XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
387 utakmica za dan Subota, 1 Oktobar 2011


Fudbal

01.10
15:30
Sloga (BB)
Radni─Źki Stobeks
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Jasenica 1911
Vuji─ç Valjevo
0
1
01.10.2011 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Jedinstvo
Šumadija
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Pobeda
Jedinstvo Putevi
1
3
01.10.2011 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Sloga (P)
Sloga (PM)
1
3
01.10.2011 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Balkanski
Sloga
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Pali─ç
Cement
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Radni─Źki (┼á)
Tekstilac
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Vršac
Ba─Źka Topola
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
─îSK Pivara
OFK Kikinda
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Mladost (BJ)
Zadrugar
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
11:00
Slavija
Šumadija
2
1
01.10.2011 11:00 2 : 1
01.10
15:30
Mokra Gora
Vodoja┼ża
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Takovo
Jošanica
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Omladinac
Polet (T)
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Metalac
Orlovac
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Morava
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
2
2
01.10.2011 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Sloga (B)
Seljak
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Jedinstvo
Drina
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Loznica
Sloga (S)
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Sevojno
Ribnica
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Radni─Źki
OFK Ose─Źina
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
FAP
Krušik
2
1
01.10.2011 15:30
FAP
2 : 1
01.10
15:30
Palilulac
Kosanica
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
SFK Moravac (P)
Pusta Reka
4
3
01.10.2011 15:30 4 : 3
01.10
15:30
BSK Bujanovac
Morava
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Dubo─Źica 1923
Vu─Źje
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
SFS Borac
Pepeljevac
2
2
01.10.2011 15:30 2 : 2
01.10
15:30
─Éerdap
Ozren
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Dunav
Timo─Źanin
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Kozara
Jedinstvo (BK)
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Obili─ç
Dinamo
0
7
01.10.2011 15:30 0 : 7
01.10
15:30
AFK Ada
Borac
0
2
01.10.2011 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Budu─çnost
Kolonija
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Proleter
Jedinstvo (NB)
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Obili─ç
Radni─Źki (SM)
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Omladinac (NB)
1. Maj
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Stanišić
Ba─Źka (BP)
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Polet (S)
Borac (NS)
4
2
01.10.2011 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Sloga (E)
Mladost (BP)
2
2
01.10.2011 15:30 2 : 2
01.10
15:00
Lepušnica
GSP Polet
0
0
01.10.2011 15:00 0 : 0
01.10
15:00
IMT
┼Żeleznik Lavovi
1
1
01.10.2011 15:00
IMT
1 : 1
01.10
15:00
Turbina
Srem─Źica
5
1
01.10.2011 15:00 5 : 1
01.10
15:00
Trudbenik
Borac (O)
3
0
01.10.2011 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Palilulac
Vin─Źa
5
0
01.10.2011 15:00 5 : 0
01.10
15:00
Lokomotiva
┼Żelezni─Źar
3
1
01.10.2011 15:00 3 : 1
01.10
15:30
Grdica
Kraljevo Hajduk
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:00
Slavija
Seljak
3
0
01.10.2011 15:00 3 : 0
01.10
15:30
Slatina
Vujan
0
2
01.10.2011 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Ra─Źa Popovi─ç
Šumadinac (N)
3
4
01.10.2011 15:30 3 : 4
01.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Lokomotiva
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Marjan
Vin─Źa
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
01.10
Selevac
Budu─çnost
2
1
01.10.2011 2 : 1
01.10
15:30
Polet
Vihor
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:00
Jadar (S)
Radni─Źki
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Sindjeli─ç
Borac
0
2
01.10.2011 15:00 0 : 2
01.10
15:30
Banjani
Brezovica
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Ka─Źer
Trli─ç
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
OFK Jabu─Źje
ZSK
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
ZSK
01.10
15:30
Radnik
Ribnikar
0
2
01.10.2011 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Mladost
Proleter
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:00
Zlatibor voda
Polet
1
4
01.10.2011 15:00 1 : 4
01.10
Aluminjum
Radni─Źki
5
1
01.10.2011 5 : 1
01.10
15:30
Orljane
Doljevac 1971
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Radni─Źki 1947 (─î)
Bukovik
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Napredak
Toplica
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Borac
Palilula
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:00
Gradac
Šumadija
5
1
01.10.2011 15:00 5 : 1
01.10
15:00
Jedinstvo (B)
Navalin
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:30
Tanasko Raji─ç
Jedinstvo B.P
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Lu┼żnica
Pr─Źevac
8
0
01.10.2011 15:30 8 : 0
01.10
15:30
Vranjska Banja
Bukuroca
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
01.10
15:30
As
Besa
1
2
01.10.2011 15:30
As
1 : 2
01.10
15:30
Partizanski put
Kosovac
0
1
01.10.2011 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Trbunje
Dobri─Ź
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Topli─Źanin
Borac
6
2
01.10.2011 15:30 6 : 2
01.10
15:30
Polet
Jug Bogdan
2
2
01.10.2011 15:30 2 : 2
01.10
16:00
Krivelj
Brestovac
2
5
01.10.2011 16:00 2 : 5
01.10
16:00
Bor
Brodoremont
3
0
01.10.2011 16:00
Bor
3 : 0
01.10
16:00
Pore─Ź
Rudar
0
0
01.10.2011 16:00 0 : 0
01.10
15:30
Sloga (M)
Sloga (┼Ż)
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Mid┼żor
Omladinac
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
16:00
BAK
Vršac United
1
1
01.10.2011 16:00
BAK
1 : 1
01.10
16:00
Radni─Źki (K)
Partizan (G)
1
0
01.10.2011 16:00 1 : 0
01.10
16:00
Partizan (U)
Vulturul
1
0
01.10.2011 16:00 1 : 0
01.10
15:30
Jadran
Potisje
5
1
01.10.2011 15:30 5 : 1
01.10
15:30
Panonija IM Topola
Tavankut
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Vinogradar
─îoka
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Preporod
Subotica
4
2
01.10.2011 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Mladost (L)
Bile─çanin
2
6
01.10.2011 15:30 2 : 6
01.10
15:30
Begej
Crvena zvezda (VS)
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Naftagas
Krajina
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Borac (Z)
Vojvodina 1928
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Borac
Hajduk
1
3
01.10.2011 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Sloga
Grani─Źar (G)
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
Rudar
Sremac
2
1
01.10.2011 2 : 1
01.10
Sloven
Hajduk (B)
0
2
01.10.2011 0 : 2
01.10
Slavija (NS)
Metalac
1
0
01.10.2011 1 : 0
01.10
15:00
Šumadija
PKB Kovilovo
0
0
01.10.2011 15:00 0 : 0
01.10
15:00
Brodarac
Milutinac
1
5
01.10.2011 15:00 1 : 5
01.10
15:00
Rudar
Radni─Źki
1
4
01.10.2011 15:00 1 : 4
01.10
15:00
IMR
Strelac
4
1
01.10.2011 15:00
IMR
4 : 1
01.10
15:30
Magnohrom
Granit
5
1
01.10.2011 15:30 5 : 1
01.10
15:30
Mlada krila
Gru┼ża
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:00
Mladost
Kremenac
3
1
01.10.2011 15:00 3 : 1
01.10
15:00
Dobra─Źa
OFK Bagremar
1
3
01.10.2011 15:00 1 : 3
01.10
Gornji Braneti─çi
Omladinac
0
3
01.10.2011 0 : 3
01.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Radoje Domanovi─ç
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost (R)
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Bare
Grivac
0
3
01.10.2011 15:30 0 : 3
01.10
15:30
┼ŻSK
Sloga
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Šumadija
Mladost MG
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Mladost (K)
Lepenica
0
4
01.10.2011 15:30 0 : 4
01.10
15:30
BSK
Omladinac
3
1
01.10.2011 15:30
BSK
3 : 1
01.10
15:30
Trgova─Źki
Bata Buli─ç
0
1
01.10.2011 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Polet
Sloga (─ć)
7
1
01.10.2011 15:30 7 : 1
01.10
15:30
─Éerdap
┼Żitkovica
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:00
Borac
Mladost
3
1
01.10.2011 15:00 3 : 1
01.10
15:00
Milicionar
Sloga (P)
5
1
01.10.2011 15:00 5 : 1
01.10
Sloga
Kolubara Gaj
0
8
01.10.2011 0 : 8
01.10
Pepeljevac
Polet
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
Gredetin
Sloga (K)
1
1
01.10.2011 1 : 1
01.10
16:00
Bali─Źevac
Sloga
1
0
01.10.2011 16:00 1 : 0
01.10
15:00
Morava
Sloboda
1
4
01.10.2011 15:00 1 : 4
01.10
15:00
Milanovo
Polet
0
3
01.10.2011 15:00 0 : 3
01.10
15:30
Lokomotiva
Pade┼ż
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
15:00
Tekstilac
Javor
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Resavac
Mladost (D)
1
1
01.10.2011 15:00 1 : 1
01.10
15:00
Kapidzija
Kupci
0
3
01.10.2011 15:00 0 : 3
01.10
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
┼Żelezni─Źar
2
3
01.10.2011 16:00 2 : 3
01.10
16:00
Glogonj
Mladost (V)
1
3
01.10.2011 16:00 1 : 3
01.10
16:00
Olimpija
Sokolac
5
3
01.10.2011 16:00 5 : 3
01.10
15:30
Budu─çnost
Bega
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Mladost APA
Terekveš
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
15:30
OFK Od┼żaci
Aleksa Šantić
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Budu─çnost
Grani─Źar K
5
0
01.10.2011 15:30 5 : 0
01.10
15:30
Fruškogorski partizan
Dinamo
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Mladost
Ba─Źka
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Tvrdjava
Krila Krajine
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
15:00
Mladi proleter
Omladinac
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:00
BSK Batajnica
Dunav
3
0
01.10.2011 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Obili─ç
Rušanj
2
3
01.10.2011 15:00 2 : 3
01.10
15:00
Radni─Źki PDM
Borac
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Pale┼ż
OFK Zabre┼żje
1
2
01.10.2011 15:00 1 : 2
01.10
15:00
OFK Burovo
Budu─çnost
5
0
01.10.2011 15:00 5 : 0
01.10
15:00
Napredak
TEK Sloga
2
2
01.10.2011 15:00 2 : 2
01.10
15:00
BSK
Mladost (─î)
3
0
01.10.2011 15:00
BSK
3 : 0
01.10
15:30
Stara Čaršija
Jedinstvo
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Bogutova─Źka Banja
Popovi─çi
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Proleter
Omladinac
4
1
01.10.2011 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Tule┼ż
Gorski car
2
0
01.10.2011 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Brezovac
Vrbica
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Ven─Źani
Misa─Źa
0
4
01.10.2011 15:30 0 : 4
01.10
15:30
Hajduk
ZT Gorovi─Ź
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Budu─çnost
Kr─çevac 04
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo
0
3
01.10.2011 16:00 0 : 3
01.10
15:30
Busur
7 juli
1
3
01.10.2011 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Laolac
Dobrnje
3
5
01.10.2011 15:30 3 : 5
01.10
15:30
Budu─çnost
Mlava
2
1
01.10.2011 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Radnik
Burovac
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
B.S.K.
Soko
3
3
01.10.2011 15:30 3 : 3
01.10
15:30
Mladost (L)
Melnica
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Vukan
Rade Milošević
0
4
01.10.2011 15:30 0 : 4
01.10
15:30
Obili─ç
Mladost (R)
5
2
01.10.2011 15:30 5 : 2
01.10
15:00
Kobilje
Stig MC
0
2
01.10.2011 15:00 0 : 2
01.10
15:00
BSK
Budu─çnost
2
1
01.10.2011 15:00
BSK
2 : 1
01.10
15:00
Stig C
Košava
2
1
01.10.2011 15:00 2 : 1
01.10
15:30
Vrelo
Borac
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Laznica
Budu─çnost
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Zadrugar
OFK Homolje
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Stig
Sopot
0
4
01.10.2011 15:30 0 : 4
01.10
15:00
Sloga
Hajduk
0
2
01.10.2011 15:00 0 : 2
01.10
15:00
Rudar
Jelav
4
0
01.10.2011 15:00 4 : 0
01.10
15:00
Bratstvo
Cerova
1
5
01.10.2011 15:00 1 : 5
01.10
15:00
Krasava
7. Juli
3
1
01.10.2011 15:00 3 : 1
01.10
15:30
Borac
Tresnjevka
6
1
01.10.2011 15:30 6 : 1
01.10
15:00
Ceri─ç
Mladost (Sv)
3
0
01.10.2011 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Bair
Stojan Lazarac
2
2
01.10.2011 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Radnik
Napredak (U)
1
0
01.10.2011 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Napredak (BP)
Mladost (O)
1
1
01.10.2011 15:00 1 : 1
01.10
15:30
Napredak
Torpedo
1
6
01.10.2011 15:30 1 : 6
01.10
15:30
Culjkovic
POFK Letnjikovac
4
3
01.10.2011 15:30 4 : 3
01.10
15:30
Fortuna
Buducnost
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
16:00
Zvizdar
Šarbane
3
0
01.10.2011 16:00 3 : 0
01.10
16:00
Crvena Jabuka
Pambukovica
2
0
01.10.2011 16:00 2 : 0
01.10
16:00
Rudar
Vukona
1
2
01.10.2011 16:00 1 : 2
01.10
15:30
Bratstvo (Z)
BSK
3
2
01.10.2011 15:30 3 : 2
BSK
01.10
15:30
Real
Gornje Krajince
0
1
01.10.2011 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Brza
Moravac (P)
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Omladinac
Mladost (DL)
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Turekovac
Moravac (G)
6
1
01.10.2011 15:30 6 : 1
01.10
15:30
Nomanica
Jasunja
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Hum
Pobeda
4
2
01.10.2011 15:30
Hum
4 : 2
01.10
15:30
Rudar
Mladi Radnik
4
0
01.10.2011 15:30 4 : 0
01.10
16:30
Omladinac
Stari Trstenik
0
3
01.10.2011 16:30 0 : 3
01.10
16:30
Beli Orlovi
Ribnik
5
2
01.10.2011 16:30 5 : 2
01.10
16:30
Stara Čaršija
Topoljak
5
0
01.10.2011 16:30 5 : 0
01.10
16:00
Juhor 2
Gradac
5
1
01.10.2011 16:00 5 : 1
01.10
16:00
Kostre┼ż
Parcane
4
1
01.10.2011 16:00 4 : 1
01.10
15:00
Kruševica
Ma─Źkovac
0
3
01.10.2011 15:00 0 : 3
01.10
15:00
Gaglovo
Pade┼ż
2
2
01.10.2011 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Globoder
┼Żabare
1
0
01.10.2011 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Pakasnica
Rasinac
0
2
01.10.2011 15:00 0 : 2
01.10
15:00
BSK
Srnje
4
1
01.10.2011 15:00
BSK
4 : 1
01.10
16:00
Krajina
Napredak
3
0
01.10.2011 16:00 3 : 0
01.10
16:00
Barice
Gaj
4
2
01.10.2011 16:00 4 : 2
Gaj
01.10
16:00
Sloga
Vojvodina
2
1
01.10.2011 16:00 2 : 1
01.10
15:30
Omladinac M
OFK Ba─Źinci Sloga
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:00
Pionir
Hajduk
4
0
01.10.2011 15:00 4 : 0
01.10
15:30
Sparta
OFK Petrov─Źi─ç
0
3
01.10.2011 15:30 0 : 3
01.10
15:00
Strmovo
Proleter
1
0
01.10.2011 15:00 1 : 0
01.10
15:30
Rad
Hajduk
3
0
01.10.2011 15:30
Rad
3 : 0
01.10
15:30
Vojvodina
Partizan
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Spartak ZV
Jagodina
0
4
01.10.2011 15:30 0 : 4
01.10
15:30
Smederevo
Sloboda Point
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
BSK Bor─Źa
Novi Pazar
2
2
01.10.2011 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Borac
Metalac
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Napredak
Novi Sad
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Radni─Źki (N)
Donji Srem
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Mladi radnik
Mladost (L)
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
In─Ĺija
Teleoptik
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
─îukari─Źki
Kolubara
0
3
01.10.2011 15:30 0 : 3
01.10
15:30
Radni─Źki (S)
Be┼żanija
0
0
01.10.2011 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Fruškogorac
Rubin
5
1
01.10.2011 15:30 5 : 1
01.10
16:00
Pan─Źevo
Radni─Źki 1919
4
2
01.10.2011 16:00 4 : 2
01.10
11:00
Kalemegdan
BSK Bor─Źa
0
3
01.10.2011 11:00 0 : 3
01.10
15:30
Slatke male
┼ŻFK Gradac
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
Crvena zvezda
Partizan
2
4
01.10.2011 2 : 4
01.10
Javor
Zemun
0
0
01.10.2011 0 : 0
01.10
BSK Bor─Źa
Radni─Źki 1923
6
1
01.10.2011 6 : 1
01.10
Napredak
─îukari─Źki Stankom
2
1
01.10.2011 2 : 1
01.10
Rad
Jagodina
2
0
01.10.2011
Rad
2 : 0
01.10
Vojvodina
Radni─Źki (N)
0
0
01.10.2011 0 : 0
01.10
Sloga (K)
Borac
1
0
01.10.2011 1 : 0
01.10
OFK Beograd
In─Ĺija
1
1
01.10.2011 1 : 1
01.10
15:30
Sloboda
Mladost
1
2
01.10.2011 15:30 1 : 2
01.10
15:30
BIP
Šumadija 1903
1
3
01.10.2011 15:30
BIP
1 : 3
01.10
15:30
Zlatar
FAP
0
5
01.10.2011 15:30 0 : 5
FAP
01.10
15:30
─îa─Źak 94
Bane
0
2
01.10.2011 15:30 0 : 2
01.10
Jedinstvo Š
┼Żelezni─Źar
3
4
01.10.2011 3 : 4
01.10
Radjevac
Ma─Źva
1
1
01.10.2011 1 : 1
01.10
13:30
Sloga
Grani─Źar (G)
8
2
01.10.2011 13:30 8 : 2
01.10
Borac
SASK
5
1
01.10.2011 5 : 1
01.10
Šumadinac
Sloga
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Šumadija
Bresje-Superior
2
1
01.10.2011 2 : 1
01.10
Napredak
Sloga
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Omladinac
Cerovac
6
1
01.10.2011 6 : 1
01.10
Budu─çnost
Jedinstvo
0
5
01.10.2011 0 : 5
01.10
Mladi borac
Radnik
5
0
01.10.2011 5 : 0
01.10
Crvena zvezda
Partizan
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
Borac
Zemun
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
BSK Bor─Źa
OFK Beograd
0
2
01.10.2011 0 : 2
01.10
Teleoptik
─îukari─Źki Stankom
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
Jagodina
Rad
0
4
01.10.2011 0 : 4
Rad
01.10
Vojvodina
Radni─Źki (N)
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Sloga (K)
Loznica
1
0
01.10.2011 1 : 0
01.10
Sloga (L)
Sloboda PS
1
1
01.10.2011 1 : 1
01.10
12:00
In─Ĺija
Vršac
0
0
01.10.2011 12:00 0 : 0
01.10
12:00
Banat
─îSK Pivara
2
1
01.10.2011 12:00 2 : 1
01.10
15:30
Šumadija 1903
Jedinstvo Putevi
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Metalac K
Budu─çnost
1
0
01.10.2011 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Bane
Javor
1
1
01.10.2011 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Metalac GM
Sloga BB
3
0
01.10.2011 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Radni─Źki 1923
Sloga P
9
0
01.10.2011 15:30 9 : 0
01.10
15:30
Novi Pazar
Sevojno
4
2
01.10.2011 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Sloboda
─îa─Źak 94
0
1
01.10.2011 15:30 0 : 1
01.10
10:00
Olimpija
Obili─ç
1
1
01.10.2011 10:00 1 : 1
01.10
08:30
Ba─Źka 1901
Ba─Źka
5
1
01.10.2011 08:30 5 : 1
01.10
13:30
Jadran
Potisje
2
11
01.10.2011 13:30 2 : 11
01.10
13:30
Panonija IM Topola
Tavankut
0
3
01.10.2011 13:30 0 : 3
01.10
13:30
Vinogradar
─îoka
3
1
01.10.2011 13:30 3 : 1
01.10
13:30
Preporod
Subotica
2
2
01.10.2011 13:30 2 : 2
01.10
Crvena zvezda
Partizan
1
3
01.10.2011 1 : 3
01.10
Borac
Palilulac
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Radni─Źki (N)
Sloga (K)
0
0
01.10.2011 0 : 0
01.10
Napredak
Be┼żanija
0
1
01.10.2011 0 : 1
01.10
Jagodina
Rad
0
1
01.10.2011 0 : 1
Rad
01.10
─îukari─Źki Stankom
Savacijum
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
Radni─Źki 1923
Loznica
2
0
01.10.2011 2 : 0
01.10
OFK Beograd
Smederevo
5
0
01.10.2011 5 : 0
01.10
10:00
In─Ĺija
Vršac
2
0
01.10.2011 10:00 2 : 0
01.10
10:00
Banat
─îSK Pivara
1
3
01.10.2011 10:00 1 : 3
01.10
10:00
Radni─Źki Gladiolus
Olimpija
0
6
01.10.2011 10:00 0 : 6
01.10
09:30
Pali─ç
Spartak Zlatibor voda
0
3
01.10.2011 09:30 0 : 3
01.10
10:30
Ba─Źka 1901
Subotica
1
0
01.10.2011 10:30 1 : 0
01.10
15:30
Zvi┼żd
Borac VL
3
1
01.10.2011 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Obili─ç
Sloga
5
1
01.10.2011 15:30 5 : 1
01.10
Borac
SASK
2
1
01.10.2011 2 : 1
01.10
Osipaonica
Mladi radnik
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Sloboda
Vrbovac
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Šumadinac
Sloga
1
2
01.10.2011 1 : 2
01.10
Lunjevac
Udarnik
3
3
01.10.2011 3 : 3
01.10
Šumadija
Bresje-Superior
5
1
01.10.2011 5 : 1
01.10
Napredak
Sloga
1
7
01.10.2011 1 : 7
01.10
Omladinac
Cerovac
3
0
01.10.2011 3 : 0
01.10
Budu─çnost
Jedinstvo
0
9
01.10.2011 0 : 9
01.10
Mladi borac
Radnik
1
2
01.10.2011 1 : 2
01.10
11:00
Real Niš
Red Star
3
2
01.10.2011 11:00 3 : 2
01.10
10:00
─îantavir
Tisa
10
0
01.10.2011 10:00 10 : 0
01.10
11:30
Spartak Zlatibor voda '99
Sever
8
1
01.10.2011 11:30 8 : 1
01.10
10:00
Ba─Źka Topola
Ba─Źka 1901 '00
13
0
01.10.2011 10:00 13 : 0
01.10
12:30
Ba─Źka 1901 '99
Subotica
1
0
01.10.2011 12:30 1 : 0
01.10
10:00
Spartak Zlatibor voda '00
Ba─Źka
4
0
01.10.2011 10:00 4 : 0
01.10
11:00
Presing
Kostolac 2008
3
1
01.10.2011 11:00 3 : 1
01.10
11:00
Panter
Proleter
2
2
01.10.2011 11:00 2 : 2
01.10
11:00
Pinkum
MIP-Presing
0
3
01.10.2011 11:00 0 : 3
01.10
11:00