XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2009

Fudbal

12.04.2009 Vojvodina 0 : 2 Partizan
12.04.2009 Hajduk 1 : 0 Jagodina
12.04.2009 Dinamo 2 : 2 Metalac
12.04.2009 Srem 1 : 3 Novi Sad
12.04.2009 Mladost (L) 1 : 1 ČSK Pivara
12.04.2009 Kolubara 2 : 0 Hajduk
12.04.2009 Radnički Stobeks 1 : 0 Budućnost (V)
12.04.2009 Mačva 3 : 0 Sloga (PM)
12.04.2009 Sloga (K) 0 : 0 Sloboda (Č)
12.04.2009 Radnički (P) 1 : 0 Radnik Rosa
12.04.2009 Vlasina 2 : 1 Kopaonik
12.04.2009 Hajduk Veljko 2 : 1 Car Konstantin
12.04.2009 Senta 3 : 1 Sloven
12.04.2009 Proleter (NS) 2 : 0 Vršac
12.04.2009 Palić 2 : 0 Spartak (D)
12.04.2009 Sindjelić 1 : 3 Srem
12.04.2009 Šumadija 2 : 0 Železničar (BV)
12.04.2009 Radnički (O) 3 : 2 Dorćol
12.04.2009 Teleoptik 2 : 0 Beograd
12.04.2009 PKB 2 : 1 Palilulac
12.04.2009 Šumadija 1903 1 : 0 Jedinstvo Putevi
12.04.2009 Polet (Lj) 4 : 1 Šumadija (A)
12.04.2009 Sloga (BB) 2 : 0 Takovo
12.04.2009 Sloga (S) 3 : 0 Pobeda
12.04.2009 Orlovac 1 : 1 Bane
12.04.2009 Homoljac 1 : 0 Selevac
12.04.2009 Rudar (K) 8 : 0 Radnički (V)
12.04.2009 Jadar (GD) 2 : 0 Krušik
12.04.2009 Obilić (Ž) 3 : 2 Zvižd
12.04.2009 Omladinac (Š) 2 : 3 Ribnica
12.04.2009 Mladost (L) 2 : 1 Vučje
12.04.2009 Budućnost 3 : 0 Sloga (LI)
12.04.2009 Mladost (M) 5 : 1 OFK Niš
12.04.2009 Pukovac 2 : 0 Zloćudovo
12.04.2009 Radan 1 : 0 Jastrebac (B)
12.04.2009 BSK Bujanovac 2 : 0 Žitorađa
12.04.2009 Poreč 2 : 2 Trajal
12.04.2009 Trgovački 2 : 1 Putevi
12.04.2009 Pepeljevac 0 : 3 Temnić Lipa
12.04.2009 Sloga (Ć) 4 : 1 Dunav
12.04.2009 Morava (Ć) 2 : 2 Prva petoletka
12.04.2009 Polet (N) 3 : 1 Radnički (B)
12.04.2009 ŽAK 1 : 2 Dolina
12.04.2009 Donji Srem 5 : 0 1. Maj Agroruma
12.04.2009 Ljukovo 1 : 1 Borac
12.04.2009 Budućnost (M) 0 : 1 Crvena Zvezda (NS)
12.04.2009 Solunac 1 : 2 Polet
12.04.2009 Mladost (T) 2 : 0 Hajduk
12.04.2009 Budućnost (D) 2 : 4 Milutinac
12.04.2009 Slavija 1 : 0 Poštar
12.04.2009 Borac (O) 0 : 1 Resnik
12.04.2009 Posavac Tišma 2 : 2 Turbina
12.04.2009 Kovačevac 0 : 0 Crvena zvezda (MML)
12.04.2009 Grafičar 0 : 0 Lokomotiva
12.04.2009 Popovići 0 : 0 Proleter Lasta
12.04.2009 Kraljevo Hajduk 3 : 1 Rudar
12.04.2009 Jedinstvo 1 : 2 Jošanica
12.04.2009 Braća Vuković 3 : 0 Borac
12.04.2009 Radnički (K) 2 : 2 Karađorđe
12.04.2009 Morava (S) 2 : 1 Magnohrom
12.04.2009 Mataruge 0 : 3 Tutin
12.04.2009 Mladost (O) 7 : 0 Radnik
12.04.2009 Miokovci 0 : 2 Jedinstvo (GG)
12.04.2009 Mladost (P) 0 : 4 Slatina
12.04.2009 Ovčar 1 : 0 Autoprevoz
12.04.2009 Napredak (K) 0 : 2 Dragačevo
12.04.2009 Rudar 1 : 0 Prilike
12.04.2009 Jedinstvo (K) 1 : 0 Jedinstvo (P)
12.04.2009 Napredak (S) 1 : 1 Polet (T)
12.04.2009 Velereč 94 0 : 1 Omladinac (Z)
12.04.2009 Perućac 4 : 2 Polet (R)
12.04.2009 Jedinstvo (K) 2 : 0 GP Zlatibor
12.04.2009 Zlatibor (Č) 4 : 1 Savinac
12.04.2009 Sečica 0 : 1 Arilje
12.04.2009 Košutnjak 0 : 4 Slavija
12.04.2009 Jedinstvo 0 : 2 Šumadija
12.04.2009 Sušica 9 : 0 Sloga (L)
12.04.2009 Jadran 1 : 1 Sloga (D)
12.04.2009 Budućnost 2 : 2 Šumadinac
12.04.2009 Cerovac 1 : 0 Partizan (C)
12.04.2009 Srbija 0 : 2 Arsenal
12.04.2009 Šumadinac (N) 6 : 0 Partizan (D)
12.04.2009 Partizan (BB) 7 : 0 Karađorđe (R)
12.04.2009 Karađorđe Mladost 0 : 0 Proleter
12.04.2009 Beli Orlovi 3 : 1 Badnjevac
12.04.2009 Borac (LJ) 1 : 3 Borac (P)
12.04.2009 Iskra 1 : 1 Zadrugar
12.04.2009 Rajac 1 : 2 Tulari
12.04.2009 Sovljak 0 : 0 Radnik
12.04.2009 Tešnjar 2 : 2 ZSK
12.04.2009 Brežđe 2 : 1 Ribnikar
12.04.2009 Tvrdojevac 0 : 0 Osečina
12.04.2009 Sloga (K) 2 : 0 Petar Dobrnjac
12.04.2009 Borac (VL) 5 : 0 Vihor
12.04.2009 Šapine 7 : 0 Polet
12.04.2009 Crni Vrh 5 : 1 Zadrugar (T)
12.04.2009 Napredak 3 : 0 Zadrugar (O)
12.04.2009 Dunavac 5 : 3 Sloga (D)
12.04.2009 Sloga (B) 1 : 2 Borac (Ž)
12.04.2009 Beli Orao 1 : 1 Bata Bulić
12.04.2009 Budućnost (P) 0 : 0 Palilulac
12.04.2009 Čegar 2 : 2 Mramor
12.04.2009 Morava (K) 1 : 1 Vulkan
12.04.2009 Radnički (T) 6 : 0 Sloboda (GV)
12.04.2009 Vrtište 7 : 0 Omladinac (GK)
12.04.2009 Proleter (M) 0 : 0 Moravac
12.04.2009 Delijski Vis 0 : 1 Aluminjum
12.04.2009 Brzi Brod 4 : 0 Jastrebac Proleter
12.04.2009 Zlot 1 : 1 Slatina (N)
12.04.2009 Brodoremont 3 : 0 Mala Vrbica
12.04.2009 Rajac 0 : 0 Sloga
12.04.2009 Slatina (B) 4 : 0 Majdanpek
12.04.2009 Čoka 2 : 2 Đurđin TB
12.04.2009 Čantavir 1 : 0 Bajša
12.04.2009 AFK 1 : 1 Proleter
12.04.2009 Krivaja 2 : 0 Jadran
12.04.2009 Eđšeg 0 : 0 Bačka (M)
12.04.2009 Jugoslavija 3 : 1 Vulturul
12.04.2009 Borac (S) 4 : 0 Dolovo
12.04.2009 Polet 0 : 2 Proleter
12.04.2009 Sloga 2 : 1 Budućnost
12.04.2009 Borac (VS) 2 : 2 Tempo
12.04.2009 Partizan 4 : 1 Radnički (B)
12.04.2009 Kabel 3 : 1 Slavija (NS)
12.04.2009 Mladost (BP) 3 : 0 Petrovaradin
12.04.2009 Fruškogorac 3 : 0 Omladinac (S)
12.04.2009 Budućnost (SS) 2 : 1 Sremac
12.04.2009 Borac (Š) 3 : 3 Index
12.04.2009 OFK Futog 0 : 2 Obilić (Z)
12.04.2009 Napredak (G) 2 : 1 Mlada krila
12.04.2009 Grdica 0 : 3 Tavnik
12.04.2009 Partizan 1 : 2 Morava (M)
12.04.2009 Gruža 1 : 1 Žiča
12.04.2009 Ribnica (J) 2 : 1 Lazac
12.04.2009 Mladost (V) 1 : 3 Borac (A)
12.04.2009 Vrnjci 4 : 2 Šumadija (Š)
12.04.2009 Krilaš 2 : 1 Rudar
12.04.2009 Integral 6 : 0 Napredak (TR)
12.04.2009 Jedinstvo (K) 1 : 0 Napredak (TO)
12.04.2009 Mlava (ML) 1 : 0 Polet (SD)
12.04.2009 Radnički (K) 4 : 0 Pomoravlje
12.04.2009 Vrelo 2 : 0 Trgovački
12.04.2009 Bambi 3 : 1 Carevac
12.04.2009 Napredak (N) 3 : 0 Desine
12.04.2009 Pobeda (SK) 1 : 0 Polet (V)
12.04.2009 Makce 6 : 3 Sloga (Ć)
12.04.2009 Jedinstvo (D) 4 : 1 RSK
12.04.2009 Borac (Z) 1 : 1 Mladost (B)
12.04.2009 Prva iskra 1 : 1 Velika Reka
12.04.2009 Stolice 5 : 2 Milan Orlić
12.04.2009 Sloga (S) 1 : 0 Cer
12.04.2009 Borac(K) 2 : 2 Mladost (B)
12.04.2009 Rudar (B) 0 : 2 Gučevo
12.04.2009 Crvena zastava 2 : 1 Sloga (DT)
12.04.2009 Mladost (DK) 1 : 2 Radnički (KS)
12.04.2009 Stevan Nešticki 2 : 2 Zadrugar
12.04.2009 Vinogradar 1 : 0 Dobrica
12.04.2009 Hajdučica 4 : 2 Banat
12.04.2009 Dunav 0 : 1 Vršac United
12.04.2009 Vitorul 0 : 0 Bratstvo Unirea
12.04.2009 Hajduk 5 : 3 Potporanj
12.04.2009 Mladost 3 : 0 Ratar
12.04.2009 Borac 1 : 2 Karaš
12.04.2009 Poljoprivrednik 0 : 3 Solid
12.04.2009 Preporod 3 : 0 Udarnik
12.04.2009 Lokomotiva 0 : 4 Subotica
12.04.2009 Žednik 1 : 2 Elektrovojvodina
12.04.2009 Železničar 1 : 0 Borac (S)
12.04.2009 Kolonija 3 : 0 Plavi Dunav
12.04.2009 BSK Bavanište 2 : 1 Proleter
12.04.2009 Omladinac (O) 3 : 3 Glogonj
12.04.2009 Pobeda 3 : 0 Borac (P)
12.04.2009 Unirea 3 : 0 Jedinstvo
12.04.2009 Vojvodina 0 : 2 Slavija
12.04.2009 Jedinstvo Stević 1 : 3 Mladost
12.04.2009 Kablar 3 : 0 Olimpik
12.04.2009 Musina reka 1 : 3 Zgodačica
12.04.2009 Jedinstvo (D) 2 : 1 Omladinac (D)
12.04.2009 Borac (K) 1 : 0 Dunavac
12.04.2009 Napredak (B) 4 : 3 Napredak (P)
12.04.2009 Sloga (D) 2 : 1 BSK
12.04.2009 Mlava 0 : 0 Mip Majdan
12.04.2009 Proleter 1 : 0 Metalac
12.04.2009 Sopot 6 : 1 Dizel
12.04.2009 7. Juli 1 : 1 Jedinstvo
12.04.2009 Sloga 0 : 1 Jerina
12.04.2009 Sušica 1 : 3 LASK Vaga
12.04.2009 ŽFK Fruškogorac 1 : 0 Ravangrad
12.04.2009 BSK Borča 1 : 2 OFK Beograd
12.04.2009 Banat 0 : 2 Voždovac
12.04.2009 Borac 5 : 2 Radnički (N)
12.04.2009 Vojvodina 2 : 2 Partizan
12.04.2009 Rad 4 : 0 Radnički (O)
12.04.2009 Čukarički Stankom 0 : 0 OFK Beograd
12.04.2009 Teleoptik 0 : 2 Crvena zvezda
12.04.2009 Sloga (K) 2 : 0 Borac (Č)
12.04.2009 Sloboda (U) 0 : 1 Radnički (N)
12.04.2009 SFS Borac 0 : 0 Napredak
12.04.2009 Vojvodina 0 : 1 Partizan
12.04.2009 Radnički (K) 2 : 0 Radnički (P)
12.04.2009 Banat 5 : 0 Morava (VP)
12.04.2009 Zemun 0 : 0 Smederevo

Košarka

12.04.2009 Sloboda 73 : 78 Superfund
12.04.2009 Crnokosa 93 : 72 Maraton
12.04.2009 FMP 92 : 71 Vojvodina Srbijagas
12.04.2009 Partizan 80 : 60 Metalac
12.04.2009 Hemofarm Štada 82 : 79 Crvena Zvezda
12.04.2009 Šabac 86 : 55 Gradac
12.04.2009 Voždovac 91 : 46 Play Off

Odbojka

12.04.2009 Spartak 3 : 2 GIK Banat
12.04.2009 VGSK 3 : 0 Spartak
12.04.2009 Lazarevac 3 : 2 Radnički
12.04.2009 Paraćin 3 : 0 Smeč
12.04.2009 ŽOK Buljane 0 : 3 Profil
12.04.2009 Čačak 1 : 3 Gimnazijalac

Rukomet

12.04.2009 Metalac(V) 34 : 33 Župa

Vaterpolo

12.04.2009 Zemun 23 : 4 Proleter

Futsal

12.04.2009 Kolubara 8 : 1 Leteći Holandjanin
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu