 0 : 1 Vučje
04.10.2008 Pusta Reka 3 : 1 BSK Bujanovac
04.10.2008 Napredak 1 : 2 Žitorađa
04.10.2008 Morava (Ć) 4 : 2 Bor
04.10.2008 Radnički (S) 4 : 0 Temnić Lipa
04.10.2008 Kablovi 2 : 4 Putevi
04.10.2008 Rudar (B) 3 : 0 Trajal
04.10.2008 Radnički (B) 6 : 1 Dinamo
04.10.2008 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Jedinstvo
04.10.2008 Bačka 1901 4 : 0 Kozara
04.10.2008 Radnik 1 : 0 Polet (N)
04.10.2008 BAK 0 : 4 Radnički (Z)
04.10.2008 Panonija 0 : 0 Obilić
04.10.2008 Sloboda 4 : 1 ŽAK
04.10.2008 Budućnost (A) 0 : 1 Budućnost (SC)
04.10.2008 Crvena Zvezda (NS) 1 : 1 Borac
04.10.2008 Radnički (SM) 0 : 3 Ljukovo
04.10.2008 Jedinstvo 1 : 0 Solunac
04.10.2008 Stanišić 2 : 2 Jugović
04.10.2008 Trudbenik 2 : 0 Milutinac
04.10.2008 Obilić 1 : 3 Lokomotiva
04.10.2008 IMT 0 : 0 Turbina
04.10.2008 Žarkovo 1 : 0 Poštar
04.10.2008 Karađorđe 1 : 2 Proleter Lasta
04.10.2008 Magnohrom 3 : 1 Kraljevo Hajduk
04.10.2008 Ibar (MB) 1 : 2 Radnički (K)
04.10.2008 Železničar (P) 1 : 0 Omladinac (Z)
04.10.2008 Zlatibor voda (G) 1 : 1 Zlatar
04.10.2008 Jadran 1 : 6 Arsenal
04.10.2008 Slavija 5 : 1 Sloga (D)
04.10.2008 Badnjevac 2 : 1 Karađorđe (R)
04.10.2008 Marjan 4 : 1 Karađorđe Mladost
04.10.2008 Borac (LJ) 1 : 5 Lokomotiva
04.10.2008 Aranđelovac 2 : 3 Sloga (B)
04.10.2008 Radnik 1 : 1 Iskra
04.10.2008 Mladost 1 : 1 OFK Jabučje
04.10.2008 Brestovac 3 : 0 Miloševo
04.10.2008 Rudna Glava 0 : 1 Mala Vrbica
04.10.2008 Njegoš 3 : 2 Tavankut
04.10.2008 Mladost 2 : 0 Tempo
04.10.2008 Jedinstvo 0 : 1 Proleter
04.10.2008 Radnički (K) 4 : 0 Dolovo
04.10.2008 Šajkaš 1 : 0 Kabel
04.10.2008 Bečej Old gold 2 : 0 Petrovaradin
04.10.2008 Obilić (Z) 1 : 1 Mladost (NS)
04.10.2008 OFK Vrbas 5 : 0 Budućnost (SS)
04.10.2008 Mlada krila 3 : 1 Polet (R)
04.10.2008 Mladost (S) 4 : 3 Vrelo
04.10.2008 Žitkovica 3 : 2 Mladost (B)
04.10.2008 Luk 7 : 1 Velika Reka
04.10.2008 Crnča 5 : 4 Radjevac
04.10.2008 Omladinac 1 : 2 Zadrugar
04.10.2008 Subotica 5 : 0 Poljoprivrednik
04.10.2008 Musina reka 1 : 2 Čibukovac
04.10.2008 Dunavac 3 : 0 Napredak (P)
04.10.2008 Stig 6 : 0 Metalac
04.10.2008 Krasava 2 : 5 Jedinstvo
04.10.2008 Požarevac 7 : 1 Gradac
04.10.2008 Radnički 1919 2 : 5 Ravangrad
04.10.2008 Pančevo 0 : 5 Kikinda
04.10.2008 Novi Bečej 1 : 1 Kalemegdan
04.10.2008 Partizan 2 : 0 Banat
04.10.2008 Radnički (NB) 1 : 1 Borac
04.10.2008 Borac (Č) 2 : 2 Radnički (P)

Košarka

04.10.2008 Partizan 74 : 67 Krka
04.10.2008 Helios 74 : 79 Bosna ASA BHT
04.10.2008 Hemofarm Štada 86 : 76 Cibona
04.10.2008 Zadar 81 : 67 Split CO
04.10.2008 Zagreb CO 81 : 90 Vojvodina Srbijagas
04.10.2008 Budućnost m:tel 82 : 73 Union Olimpija
04.10.2008 FMP 78 : 84 Crvena Zvezda
04.10.2008 Radnički 034 Group 77 : 78 Radnički Invest Inž.
04.10.2008 Sloga 72 : 83 Borac
04.10.2008 Vizura 72 : 77 Lions
04.10.2008 Tamiš Petrohemija 76 : 79 Napredak Rubin
04.10.2008 Proleter Naftagas 95 : 59 Mladost
04.10.2008 Vojvodina 102 : 87 Radnički
04.10.2008 Crnokosa 56 : 55 Kikinda
04.10.2008 Gradac 54 : 79 Moravac
04.10.2008 Voždovac 83 : 58 Jugobanat

Odbojka

04.10.2008 Sloga 0 : 3 Profil

Rukomet

04.10.2008 Planinka PV 26 : 28 Metaloplastika ZK
04.10.2008 Kolubara 23 : 22 Partizan SiSi
04.10.2008 Mladost Radnički 32 : 27 Vojvodina Železničar
04.10.2008 PKB 30 : 31 Tarket
04.10.2008 Jugović-Unimet 25 : 21 Radnički
04.10.2008 Priboj 20 : 23 Crvenka
04.10.2008 Novi Pazar 32 : 30 Zlatar
04.10.2008 Napredak 30 : 28 Metalac Asco Vidak
04.10.2008 Leskovac 24 : 33 Smederevo
04.10.2008 Mladost TSK 28 : 34 Dinamo
04.10.2008 Vranje 29 : 20 Rudar
04.10.2008 Jugopetrol Železničar 34 : 26 Vrbas
04.10.2008 Jagodina 29 : 30 Bask
04.10.2008 Vrnjačka Banja 30 : 22 Medicinar
04.10.2008 Zaječar 37 : 26 RTB Bor
04.10.2008 Crvena Zvezda 30 : 28 Knjaz Miloš
04.10.2008 Max Sport 38 : 33 Metalac (GM)
04.10.2008 Železnicar Gas Teh 26 : 19 Cepelin
04.10.2008 Temerin 33 : 24 Župa
04.10.2008 Jagodina 26 : 19 Spartak

Futsal

04.10.2008 Kopernikus 5 : 3 Leteći Holandjanin
04.10.2008 Koska 0 : 3 Kolubara
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu