XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 15 Oktobar 2011

Fudbal

15.10.2011 14:30 Metalac 0 : 5 Crvena zvezda
15.10.2011 14:30 Novi Pazar 0 : 0 Borac
15.10.2011 14:30 Sloboda Point 0 : 1 BSK Borča
15.10.2011 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Smederevo
15.10.2011 14:30 Jagodina 1 : 0 Javor
15.10.2011 17:00 Partizan 2 : 0 Spartak ZV
15.10.2011 14:30 Teleoptik 0 : 0 Radnički (S)
15.10.2011 14:30 Donji Srem 3 : 1 Proleter
15.10.2011 14:30 Novi Sad 3 : 1 Inđija
15.10.2011 14:30 Mladenovac 2 : 1 Radnički (N)
15.10.2011 14:30 Banat 1 : 0 Napredak
15.10.2011 14:30 Jasenica 1911 2 : 0 Sloga (BB)
15.10.2011 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Vujić Valjevo
15.10.2011 14:30 Pobeda 1 : 0 Rudar
15.10.2011 14:30 Sloga (P) 2 : 1 Šumadija
15.10.2011 15:00 Trstenik PPT 1 : 0 Radnički (P)
15.10.2011 15:00 Balkanski 2 : 0 Hajduk Veljko
15.10.2011 15:00 Palić 1 : 1 Radnički (NP)
15.10.2011 15:00 Radnički (Š) 2 : 0 Sloga (T)
15.10.2011 15:00 Vršac 0 : 1 Cement
15.10.2011 15:00 ČSK Pivara 1 : 0 Bačka Topola
15.10.2011 15:00 Mladost (BJ) 1 : 1 Senta
15.10.2011 14:30 Srem (J) 2 : 0 Kovačevac
15.10.2011 11:00 Slavija 0 : 2 Balkan Mirijevo
15.10.2011 14:30 Takovo 0 : 1 Bane
15.10.2011 14:30 Omladinac 0 : 1 Vodojaža
15.10.2011 14:30 Morava 2 : 1 Gruža
15.10.2011 14:30 Sloga (B) 4 : 2 Vrbovac
15.10.2011 14:30 Loznica 3 : 1 Zadrugar
15.10.2011 14:30 Sevojno 3 : 0 Sloga (S)
15.10.2011 14:30 Radnički 0 : 0 Polimlje
15.10.2011 14:30 FAP 0 : 1 Ribnica
15.10.2011 15:00 Palilulac 2 : 1 Zloćudovo
15.10.2011 15:00 SFK Moravac (P) 1 : 2 Pukovac
15.10.2011 15:00 BSK Bujanovac 4 : 1 Kosanica
15.10.2011 15:00 Dubočica 1923 1 : 0 Pusta Reka
15.10.2011 15:00 SFS Borac 0 : 1 Rembas
15.10.2011 15:00 Đerdap 3 : 0 Slatina
15.10.2011 15:00 Dunav 2 : 1 Kablovi
15.10.2011 15:00 Obilić 3 : 1 Jedinstvo (BK)
15.10.2011 15:00 AFK Ada 2 : 1 Kozara
15.10.2011 15:00 Budućnost 1 : 0 Bačka 1901
15.10.2011 15:00 Proleter 2 : 1 Kolonija
15.10.2011 15:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Sloboda
15.10.2011 15:00 Obilić 1 : 0 Budućnost (M)
15.10.2011 15:00 Omladinac (NB) 2 : 1 Mladost (T)
15.10.2011 15:00 Stanišić 1 : 1 Radnički (SM)
15.10.2011 15:00 Polet (S) 1 : 0 1. Maj
15.10.2011 15:00 Sloga (E) 2 : 1 Crvena Zvezda
15.10.2011 14:30 Lepušnica 3 : 1 IMT
15.10.2011 14:30 Turbina 1 : 0 Železnik Lavovi
15.10.2011 14:30 Trudbenik 2 : 0 Posavac Tišma
15.10.2011 14:30 Palilulac 7 : 1 Resnik
15.10.2011 14:30 Lokomotiva 1 : 0 Budućnost (D)
15.10.2011 14:30 Grdica 2 : 1 Goč
15.10.2011 15:00 Sloga L 1 : 3 Erdoglija 1931
15.10.2011 15:00 Slatina 1 : 2 Šumadija
15.10.2011 14:30 Lokomotiva 2 : 1 Junkovac
15.10.2011 Selevac 2 : 0 Napredak
15.10.2011 15:00 Sindjelić 1 : 0 Mačva 2005
15.10.2011 13:30 Banjani 5 : 2 Brežđe
15.10.2011 13:30 Kačer 3 : 0 Brezovica
15.10.2011 13:30 OFK Jabučje 1 : 0 Trlić
15.10.2011 13:30 Radnik 1 : 1 Tulari
15.10.2011 13:30 Mladost 3 : 2 Ribnikar
15.10.2011 14:30 Jasen 3 : 0 Višesava
15.10.2011 14:30 Crnokosa 2 : 1 Budućnost
15.10.2011 Aluminjum 1 : 2 OFK Niš
15.10.2011 15:00 Radnički 1947 (Č) 5 : 0 Orljane
15.10.2011 15:00 Napredak 0 : 0 Mladost (B)
15.10.2011 15:00 Rad 3 : 1 Toplica
15.10.2011 15:00 Borac 2 : 1 Jastrebac
15.10.2011 15:00 Palilula 0 : 0 Morava
15.10.2011 14:30 Gradac 4 : 0 Veternica
15.10.2011 14:30 Jedinstvo (B) 2 : 1 Šumadija
15.10.2011 15:00 Tanasko Rajić 4 : 1 Zadrugar
15.10.2011 15:00 Lužnica 1 : 0 Gnjilan
15.10.2011 15:00 Prčevac 1 : 0 Jedinstvo B.P
15.10.2011 15:00 Levosoje 2 : 4 Vranjska Banja
15.10.2011 15:00 Čelik 1 : 2 Alakince
15.10.2011 15:00 Pčinja 1 : 1 Kondiva
15.10.2011 15:00 Partizanski put 1 : 3 Svetlost
15.10.2011 15:00 Trbunje 2 : 3 Kosovac
15.10.2011 15:00 Topličanin 5 : 0 Dobrič
15.10.2011 15:00 Polet 2 : 8 Jastrebac
15.10.2011 15:00 Jug Bogdan 3 : 2 Borac
15.10.2011 15:00 Krivelj 1 : 0 Ključ
15.10.2011 15:00 Bor 2 : 0 Rudna Glava
15.10.2011 15:00 Poreč 0 : 0 Brestovac
15.10.2011 15:00 Sloga (M) 4 : 2 Borac
15.10.2011 15:00 Midžor 2 : 1 Bučje
15.10.2011 15:00 Rtanj 7 : 0 Omladinac
15.10.2011 15:30 Radnički (K) 2 : 2 BAK
15.10.2011 15:30 Partizan (U) 3 : 1 Sloga (P)
15.10.2011 14:00 Jadran 3 : 0 Čantavir
15.10.2011 14:00 Panonija IM Topola 2 : 1 Bačka
15.10.2011 14:00 Preporod 2 : 0 Bajša
15.10.2011 14:00 Njegoš 2 : 0 Subotica
15.10.2011 15:00 Rusanda 2 : 0 Vojvodina 1928
15.10.2011 15:00 Bilećanin 5 : 1 Naftagas (B)
15.10.2011 15:00 Mladost (L) 0 : 5 Begej
15.10.2011 15:00 Borac 4 : 3 PIK
15.10.2011 15:00 Sloga 1 : 0 ŽAK
15.10.2011 15:00 Graničar (G) 1 : 2 Crvenka
15.10.2011 Rudar 2 : 0 Partizan
15.10.2011 Sloven 4 : 0 Jadran
15.10.2011 Srbobran 6 : 3 Omladinac
15.10.2011 14:30 Radnički 0 : 1 Crvena zvezda
15.10.2011 11:00 Milutinac 3 : 3 Rudar
15.10.2011 14:30 PKB Kovilovo 0 : 1 PIK Zemun
15.10.2011 14:30 Policajac 1 : 0 Dunavac
15.10.2011 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Brodarac
15.10.2011 14:30 Magnohrom 1 : 3 Jedinstvo
15.10.2011 14:30 Mlada krila 3 : 5 Lazac
15.10.2011 15:00 Dobrača 3 : 1 Košutnjak
15.10.2011 15:00 Korićani 2 : 0 OFK Bagremar
15.10.2011 15:00 Mladi Rudar 1 : 1 Mladost 09
15.10.2011 15:00 Foka 1 : 1 Jablanica
15.10.2011 14:30 Sloga 1 : 2 Brezova
15.10.2011 14:00 Lepenica 2 : 0 Karađorđe
15.10.2011 14:00 Mladost MG 2 : 1 Omladinac
15.10.2011 14:00 Pobeda 2 : 0 BSK
15.10.2011 14:30 Sloga 3 : 0 Mladost (K)
15.10.2011 14:00 Grivac 2 : 0 Šumadija
15.10.2011 14:00 Bare 3 : 0 ŽSK
15.10.2011 14:30 Polet 2 : 1 Dunavac (P)
15.10.2011 14:30 Đerdap 1 : 0 Makce
15.10.2011 15:00 TE Gučevo 3 : 1 Stari Jadar
15.10.2011 15:00 Milicionar 2 : 1 Majur
15.10.2011 Pepeljevac 0 : 0 Kolubara Gaj
15.10.2011 Polet 2 : 2 Nepričava
15.10.2011 Polet (R) 2 : 3 Draževac
15.10.2011 Mladi Radnik 6 : 2 Crvena Zvezda
15.10.2011 15:30 NS Tatko 2 : 0 Moravac
15.10.2011 15:00 Lokomotiva 3 : 0 Sloboda
15.10.2011 14:30 Tekstilac 2 : 1 Bratstvo
15.10.2011 14:30 Resavac 2 : 0 Sindjelic
15.10.2011 14:30 Pobeda 1 : 2 Mladost DK
15.10.2011 15:00 Kapidzija 1 : 0 Parunovac
15.10.2011 14:30 Drugarstvo 1 : 1 Trgovište
15.10.2011 15:30 Glogonj 0 : 2 Plavi Dunav
15.10.2011 14:30 Olimpija 3 : 2 Tomislavci
15.10.2011 14:30 Slavija 3 : 2 Eđšeg
15.10.2011 15:00 OFK Mladost 0 : 0 OFK Metalac
15.10.2011 15:00 OFK Odžaci 0 : 3 Rusin
15.10.2011 15:00 Fruškogorski partizan 2 : 2 Železničar
15.10.2011 15:00 Mladost 2 : 1 Tatra
15.10.2011 14:30 Tvrdjava 2 : 1 Budućnost (G)
15.10.2011 14:30 Mladi proleter 0 : 1 Banja
15.10.2011 14:30 BSK Batajnica 1 : 0 Borac
15.10.2011 14:30 Obilić 0 : 0 Omladinac
15.10.2011 14:30 Sindjelić 2 : 3 Šumadinac
15.10.2011 14:30 Palež 1 : 1 Vranić
15.10.2011 14:30 OFK Burovo 6 : 1 Barajevo
15.10.2011 14:30 Napredak 4 : 1 Borac
15.10.2011 14:30 BSK 1 : 3 TEK Sloga
15.10.2011 14:30 Mladost (Č) 1 : 2 Krtinska
15.10.2011 14:30 Bogutovačka Banja 1 : 3 Progorelica
15.10.2011 14:30 Proleter 6 : 1 Miločajac
15.10.2011 15:00 Brezovac 4 : 0 Gorski car
15.10.2011 15:00 Venčani 2 : 1 Vrbica
15.10.2011 14:30 Hajduk 2 : 1 Omladinac
15.10.2011 14:30 Budućnost 2 : 3 ZT Gorovič
15.10.2011 14:30 Borac 4 : 0 Krćevac 04
15.10.2011 15:00 Bečevica 2 : 1 Mladost 2011 (B)
15.10.2011 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Polet (LJ)
15.10.2011 14:30 Laolac 2 : 3 7 juli
15.10.2011 14:30 Budućnost 3 : 0 Busur
15.10.2011 14:30 Radnik 4 : 0 Dobrnje
15.10.2011 14:30 B.S.K. 1 : 0 Mlava
15.10.2011 14:30 Soko 2 : 5 Burovac
15.10.2011 14:30 Vukan 2 : 1 Melnica
15.10.2011 14:30 Obilić 1 : 1 Mladost (L)
15.10.2011 14:30 Rudar 1 : 0 Rade Milošević
15.10.2011 14:30 Kobilje 1 : 1 BSK
15.10.2011 14:30 Stig MC 2 : 3 Stig C
15.10.2011 15:00 Vrelo 6 : 2 Laznica
15.10.2011 15:00 Zadrugar 3 : 2 Borac
15.10.2011 15:00 OFK Homolje 7 : 0 Budućnost
15.10.2011 14:30 Napredak (P) 3 : 0 Stig
15.10.2011 15:00 Sloga 1 : 4 Mladost (B)
15.10.2011 15:00 Rudar 2 : 1 Prva Iskra
15.10.2011 15:00 Bratstvo 5 : 0 7. Juli
15.10.2011 15:00 Cerova 3 : 0 Krasava
15.10.2011 15:00 Borac 2 : 1 Polet
15.10.2011 15:00 Bair 1 : 7 Premijer
15.10.2011 15:00 Radnik 2 : 1 Mladost (M.M)
15.10.2011 15:00 Napredak (BP) 1 : 3 Stojan Lazarac
15.10.2011 15:00 Culjkovic 6 : 1 Buducnost
15.10.2011 15:00 POFK Letnjikovac 0 : 3 Cer
15.10.2011 15:00 Fortuna 2 : 1 Maovi MH
15.10.2011 14:30 Crvena Jabuka 4 : 0 Šarbane
15.10.2011 14:30 Rudar 0 : 3 Kolubara
15.10.2011 15:00 Real 3 : 3 BSK
15.10.2011 15:00 Brza 3 : 1 Gornje Krajince
15.10.2011 15:00 Omladinac 2 : 1 Goblen
15.10.2011 15:00 Turekovac 4 : 0 Mladost (DL)
15.10.2011 15:00 Nomanica 3 : 2 Mladost (K)
15.10.2011 15:00 Hum 2 : 4 Mladi Radnik
15.10.2011 14:30 Rudar 4 : 0 Beljanica
15.10.2011 14:30 Medveđa 4 : 2 Rudar Stenjevac
15.10.2011 14:30 Kolonija 2 : 0 Bresje
15.10.2011 16:30 Omladinac 1 : 1 Mladost
15.10.2011 16:30 Beli Orlovi 3 : 1 Polet 57
15.10.2011 16:30 Stara Čaršija 4 : 1 Omasnica
15.10.2011 16:30 Topoljak 3 : 0 Jugovići
15.10.2011 15:00 Kostrež 6 : 3 Gradac
15.10.2011 15:00 Gaglovo 2 : 1 Mačkovac
15.10.2011 15:00 Globoder 2 : 1 Kruševica
15.10.2011 15:00 Pakasnica 2 : 6 Padež
15.10.2011 15:00 BSK 4 : 1 Žabare
15.10.2011 15:00 Srnje 2 : 1 Rasinac
15.10.2011 15:30 Barice 3 : 0 Napredak
15.10.2011 15:30 Sloga 3 : 0 Gaj
15.10.2011 15:00 Omladinac M 0 : 2 OFK Bingula
15.10.2011 14:30 Pionir 7 : 0 Zuce
15.10.2011 14:30 BUSK 5 : 0 Kozara
15.10.2011 Mladost (MI) 6 : 1 Drlupa
15.10.2011 14:30 Strmovo 3 : 1 Borac
15.10.2011 14:30 Lazarevac 1 : 2 Dimitrije Tucovic
15.10.2011 Mašinac PZP 2 : 1 LASK Crvena zvezda
15.10.2011 Lemind Lavice 2 : 2 Ravangrad
15.10.2011 Napredak 9 : 0 Novi Bečej
15.10.2011 Šabac 2 : 2 Mačva
15.10.2011 Nives 0 : 2 Požarevac
15.10.2011 Spartak 19 : 0 Sloga
15.10.2011 15:30 Pančevo 3 : 1 Rubin
15.10.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Kalemegdan
15.10.2011 15:00 Slatke male 11 : 0 Karađorđe
15.10.2011 15:00 ŽFK Gradac 7 : 0 Aranđelovac
15.10.2011 Javor 2 : 2 Partizan
15.10.2011 BSK Borča 1 : 4 Crvena zvezda
15.10.2011 Napredak 1 : 1 Zemun
15.10.2011 Rad 2 : 2 Radnički 1923
15.10.2011 Vojvodina 7 : 0 Čukarički Stankom
15.10.2011 Sloga (K) 1 : 2 Jagodina
15.10.2011 OFK Beograd 3 : 1 Radnički (N)
15.10.2011 Inđija 2 : 1 Borac
15.10.2011 Srem 4 : 1 Slavija
15.10.2011 Spartak Zlatibor Voda 2 : 0 Kabel
15.10.2011 Jedinstvo Š 0 : 1 Krušik
15.10.2011 Radjevac 3 : 1 Železničar
15.10.2011 Mačva 4 : 0 Loznica
15.10.2011 13:00 Borac 3 : 4 PIK
15.10.2011 13:00 Sloga 1 : 0 ŽAK
15.10.2011 Borac 0 : 2 Osipaonica
15.10.2011 Sloboda 5 : 1 SASK
15.10.2011 Šumadija 7 : 2 Selevac
15.10.2011 Napredak 1 : 4 Bresje-Superior
15.10.2011 Omladinac 3 : 0 Glavaš
15.10.2011 Budućnost 7 : 3 Sloga
15.10.2011 Mladi borac 3 : 0 Cerovac
15.10.2011 Radnik 2 : 1 Jedinstvo
15.10.2011 Borac 0 : 2 Partizan
15.10.2011 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
15.10.2011 Teleoptik 2 : 1 Zemun
15.10.2011 Jagodina 1 : 2 OFK Beograd
15.10.2011 Vojvodina 1 : 0 Čukarički Stankom
15.10.2011 Sloga (K) 0 : 3 Rad
15.10.2011 Sloga (L) 3 : 1 Radnički (N)
15.10.2011 Sloboda PS 1 : 1 Loznica
15.10.2011 12:00 Inđija 1 : 0 Kikinda
15.10.2011 12:00 Banat 2 : 2 Vojvodina
15.10.2011 15:30 Bačka 1901 1 : 0 Radnički
15.10.2011 12:00 Jadran 3 : 0 Čantavir
15.10.2011 12:00 Panonija IM Topola 5 : 2 Bačka
15.10.2011 12:00 Preporod 0 : 0 Bajša
15.10.2011 12:00 Njegoš 1 : 1 Subotica
15.10.2011 Borac 1 : 1 Partizan
15.10.2011 Radnički (N) 1 : 5 Crvena zvezda
15.10.2011 Napredak 5 : 0 Palilulac
15.10.2011 Jagodina 2 : 1 Sloga (K)
15.10.2011 Čukarički Stankom 1 : 1 Bežanija
15.10.2011 Rad 2 : 0 Radnički 1923
15.10.2011 OFK Beograd 3 : 1 Savacijum
15.10.2011 Smederevo 1 : 2 Loznica
15.10.2011 10:00 Inđija 2 : 0 Kikinda
15.10.2011 10:00 Banat 0 : 4 Vojvodina
15.10.2011 09:30 Radnički Gladiolus 1 : 4 Senta
15.10.2011 10:00 Vinogradar 4 : 2 Olimpija
15.10.2011 11:00 Bačka 1901 0 : 2 Spartak Zlatibor voda
15.10.2011 11:00 Čoka 5 : 1 Obilić
15.10.2011 15:00 Obilić 5 : 0 Borac VL
15.10.2011 Borac 4 : 1 Osipaonica
15.10.2011 Sloboda 3 : 1 SASK
15.10.2011 Šumadinac 1 : 3 Mladi radnik
15.10.2011 Skobalj 3 : 0 Vrbovac
15.10.2011 Lunjevac 6 : 2 Sloga
15.10.2011 Šumadija 3 : 0 Selevac
15.10.2011 Napredak 0 : 3 Bresje-Superior
15.10.2011 Omladinac 3 : 0 Glavaš
15.10.2011 Budućnost 0 : 5 Sloga
15.10.2011 Mladi borac 3 : 0 Cerovac
15.10.2011 Radnik 0 : 8 Jedinstvo
15.10.2011 11:00 Real Niš 8 : 1 Radnički (P)
15.10.2011 10:00 Čantavir 0 : 1 Senta
15.10.2011 10:00 Sever 4 : 4 AFK
15.10.2011 10:00 Bačka Topola 14 : 0 Tisa
15.10.2011 12:30 Bačka 1901 '99 1 : 2 Spartak Zlatibor voda '99
15.10.2011 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 9 : 0 Bačka 1901 '00
15.10.2011 09:30 Potisje 1 : 1 Subotica
15.10.2011 09:30 Čoka 3 : 1 Bačka
15.10.2011 11:00 Smederevo 7 : 1 Mladi radnik
15.10.2011 11:00 Panter 3 : 2 Kostolac 2008
15.10.2011 11:00 Obilić 0 : 6 Proleter
15.10.2011 11:00 Trgovački 0 : 8 MIP-Presing
15.10.2011 11:00 Sloga 7 : 0 Plana
15.10.2011 10:00 Marjan 6 : 0 Sušica
15.10.2011 10:00 Šumadija 4 : 0 Apolon 4 I
15.10.2011 10:00 Karađorđe 0 : 6 Radnicki 1923 I
15.10.2011 10:00 Arsenal 0 : 7 Šumadija 1903
15.10.2011 10:00 Apolon 4 II 0 : 10 Radnicki 1923 II
15.10.2011 12:00 Presing 2 : 1 Seljak
15.10.2011 12:00 Smederevo 3 : 1 Mladi radnik
15.10.2011 12:00 Panter 7 : 1 Kostolac 2008
15.10.2011 12:00 Pinkum 2 : 1 Bumerang
15.10.2011 12:00 Obilić 0 : 5 Rudar
15.10.2011 12:00 Trgovački 2 : 5 MIP-Presing
15.10.2011 12:00 Sloga 6 : 1 Plana

Košarka

15.10.2011 17:00 Crvena Zvezda Beograd 93 : 101 Union Olimpija
15.10.2011 17:00 Zagreb CO 81 : 72 Budućnost VOLI
15.10.2011 18:00 Hemofarm STADA 83 : 70 Helios Domžale
15.10.2011 19:00 Krka 71 : 73 Široki WWin
15.10.2011 17:00 Sloboda 85 : 78 Napredak Rubin
15.10.2011 20:00 Železničar 70 : 73 Proleter Naftagas
15.10.2011 16:00 BKK Radnički 70 : 65 Borac Mozzart Sport
15.10.2011 20:00 Mega Vizura 107 : 105 Sloga
15.10.2011 17:30 Spartak 78 : 71 Vojvodina
15.10.2011 17:00 Radnički 97 : 84 Jedinstvo
15.10.2011 19:30 KG Student UK 96 : 77 Viva Basket
15.10.2011 19:00 Jagodina 80 : 74 Crnokosa
15.10.2011 19:00 Napredak Maxi Co 72 : 78 Mladost (Z)
15.10.2011 Meridiana 88 : 55 Akademik
15.10.2011 Dunav 71 : 77 Mladost Teletehnika
15.10.2011 Odžaci 68 : 74 Novi Sad MT
15.10.2011 Nova Pazova 91 : 67 Radnički
15.10.2011 Srem 85 : 51 Topola
15.10.2011 Stara Pazova 100 : 71 Velika Kikinda
15.10.2011 Vrbas 94 : 88 Veternik
15.10.2011 Svilajnac Kompo 92 : 78 Polet
15.10.2011 Požarevac 84 : 80 Temnić
15.10.2011 Zlatar 78 : 73 Priboj
15.10.2011 Plana 99 : 74 Mionica
15.10.2011 Klik 78 : 93 Prva Petoletka
15.10.2011 Novi Pazar 101 : 79 Železničar
15.10.2011 Mašinac 76 : 66 Sloga
15.10.2011 20:30 Hemofarm Štada 94 : 56 Sloboda
15.10.2011 18:00 Čelik 68 : 60 Radivoj Korać
15.10.2011 18:00 Celje 87 : 73 Budućnost
15.10.2011 19:00 Mladi Krajišnik 70 : 56 Vojvodina NIS
15.10.2011 19:30 Partizan Galenika 82 : 76 Voždovac
15.10.2011 17:30 Loznica 65 : 71 Čelarevo
15.10.2011 18:30 Šabac 75 : 70 Stara Pazova
15.10.2011 20:00 Vrbas 67 : 50 Spartak
15.10.2011 19:00 Proleter 80 : 68 Radnički
15.10.2011 17:00 Basket Stars 84 : 49 Ljubovija
15.10.2011 17:00 Trepča 0 : 20 Sivac

Odbojka

15.10.2011 19:00 Obilić 1 : 3 Jagodina
15.10.2011 16:00 Novi Sad 0 : 3 Novi Pazar-Junior
15.10.2011 19:00 Sterija 3 : 2 Niš
15.10.2011 17:00 Smederevo 1 : 3 Dunav Volley
15.10.2011 14:30 Pirot 1 : 3 Toplički Vitezovi
15.10.2011 14:00 Radan 3 : 1 Knjaževac
15.10.2011 19:00 Vranje 0 : 3 Topličanin
15.10.2011 20:00 Varadin BMG 1 : 3 Vizura
15.10.2011 20:00 Jedinstvo 2 : 3 NIS Spartak
15.10.2011 20:00 Kolubara 3 : 0 Vojvodina
15.10.2011 19:00 Dinamo Azotara 2 : 3 Radnički
15.10.2011 20:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Poštar 064
15.10.2011 16:00 Student 0 : 3 Lazarevac
15.10.2011 19:00 Jedinstvo 3 : 2 Železničar
15.10.2011 19:00 Crnokosa 3 : 0 Smeč 5

Rukomet

15.10.2011 18:30 Obilić 27 : 29 Kolubara
15.10.2011 19:00 Napredak 29 : 30 Vojvodina
15.10.2011 19:00 Metaloplastika 38 : 23 Železničar 1949
15.10.2011 20:00 Smederevo DU-Integral 26 : 29 Požarevac
15.10.2011 18:00 Crvenka 25 : 27 Rudar
15.10.2011 18:00 Vrbas Carnex 32 : 30 Bane
15.10.2011 18:00 Proleter Agroživ 27 : 25 Spartak Vojput
15.10.2011 18:00 Priboj 23 : 21 Crvena Zvezda
15.10.2011 19:00 Zlatar 33 : 25 Jagodina
15.10.2011 18:00 Zaječar 33 : 27 Mokra Gora
15.10.2011 Šamot 65 34 : 31 Mladost
15.10.2011 Radnički 2 30 : 33 Morava
15.10.2011 Studentski grad 37 : 24 Kolubara 2
15.10.2011 Bask 37 : 31 Primus Car Dušan
15.10.2011 Udarnik 33 : 32 Sloga
15.10.2011 Metalac 29 : 27 Radnički
15.10.2011 Stari grad 34 : 25 Majdanpek
15.10.2011 Apatin 31 : 19 Radnički
15.10.2011 Titel Džon Dir 28 : 27 Hercegovina
15.10.2011 Hajduk 36 : 26 Napredak
15.10.2011 Jedinstvo 38 : 38 Ruma
15.10.2011 Dalmatinac 24 : 30 ŽSK
15.10.2011 Potisje Pleteks 22 : 22 Banatski Karlovac
15.10.2011 Jabuka 27 : 26 Sombor
15.10.2011 Metalac Asko Vidak 28 : 28 Radnički-Cement
15.10.2011 11:30 Naisus 2 28 : 37 Topličanin
15.10.2011 19:00 Žitorađa 29 : 19 Dubočica 54
15.10.2011 17:00 BSK Heba 23 : 27 Planinka
15.10.2011 18:00 Knjaževac 25 : 40 Bor 2
15.10.2011 19:00 Đerdap 24 : 31 Vlasotince
15.10.2011 18:00 Sloga 29 : 28 15 oktobar
15.10.2011 15:00 Trepča 40 : 34 Arilje
15.10.2011 19:00 Progres 24 : 36 Hisar
15.10.2011 Rtanj 29 : 30 Radnički (Ć)
15.10.2011 Aleksinac 29 : 25 Zaječar 2
15.10.2011 Bor 2 2 31 : 36 Paraćin
15.10.2011 Hajduk Veljko 43 : 13 Bela Palanka
15.10.2011 Pirot 29 : 27 Radan
15.10.2011 13:30 Radnički 1951 39 : 26 Niška Banja
15.10.2011 17:00 Sjenica 28 : 33 Hidroelektrana
15.10.2011 18:00 Župa 54 2 33 : 25 Prva Petoletka
15.10.2011 19:00 Metalac 39 : 10 Štrpce Tandems
15.10.2011 18:00 Knjaz Miloš 29 : 42 Jagodina
15.10.2011 18:30 Naisa 29 : 26 Radnički
15.10.2011 20:00 Max Sport 20 : 22 Crvena Zvezda
15.10.2011 18:00 Radnički 25 : 25 Nopal
15.10.2011 16:00 Kučevo 32 : 22 Crveni krst
15.10.2011 18:00 Metalac AD 26 : 26 Halas Jožef
15.10.2011 16:00 Dubočica 27 : 37 RTB Bor
15.10.2011 19:00 Kopaonik 20 : 39 Pirot
15.10.2011 17:00 Đerdap 22 : 23 Naisa 2
15.10.2011 Morava Han 22 : 24 Niška Banja
15.10.2011 Radan 20 : 20 Vlasotince

Futsal

15.10.2011 20:30 Kopernikus Vidre 2 : 3 Marbo Intermezzo
15.10.2011 Zemun 6 : 5 Ekonomist
15.10.2011 Tempo Pekson 4 : 3 TMF
15.10.2011 Novi Beograd 6 : 4 Studentski grad
15.10.2011 Adaneks 6 : 9 Slodes