XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 639 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2012

Fudbal

04.11.2012 13:00 Rad 1 : 1 Vojvodina
04.11.2012 13:30 Novi Sad 0 : 0 Borac
04.11.2012 11:00 Sloga (PM) 2 : 1 Partizan (BB)
04.11.2012 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Sloboda (Č)
04.11.2012 14:00 Trgovački 1 : 3 Dubočica 1923
04.11.2012 14:00 Radnički (S) 1 : 7 Car Konstantin
04.11.2012 14:00 Kopaonik 0 : 1 Radnik
04.11.2012 14:00 Radnički (P) 3 : 0 Sloga
04.11.2012 14:00 Morava (Ć) 2 : 1 Borac (B)
04.11.2012 14:00 Dinamo 2 : 0 Hajduk Veljko
04.11.2012 14:00 Trstenik PPT 0 : 0 Žitorađa
04.11.2012 14:00 Moravac Orion 1 : 1 OFK Sinđelić
04.11.2012 13:30 Cement 2 : 1 Palić
04.11.2012 13:30 Radnički (Š) 2 : 0 Sloga
04.11.2012 13:30 Srem 2 : 2 Bačka Topola
04.11.2012 13:30 ČSK Pivara 2 : 0 Dunav
04.11.2012 13:30 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Dolina
04.11.2012 13:30 Tekstilac 2 : 1 Radnički (SM)
04.11.2012 13:30 Mladost 3 : 2 Senta
04.11.2012 13:30 Radnički (S) 2 : 0 Dinamo
04.11.2012 14:00 BASK 1 : 0 PKB
04.11.2012 14:00 Sopot 4 : 2 Sindjelić
04.11.2012 14:00 Dorćol 1 : 1 Šumadija
04.11.2012 14:00 Srem 0 : 1 Žarkovo
04.11.2012 14:00 Radnički 2 : 0 Zemun
04.11.2012 14:00 Kovačevac 1 : 0 Budućnost
04.11.2012 11:00 Hajduk 4 : 2 Turbina
04.11.2012 10:00 Balkan 0 : 3 Železnik
04.11.2012 13:30 Tutin 6 : 0 Slavija
04.11.2012 13:30 Vodojaža 3 : 0 Trepča
04.11.2012 13:30 Karađorđe 0 : 1 Metalac
04.11.2012 13:30 Orlovac 2 : 1 Prijevor
04.11.2012 13:30 Takovo 0 : 1 Jošanica ND 2011
04.11.2012 13:30 Polet (T) 2 : 1 Omladinac (Z)
04.11.2012 13:30 Sloboda (G) 1 : 2 Omladinac
04.11.2012 13:30 Udarnik 0 : 2 Morava
04.11.2012 13:30 Borac 1 : 1 Šumadinac 1913
04.11.2012 13:30 Zvižd 2 : 1 Crvena zvezda
04.11.2012 13:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Šapine
04.11.2012 13:30 Sloga (S) 2 : 0 Zlatar
04.11.2012 13:30 OFK Osečina 0 : 3 Budućnost
04.11.2012 13:30 Sevojno 1 : 1 GP Zlatibor
04.11.2012 13:30 Ribnica 1 : 0 Kačer
04.11.2012 14:00 BSK Bujanovac 4 : 1 Malošište
04.11.2012 14:00 Vlasina 4 : 0 Pukovac
04.11.2012 14:00 Zaplanjac 3 : 0 Jedinstvo
04.11.2012 14:00 Župa 3 : 2 Rembas
04.11.2012 14:00 Pepeljevac 3 : 4 Napredak (D)
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 4 : 0 Kablovi
04.11.2012 14:00 Radnički (L) 5 : 0 Đerdap
04.11.2012 14:00 OFK Bor 1 : 0 Majdanpek
04.11.2012 14:00 Timočanin 1 : 0 Dragocvet
04.11.2012 14:00 Juhor 1 : 0 Ozren
04.11.2012 13:30 Borac 4 : 1 Bačka 1901
04.11.2012 14:00 Bulbulderac 0 : 0 Resnik
04.11.2012 10:00 Radnički (R) 1 : 2 IMT
04.11.2012 14:00 Sremčica 0 : 0 Grafičar
04.11.2012 14:00 Lepušnica 1 : 0 Crvena zvezda
04.11.2012 Radnik 2 : 0 Kraljevo Hajduk
04.11.2012 Polet 0 : 1 Pazar Juniors 2011
04.11.2012 Mataruge 1 : 0 Grdica
04.11.2012 Radnički 1 : 0 Braća Vuković
04.11.2012 Granit 4 : 2 Ribnica
04.11.2012 Borac 4 : 0 Vrnjci
04.11.2012 13:00 Kolonija 1 : 3 Šumadinac
04.11.2012 13:00 Erdoglija 1931 0 : 0 Šumadija
04.11.2012 13:00 Korićani 2 : 4 Partizan
04.11.2012 13:00 Sušica 2 : 1 Jadran
04.11.2012 13:00 Sloga 2 : 2 Budućnost
04.11.2012 13:00 Vinogradi DB 0 : 0 Ćava
04.11.2012 13:00 Seljak 2 : 1 Jedinstvo
04.11.2012 13:00 Arsenal 3 : 0 Maršić
04.11.2012 13:30 Vujan 0 : 0 Napredak
04.11.2012 13:30 Dragačevo 3 : 1 Spartak
04.11.2012 13:30 Ovčar 1 : 2 FK Rudar Bresnica 1927
04.11.2012 13:30 Morava 4 : 2 Lunjevica
04.11.2012 13:30 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Mladost
04.11.2012 13:30 Kotraža Franc Komerc 1 : 2 Jedinstvo (K)
04.11.2012 13:30 Miokovci 1 : 0 Donja Vrbava
04.11.2012 13:30 Mladi Borac 1 : 2 Crni Vrh
04.11.2012 13:30 Vihor 6 : 1 Sloga (D)
04.11.2012 13:30 Makce 4 : 1 Mlava
04.11.2012 13:30 Sloga (B) 2 : 1 Petar Dobrnjac
04.11.2012 13:30 Borac 3 : 1 Mladost
04.11.2012 13:30 Omladinac 1 : 0 Napredak
04.11.2012 13:30 Integral 4 : 0 Beli Orao
04.11.2012 11:00 Železničar 3 : 2 Budućnost
04.11.2012 14:00 Šumadinac 0 : 3 Omladinac
04.11.2012 14:00 Polet 1 : 1 Radnik
04.11.2012 14:00 Borac 2 : 0 Sloboda
04.11.2012 14:00 Proleter 1 : 1 Pobeda
04.11.2012 14:00 Napredak 2 : 1 Selevac
04.11.2012 14:00 Bresje Superior 2 : 1 Osipaonica
04.11.2012 14:00 Šumadija 1 : 2 Glavaš
04.11.2012 13:30 Banja 7 : 0 Bare
04.11.2012 13:30 Šatornja 0 : 2 Sloga
04.11.2012 13:30 Bokanja 0 : 1 Lepenica
04.11.2012 10:00 Šumadija 8 : 0 Borac
04.11.2012 13:30 Vinča 1 : 1 Junkovac
04.11.2012 10:00 Šumadinac 2 : 0 Marjan
04.11.2012 13:30 Provo 4 : 2 Sindjelić
04.11.2012 13:30 Drina 1 : 1 Jedinstvo (V)
04.11.2012 13:30 Radjevac 2 : 1 Hajduk Stanko
04.11.2012 13:30 Mladost (DD) 2 : 1 Mladi Borac
04.11.2012 13:30 Antimon 3 : 2 Radnički
04.11.2012 13:30 Podrinje 6 : 4 Lipolist
04.11.2012 14:00 Vrujci 1 : 0 OFK Jabučje
04.11.2012 14:00 Tešnjar 1 : 2 Rubribreza
04.11.2012 14:00 OFK Divci 0 : 1 Tulari
04.11.2012 14:00 Trlić 0 : 1 Banjani
04.11.2012 14:00 ZSK 2 : 0 Polet
04.11.2012 13:30 Omladinac 3 : 0 Zlatibor voda
04.11.2012 13:30 Polimlje 4 : 0 Sečica
04.11.2012 13:30 Polet 2 : 1 Ariljska rampa
04.11.2012 13:30 Perućac 0 : 3 Budućnost
04.11.2012 13:30 Višesava 2 : 2 Železničar
04.11.2012 14:00 Borac 2 : 1 Zemljoradnik
04.11.2012 14:00 Radnički 1924 (K) 3 : 0 Polet
04.11.2012 14:00 Bukovik 3 : 0 Moravica
04.11.2012 14:00 Morava 3 : 2 Rad
04.11.2012 14:30 Vranjska Banja 3 : 0 Trešnjevka
04.11.2012 14:30 Mladost (B) 4 : 2 Levosoje
04.11.2012 14:30 Kondiva 1 : 3 Nebeski Andjeli
04.11.2012 14:00 Mladost (PR) 2 : 2 Vladimir Durković
04.11.2012 14:00 Gnjilan 1 : 3 Jedinstvo (P)
04.11.2012 14:00 Sloga 1 : 1 Padež
04.11.2012 14:00 Dragoš 3 : 3 Napredak
04.11.2012 14:00 Svetlost 4 : 2 Kosovac
04.11.2012 14:00 Pobeda 1 : 0 Dunđerski
04.11.2012 14:00 Dobrič 3 : 1 Trbunje
04.11.2012 14:00 Rudar 0 : 0 Jedinstvo
04.11.2012 14:00 Crvena zastava 3 : 1 Morava
04.11.2012 14:00 Sloboda 4 : 2 Vrtište
04.11.2012 14:00 Mladost 4 : 1 Mladost
04.11.2012 14:00 Bobište 2 : 1 Šumadija
04.11.2012 14:00 Jablanica 3 : 1 Mladi Borac
04.11.2012 14:00 Progres 1 : 4 Čekmin
04.11.2012 14:00 Mladost 1 : 3 Radan
04.11.2012 14:00 Jedinstvo (GS) 5 : 0 OFK Morava
04.11.2012 13:30 Napredak (S) 1 : 1 Jedinstvo
04.11.2012 13:30 Mladost (D) 0 : 2 Morava
04.11.2012 13:30 Sindjelić 3 : 1 Vinorača
04.11.2012 13:30 Lugomir 3 : 0 Bratstvo
04.11.2012 13:30 Levač 3 : 0 Vinogradar
04.11.2012 13:30 Buducnost 0 : 1 SFS Borac
04.11.2012 13:30 Kušiljevo 3 : 0 Mladost (K)
04.11.2012 11:00 Ključ 1 : 2 Poreč
04.11.2012 14:00 Rajac 2 : 6 Slatina
04.11.2012 14:00 Radujevac 0 : 2 Rudar
04.11.2012 14:00 Branik 0 : 1 Sloga
04.11.2012 14:00 Velika Jasikova 1 : 3 Rtanj
04.11.2012 14:00 Trebič 4 : 3 Bučje
04.11.2012 14:00 Polet 2 : 4 Rudar
04.11.2012 14:00 Rudar (VČ) 3 : 0 ŠSK
04.11.2012 14:00 Omladinac 1 : 6 Osnić
04.11.2012 14:00 Mladost 1 : 3 Midžor
04.11.2012 13:00 Šanac 2 : 0 Jasika
04.11.2012 13:00 Poljoprivrednik 3 : 1 Trudbenik
04.11.2012 13:00 Gradina 2 : 2 Jedinstvo 1936
04.11.2012 13:00 Sloga (Ć) 3 : 0 Mladost
04.11.2012 13:00 Naupare 0 : 1 Sloga (D)
04.11.2012 13:00 Bačka (M) 5 : 0 Obilić
04.11.2012 13:00 Čantavir 2 : 0 Čoka
04.11.2012 13:00 Tisa 6 : 0 Proleter
04.11.2012 13:00 Vinogradar 2 : 0 Panonija IM Topola
04.11.2012 13:30 Jedinstvo 2 : 0 Borac (Z)
04.11.2012 13:30 Crvena zvezda (RS) 3 : 1 Begej
04.11.2012 13:30 Vojvodina (P) 2 : 1 Radnički (Z)
04.11.2012 13:30 OFK Gradnulica 0 : 3 Vojvodina (NM)
04.11.2012 13:30 Mladost 2 : 0 Krajina
04.11.2012 14:00 Borac 2 : 1 Slavija (K)
04.11.2012 14:00 Sloga (BNS) 3 : 0 Vojvodina
04.11.2012 14:00 Polet 2 : 0 Vršac United
04.11.2012 14:00 Partizan (G) 6 : 0 Tempo
04.11.2012 14:00 Radnički (B) 1 : 0 Jugoslavija
04.11.2012 14:00 Vulturul 4 : 2 Mladost
04.11.2012 14:00 Kordun 1 : 1 Borac
04.11.2012 14:00 Omladinac (D) 2 : 0 Graničar (R)
04.11.2012 14:00 PIK 3 : 1 Omladinac (B)
04.11.2012 14:00 BSK 3 : 6 Mladost (K)
04.11.2012 14:00 Zadrugar 0 : 0 OFK Mladost
04.11.2012 14:00 Hajduk 4 : 2 Graničar (G)
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Metalac AV
04.11.2012 14:00 Bačka 0 : 1 Petrovaradin
04.11.2012 14:00 Vojvodina 2 : 1 Hercegovac
04.11.2012 14:00 Obilić 5 : 2 Stari Grad
04.11.2012 10:00 Kabel 0 : 0 Sutjeska
04.11.2012 Donji Petrovci 0 : 0 Hajduk (V)
04.11.2012 Ljukovo 0 : 1 Jadran
04.11.2012 Graničar 1 : 2 LSK Laćarak
04.11.2012 Kupinovo 0 : 0 Partizan
04.11.2012 Sloven (S) 1 : 2 Radnički
04.11.2012 14:00 Borac (O) 5 : 0 Rudar
04.11.2012 14:00 OFK Zabrežje 1 : 0 Šumadija
04.11.2012 14:00 Baćevac 3 : 2 Prva Iskra
04.11.2012 14:00 Zmaj 1953 2 : 0 Brodarac
04.11.2012 14:00 Vrčin 2 : 0 13. Maj
04.11.2012 14:00 PKB Kovilovo 1 : 0 Jedinstvo
04.11.2012 14:00 Strelac 2 : 1 Milutinac
04.11.2012 10:00 Borac (L) 2 : 1 Poštar Zvezdara
04.11.2012 13:30 Sočanica 3 : 0 Radnik
04.11.2012 14:00 Sloga (B) 2 : 8 Rudar
04.11.2012 14:00 Sloga (R) 2 : 2 Ropotovo
04.11.2012 Čaglavica 3 : 0 Brezovica
04.11.2012 Polet 2 : 0 Gračanica
04.11.2012 Sitnica 1 : 5 Radnički
04.11.2012 Plemetina 2 : 0 Gracko
04.11.2012 14:00 Morava(S) 1 : 1 OFK Ras
04.11.2012 14:00 Gruža 5 : 2 Tavnik
04.11.2012 14:00 Stubal 1 : 1 Jedinstvo
04.11.2012 14:00 Zvezda 0 : 1 Šumadija
04.11.2012 14:00 Partizan 1 : 1 Lazac
04.11.2012 13:00 Šumarice 2008 0 : 3 OFK Bagremar
04.11.2012 13:00 21. oktobar 5 : 0 Košutnjak
04.11.2012 13:00 Mladost Teferič 1 : 1 Hajduk
04.11.2012 13:00 Kutlovo 3 : 2 Kremenac
04.11.2012 13:00 Srbija 0 : 0 Sloga
04.11.2012 13:00 Azbest 2 : 2 Botunje
04.11.2012 13:00 Seljak 4 : 1 Borac
04.11.2012 13:00 Dobrača 5 : 5 Mladost
04.11.2012 13:30 Čačak 94 1 : 3 Parmenac
04.11.2012 13:30 Planinac 2 : 1 Malba
04.11.2012 13:30 Mladost 2 : 1 Premeća
04.11.2012 13:30 Budućnost 6 : 0 Strelac
04.11.2012 13:30 Zadrugar 3 : 0 Rakova
04.11.2012 13:30 Prilike 4 : 1 Brezova
04.11.2012 13:30 Gradina 3 : 0 Vrelo
04.11.2012 13:30 Bjelica 1 : 1 Sloga
04.11.2012 13:30 Radnički 2 : 4 Dedinje Junajted
04.11.2012 13:30 Jedinstvo 3 : 2 Gorušica
04.11.2012 11:00 Jelica 1 : 5 Bratstvo
04.11.2012 13:00 Takovski Ustanak 4 : 1 Omladinac
04.11.2012 13:00 Šumadija 0 : 4 Ozremica
04.11.2012 13:00 Velereč 94 5 : 1 Šilopaj
04.11.2012 13:00 Majdan 1 : 0 Mladost 09
04.11.2012 13:00 Baćkovac Junajted 2 : 1 Ozrem
04.11.2012 13:30 Borac 5 : 0 Dunavac (K)
04.11.2012 13:30 Sloga 2 : 1 Jedinstvo (D)
04.11.2012 13:30 Desine 0 : 3 Basarac
04.11.2012 13:30 Napredak 5 : 3 Jedinstvo (LJ)
04.11.2012 13:30 Dunavac (P) 3 : 1 Polet
04.11.2012 13:30 OFK Vinci 3 : 2 RSK
04.11.2012 13:30 Krilaš 4 : 0 Rudar (K)
04.11.2012 13:30 Mladost 2 : 0 Omladinac (B)
04.11.2012 13:30 Radnički 2 : 1 Dragoš
04.11.2012 13:30 Budućnost (A) 2 : 3 Budućnost (V)
04.11.2012 13:30 Polet 1 : 2 Rudar (S)
04.11.2012 13:30 Radnički 3 : 5 Mladost
04.11.2012 13:30 Sloga 6 : 3 Omladinac
04.11.2012 13:30 Šumadija 2 : 2 Mladost MG
04.11.2012 13:30 Grivac 8 : 2 Bečevica
04.11.2012 13:30 Pobeda 0 : 0 BSK
04.11.2012 11:00 Karađorđe 3 : 2 ŽSK
04.11.2012 13:30 Pobeda 1938 1 : 0 Crvena zvezda
04.11.2012 13:30 Sloga 0 : 3 Jasenica
04.11.2012 11:00 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Maskar
04.11.2012 13:30 Radoje Domanović 3 : 2 Plaskovac
04.11.2012 13:30 Žabare 0 : 0 Proleter
04.11.2012 11:00 Mladost 4 : 0 Trešnjevica
04.11.2012 13:30 BSK 0 : 0 Kopljari
04.11.2012 13:30 Velika Reka 3 : 1 Crnča
04.11.2012 13:30 Cer 3 : 1 Jedinstvo (Z)
04.11.2012 13:30 Sloga (LŠ) 3 : 2 Mladost (B)
04.11.2012 13:30 Stolice 6 : 1 Hajduk
04.11.2012 11:00 Studenac 3 : 2 Borac (L)
04.11.2012 13:30 Borac (K) 1 : 2 Jedinstvo (MZ)
04.11.2012 13:30 Sloga (K) 4 : 1 Jadar 1961
04.11.2012 13:30 Omladinac 0 : 1 Torpedo 1924
04.11.2012 13:30 Napredak (R) 4 : 1 Duško
04.11.2012 13:30 Majur 3 : 1 Napredak (MB)
04.11.2012 13:30 Drina 1 : 2 Milicionar
04.11.2012 13:30 Proleter 6 : 1 Premijer
04.11.2012 13:30 Napredak (BP) 2 : 2 Sloboda
04.11.2012 13:30 Partizan 2 : 0 Sloga
04.11.2012 13:30 Budućnost 1 : 3 BMR Petlovača
04.11.2012 13:30 Mrovska 3 : 2 Korman
04.11.2012 13:30 Vlašić 1 : 0 Dobrava
04.11.2012 13:30 Pričinović 3 : 0 Galeb
04.11.2012 13:30 Karađorđe 3 : 0 Dumača
04.11.2012 13:30 Pocerina 0 : 0 OFK Jelen
04.11.2012 13:30 Cerić 2 : 1 Mladost (PP)
04.11.2012 13:30 Borac 3 : 1 Mladost (Z)
04.11.2012 13:30 Sloga 8 : 3 OFK Varna
04.11.2012 14:00 Orao 0 : 2 Komanice
04.11.2012 14:00 Spartak 1924 1 : 0 Toplica
04.11.2012 14:00 Borac 1 : 3 Veliševac
04.11.2012 14:00 Liplje 3 : 0 Gornji Lajkovac
04.11.2012 14:00 Dučić 2 : 2 Mionica
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 0 : 5 Rajac
04.11.2012 14:00 Čučuge 1 : 0 Vrelo
04.11.2012 14:00 Joševa 4 : 0 Sloga
04.11.2012 14:00 Omladinac 4 : 1 OFK Stublenica
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 1 : 3 OFK Paljuvi
04.11.2012 14:00 Mladost 0 : 1 Kolubara 2
04.11.2012 14:00 Kotešica 2 : 1 Milenko Pavlović
04.11.2012 14:00 Zadrugar 3 : 3 Iskra
04.11.2012 14:00 Gradac 0 : 0 Mladi radnik
04.11.2012 14:00 Mladost (VK) 1 : 4 Polet
04.11.2012 14:00 Luna Avijatičar 1 : 2 Lazarica
04.11.2012 14:00 Pobeda 0 : 1 Gorobilje
04.11.2012 14:00 Ježevica 3 : 0 Savinac
04.11.2012 14:00 Duškovci 0 : 3 Dobrinjac
04.11.2012 14:00 Borac (SD) 2 : 4 Glumač
04.11.2012 14:00 Borac (O) 2 : 2 Plavi tok
04.11.2012 14:00 Sečanica 3 : 1 Čegar 1946
04.11.2012 14:00 Supovac 1 : 1 Proleter
04.11.2012 14:00 Vulkan 1936 3 : 0 Sloga
04.11.2012 14:00 Moravac 1948 3 : 0 Radnički 1936
04.11.2012 11:00 Lemind 1953 7 : 2 Radnički
04.11.2012 14:00 Kumarevo 65 1 : 2 Veternica 1926
04.11.2012 14:00 Napredak 1 : 2 Marjan MB
04.11.2012 14:00 Polet 2 : 2 Navalin
04.11.2012 13:30 Medveđa 3 : 1 Istok 63
04.11.2012 13:30 Kolare 2 : 4 BSK
04.11.2012 13:30 Javor 1 : 0 Kupinovac
04.11.2012 13:30 Polet 0 : 1 Sloga
04.11.2012 13:30 Crni Vrh 1 : 0 Šumadinac
04.11.2012 13:30 Mladi radnik 0 : 1 OFK Tabane
04.11.2012 13:30 Napredak 4 : 3 Ursule
04.11.2012 13:00 Mladost (DK) 3 : 0 Rubin
04.11.2012 13:00 Omladinac 3 : 1 Beli Orlovi
04.11.2012 13:00 Sloga 3 : 1 Donji Kopaonik
04.11.2012 13:00 Župski biseri 6 : 1 Borac
04.11.2012 13:00 Vinogradar 12 : 2 Mladost (T)
04.11.2012 14:00 OFK Ribare 0 : 0 Mačkovac
04.11.2012 14:00 Dedina 1 : 1 13. April
04.11.2012 14:00 Rasina 3 : 0 Gornji Stepoš
04.11.2012 14:00 Sloga 1 : 2 Čitluk
04.11.2012 14:00 Kupci 5 : 1 Dušan Ristić
04.11.2012 14:00 Kapidžija 4 : 1 Belović
04.11.2012 14:00 Dvorane 4 : 0 Mudrakovac
04.11.2012 13:00 Poljoprivrednik 2 : 0 Zrinjski 1932
04.11.2012 13:00 Udarnik 2 : 0 Dušan Silni
04.11.2012 13:00 Đurđin 0 : 5 Mala Bosna
04.11.2012 13:00 Žednik 3 : 3 Bačka 1901 B
04.11.2012 13:00 Hajduk 5 : 2 Elektrovojvodina
04.11.2012 13:00 Bratstvo 0 : 4 Subotica
04.11.2012 13:00 Solid 4 : 1 Lokomotiva
04.11.2012 13:30 Pobeda 1 : 2 Olimpija
04.11.2012 13:30 Mladost 1 : 3 Sloboda
04.11.2012 13:30 Sokolac 0 : 5 Mićunovo
04.11.2012 13:30 Vojvodina 6 : 0 Borac
04.11.2012 13:30 ŽAK 4 : 0 Napredak
04.11.2012 13:30 Polet 3 : 3 Delija
04.11.2012 14:00 Stari Tamiš 3 : 0 Strela
04.11.2012 14:00 Proleter 2 : 1 Borac
04.11.2012 14:00 Omladinac (D) 3 : 5 Pobeda
04.11.2012 14:00 Plavi Dunav 1 : 1 Dolovo
04.11.2012 14:00 Železničar 5 : 2 Polet
04.11.2012 14:00 Mladost 0 : 3 Unirea
04.11.2012 14:00 Hajduk 2 : 4 Borac (VG)
04.11.2012 14:00 Vitorul 0 : 1 Karaš (Ј)
04.11.2012 14:00 Crvena zvezda 6 : 0 Potporanj
04.11.2012 14:00 Ševac 2 : 2 Partizan (U)
04.11.2012 14:00 Ratar 1 : 0 Vinogradar
04.11.2012 14:00 Budućnost (A) 2 : 1 Borac (VS)
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Hajdučica
04.11.2012 14:00 Dunav 1 : 2 Karaš (K)
04.11.2012 14:00 Rastina 1918 0 : 0 Aleksa Šantić
04.11.2012 14:00 OFK Šikara 0 : 5 Terekveš
04.11.2012 14:00 Rusin 1 : 1 OFK Odžaci
04.11.2012 14:00 ŽAK 9 : 0 Jedinstvo (K)
04.11.2012 14:00 Dinamo 5 : 0 OFK Metalac
04.11.2012 14:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Dunav
04.11.2012 Susek 2 : 1 Slavija
04.11.2012 Borac 0 : 7 Fruškogorac
04.11.2012 Čenej 0 : 2 Tatra
04.11.2012 Proleter 0 : 6 Mladost
04.11.2012 Sremac 0 : 8 Fruškogorski partizan
04.11.2012 OFK Sirig 2 : 1 Bačka
04.11.2012 OFK Futog 1 : 0 Vinogradar
04.11.2012 14:00 Iskra 5 : 3 Proleter
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
04.11.2012 14:00 Mladost 0 : 3 Napredak
04.11.2012 14:00 Mladost Radost 0 : 3 Bečej
04.11.2012 13:30 Maglić 1 : 0 Krila Krajine
04.11.2012 13:30 Bačka 2 : 0 Krivanj
04.11.2012 13:30 Kulpin 1 : 2 Budućnost
04.11.2012 13:30 Slavija 4 : 1 Karađorđevo
04.11.2012 13:30 Bački Hajduk 3 : 2 Soko
04.11.2012 13:30 Budućnost 0 : 2 Vojvodina
04.11.2012 13:30 Železničar 2 : 1 Graničar (G)
04.11.2012 13:30 Hrtkovci 0 : 1 Napredak (P)
04.11.2012 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Napredak (V)
04.11.2012 13:30 Borac 0 : 1 Dunav
04.11.2012 13:30 Lovac 1 : 1 Budućnost
04.11.2012 13:30 Sloga 2 : 2 Sloboda
04.11.2012 13:30 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Graničar (K)
04.11.2012 13:30 Podunavac 5 : 1 Jedinstvo (R)
04.11.2012 14:00 Stepojevac VAGA 2 : 0 Budućnost
04.11.2012 14:00 Vranić 2 : 2 Krtinska
04.11.2012 14:00 Beljina 1 : 4 Napredak
04.11.2012 14:00 Podunavac 0 : 3 OFK Leštane
04.11.2012 14:00 Napredak 1 : 0 Ivanča
04.11.2012 14:00 Rabrovac 1 : 2 Pudarci
04.11.2012 14:00 Dunavac 0 : 1 Mladost
04.11.2012 14:00 Dunav 0 : 3 Torlak
04.11.2012 14:00 Šumadinac 1 : 3 Crvenka
04.11.2012 14:00 Napredak 0 : 1 Banja
04.11.2012 14:00 Borac 3 : 0 Rušanj
04.11.2012 10:00 Šećeranac Ada 4 : 0 Institut
04.11.2012 14:00 Studenski Grad 4 : 0 Pionir
04.11.2012 14:00 Sindjelić 2 : 1 Policajac
04.11.2012 13:30 Dobrič 4 : 3 Sloga
04.11.2012 13:30 Jastrebac 3 : 2 NS Tatko
04.11.2012 13:30 Naisus 6 : 0 Padina
04.11.2012 10:00 Aleksandrovo 3 : 1 Baličevac
04.11.2012 13:30 Koprijan 2 : 1 Mladost
04.11.2012 14:00 Koča Andjelković 1 : 0 Rtkovo
04.11.2012 14:00 Pontes 5 : 0 Lokomotiva
04.11.2012 14:00 Omladinac 1 : 4 Mala Vrbica 1958
04.11.2012 14:00 Napredak 1 : 5 Kladušnica
04.11.2012 14:00 Malinik 0 : 4 OFK 019 Zaječar
04.11.2012 14:00 Graničar 3 : 0 IMT
04.11.2012 14:00 Knežica 3 : 0 Toplica
04.11.2012 14:00 Pobeda 4 : 0 Mekiš
04.11.2012 14:00 Moravac 3 : 4 Doljevac
04.11.2012 14:30 Draževac 0 : 3 Borac
04.11.2012 14:30 Ratar 2 : 2 Tempo
04.11.2012 14:30 OFK Sloga 6 : 2 Feniks 2012
04.11.2012 11:00 OFK Tamnič 1 : 2 Polet
04.11.2012 11:00 Malajnica 0 : 5 Samarinovac
04.11.2012 14:30 Vidrovac 5 : 0 Srbovo
04.11.2012 14:30 Ratar 2 : 1 Miloševo
04.11.2012 14:30 Slatina 2 : 0 Čubra
04.11.2012 14:30 Graničar 2 : 5 Kovilovo
04.11.2012 14:30 Deli Jovan 0 : 1 Urovica
04.11.2012 13:30 Napredak (B) 0 : 3 Metalac
04.11.2012 13:30 Napredak (N) 0 : 4 Borac
04.11.2012 13:30 Mlava 1 : 3 Sloga (L)
04.11.2012 13:30 Dizel 2 : 1 Mip Majdan
04.11.2012 13:30 Sloga (D) 1 : 6 Vojvoda Milenko
04.11.2012 13:30 Dunav 1 : 2 Stig
04.11.2012 13:30 Zemljoradnik 2 : 1 Sopot
04.11.2012 13:30 Barič 1 : 1 Žika Marković Uča
04.11.2012 13:30 Carevac 1 : 1 Radnički
04.11.2012 13:30 Pek 4 : 2 Kumane
04.11.2012 13:30 Sloga TOP 7 : 0 Polet
04.11.2012 13:30 Kurjače 5 : 0 Ram
04.11.2012 13:30 Proleter 6 : 1 Udarnik
04.11.2012 13:30 Sloga 0 : 3 Mladost
04.11.2012 13:30 BSK 0 : 1 Omladinac
04.11.2012 13:30 Budućnost 1 : 2 Napredak
04.11.2012 13:30 Pomoravlje 4 : 0 Jedinstvo
04.11.2012 13:30 Prva Iskra 0 : 6 Rudar
04.11.2012 13:30 Jelav 0 : 2 Milan Orlić
04.11.2012 13:30 Granit 0 : 2 Mladost (B)
04.11.2012 13:30 Polet 0 : 3 TE Gučevo
04.11.2012 11:00 Dušan Silni 3 : 0 Mladost 2011
04.11.2012 11:00 Mladost (SL) 4 : 1 Žabar
04.11.2012 11:00 Sava 1 : 2 Metlić
04.11.2012 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Zablaće
04.11.2012 10:30 Sloga 1949 .Mat. 0 : 1 Tresnjevka
04.11.2012 10:30 Torpedo 0 : 6 Petrovac 74
04.11.2012 10:30 Sloga .R. 3 : 0 Sloga Trgosped .M.
04.11.2012 13:30 Dragojevac 1 : 1 Hajduk
04.11.2012 13:30 Krnule 09 5 : 1 Bobovik Skupljen
04.11.2012 13:30 Polet 2 : 0 Mladost
04.11.2012 Murgaš 2 : 1 Sloga
04.11.2012 Kolubara 7 : 1 Dokmir
04.11.2012 11:00 Pambukovica 2 : 0 Vukona
04.11.2012 14:00 Mladost (K) 2 : 1 Milanovo
04.11.2012 14:00 Moravac 2 : 1 Bratstvo
04.11.2012 14:00 Vrhunac 1 : 2 Real
04.11.2012 13:30 OFK Dvorište 4 : 3 Resavac
04.11.2012 13:30 Mladost 2 : 1 Resava
04.11.2012 14:00 Juhor 1 : 0 Bresje
04.11.2012 14:00 Sloga 0 : 0 Napredak
04.11.2012 14:00 Sloboda 2 : 3 Ribnik
04.11.2012 14:00 Lipar 3 : 1 Kolonija
04.11.2012 14:00 Morava 5 : 0 Partizan (M)
04.11.2012 14:00 Jedinstvo 1 : 6 Partizan (G)
04.11.2012 14:00 Barice 3 : 0 Gaj
04.11.2012 14:00 Naša Krajina 0 : 1 Vladimirovac
04.11.2012 14:00 Solunac 5 : 6 Janošik
04.11.2012 14:00 Lokve 2 : 4 Sloga
04.11.2012 14:00 Banat 1 : 1 Graničar
04.11.2012 14:00 Vojvodina 3 : 1 Crvena Zvezda
04.11.2012 Srem 2 : 1 Mitros
04.11.2012 Borac (R) 0 : 4 Hajduk
04.11.2012 Sloga (Č) 2 : 0 Fruškogorac
04.11.2012 Borac (VR) 2 : 1 Sloga (Z)
04.11.2012 Noćaj 2 : 0 OFK Bosut
04.11.2012 Fruškogorac 2 : 0 Sloga
04.11.2012 Borac (S) 3 : 2 ČSK Čortanovci
04.11.2012 Sinđelić 2 : 0 Borac
04.11.2012 14:30 OFK Bingula 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
04.11.2012 Jedinstvo (M) 4 : 0 Sremac
04.11.2012 14:30 OFK Bačinci 3 : 1 Jednota
04.11.2012 14:30 Fruškogorac 3 : 2 Graničar
04.11.2012 Omladinac (B) 2 : 1 Omladinac (M)
04.11.2012 14:30 OFK Bikić 3 : 0 Bratstvo
04.11.2012 14:00 Budućnost 2 : 2 Mladi Radnik
04.11.2012 14:00 Sloga 1 : 3 Mladi Borac
04.11.2012 14:00 OFK Radnički 2 : 0 Šumadinac
04.11.2012 14:00 Trstenica 2 : 5 Posavina
04.11.2012 14:00 Belo Polje 4 : 1 Skela
04.11.2012 14:00 Urovci 0 : 1 Poljane
04.11.2012 14:00 Zadrugar 0 : 4 Jedinstvo
04.11.2012 14:00 Vukićevica 2 : 0 Omladinac
04.11.2012 14:00 BSK 2012 1 : 1 Busije
04.11.2012 14:00 Kozara 0 : 3 BUSK
04.11.2012 14:00 Novi Beograd 4 : 0 Borac
04.11.2012 10:00 GAK 5 : 3 Pobednik
04.11.2012 10:00 Olimpija 0 : 5 OFK Petrovčić
04.11.2012 10:00 Mladi proleter 2 : 0 Sparta
04.11.2012 Jedinstvo 3 : 3 Kotlenik (L)
04.11.2012 Kotlenik (G) 4 : 0 Mladost
04.11.2012 Mladi Radnik 1 : 2 Kusovac
04.11.2012 14:00 Senaja 1 : 0 Dedinje
04.11.2012 14:00 Markovac 2 : 4 Omladinac
04.11.2012 14:00 Borac 4 : 1 OFK Student
04.11.2012 14:00 Kosmajac 0 : 3 Sloga
04.11.2012 14:00 Šepšin 4 : 0 Napredak
04.11.2012 14:30 Jedinstvo 3 : 2 Budućnost
04.11.2012 14:30 Omladinac 0 : 1 Heroj
04.11.2012 14:30 Mladost (GM) 0 : 4 Napredak
04.11.2012 14:30 Polet 2 : 2 Hajduk
04.11.2012 14:30 Radnicki 3 : 0 Radnik
04.11.2012 14:30 Mladost (R) 1 : 6 Šumadija
04.11.2012 Meteor 3 : 1 Mladost
04.11.2012 14:30 Mladost (R) 5 : 2 Garevina
04.11.2012 14:30 Rubin 5 : 2 Obilić
04.11.2012 14:30 Mladost (G) 0 : 2 Vražogrnci
04.11.2012 14:00 Mladost 0 : 3 BSK
04.11.2012 14:00 OFK Sokolovo 2 : 3 Dimitrije Tucovic
04.11.2012 14:00 Borac 1 : 2 Lazarevac
04.11.2012 14:00 20. Oktobar 1 : 4 Petka
04.11.2012 14:00 Ljubinić 4 : 2 Sloga
04.11.2012 14:00 Proleter 2 : 2 Crvena Zastava
04.11.2012 14:00 Baljevac 1 : 3 Partizan Draževac
04.11.2012 13:00 Požarevac 0 : 4 LASK Crvena zvezda
04.11.2012 13:00 Spartak 19 : 0 Sloga
04.11.2012 13:00 Mašinac PZP 2 : 0 Napredak
04.11.2012 11:00 Napredak 3 : 0 BSK Borča
04.11.2012 Hajduk 2 : 1 Polet
04.11.2012 14:00 Hajduk Veljko 0 : 0 Dinamo
04.11.2012 11:00 Metalac (K) 3 : 2 Arsenal
04.11.2012 13:30 Jadran 0 : 3 Novi Pazar
04.11.2012 11:00 Goč 1 : 0 Jedinstvo Putevi
04.11.2012 13:00 Sloga 2 : 0 FAP
04.11.2012 11:00 Mladost 0 : 3 Metalac (GM)
04.11.2012 11:00 Železničar 2 : 1 Mladost (O)
04.11.2012 Smederevo 1 : 0 Rudar
04.11.2012 12:00 Šumadija 0 : 2 Mladi radnik (R)
04.11.2012 13:30 Savacijum 2 : 1 Jedinstvo
04.11.2012 13:30 Letnjikovac 0 : 5 Budućnost
04.11.2012 13:30 Loznica 4 : 1 Mačva
04.11.2012 12:00 Bačka 1901 3 : 1 Indeks
04.11.2012 12:00 Banat 0 : 1 Spartak ZV
04.11.2012 12:00 Vršac 2 : 0 Bečej 1918
04.11.2012 12:00 Proleter 2006 4 : 2 Bačka Topola
04.11.2012 11:00 Čantavir 0 : 6 Čoka
04.11.2012 11:00 Tisa 4 : 1 Proleter
04.11.2012 11:00 Vinogradar 6 : 1 Panonija IM Topola
04.11.2012 13:30 Metalac (K) 2 : 0 Mladost
04.11.2012 11:00 Bane 1 : 2 Novi Pazar
04.11.2012 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Sloboda
04.11.2012 13:30 Sloga (K) 1 : 0 Šumadija 1903
04.11.2012 13:30 Čačak 94 2 : 0 Budućnost
04.11.2012 13:30 Sloga (BB) 8 : 1 FAP
04.11.2012 12:00 Kolonija 5 : 1 Borac
04.11.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Radnicki Stobex
04.11.2012 12:00 Šabac 3 : 0 Krušik
04.11.2012 12:00 Savacijum 4 : 0 Budućnost
04.11.2012 10:00 Bačka 1901 0 : 1 Indeks
04.11.2012 10:00 Banat 3 : 3 Spartak ZV
04.11.2012 10:00 Vršac 1 : 0 Bečej 1918
04.11.2012 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Bačka Topola
04.11.2012 Mladi radnik 3 : 0 Skobalj
04.11.2012 Seljak 0 : 6 Homoljac
04.11.2012 10:00 Šumadija 2 : 1 AF Duljaj
04.11.2012 Plana 7 : 0 Panter
04.11.2012 Pinkum 2 : 2 Badnjevac
04.11.2012 10:00 Kolonija 0 : 3 Borac
04.11.2012 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Jedinstvo
04.11.2012 10:00 Šabac 0 : 1 Krušik
04.11.2012 10:00 Savacijum 0 : 2 Budućnost
04.11.2012 11:00 OFK Ras 5 : 0 Rudar (B)
04.11.2012 11:00 OFK Lešak 0 : 3 Jošanica
04.11.2012 11:00 Granit 2 : 11 Kosmet
04.11.2012 11:00 OFK Vlada Dimitrijević 0 : 2 Rudar (KM)
04.11.2012 11:00 Pazar Juniors 7 : 2 Tutin
04.11.2012 11:15 Spartak Zlatibor voda '00 3 : 0 AFK
04.11.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '01 4 : 0 Potisje
04.11.2012 10:00 Apolon 4 I 6 : 1 Sušica
04.11.2012 11:00 Trgovački 1 : 3 Rudar
04.11.2012 12:00 Trgovački 0 : 3 Rudar
04.11.2012 10:00 Sloga 5 : 1 Kostolac 2008

Košarka

04.11.2012 17:00 Split 72 : 79 Partizan mts
04.11.2012 18:00 Meridiana 77 : 72 Železničar
04.11.2012 18:00 Železničar 76 : 66 Sloga
04.11.2012 19:30 Polet 20 : 0 Mašinac
04.11.2012 13:30 Užice 70 : 73 Čačak 94
04.11.2012 13:00 Mionica 95 : 79 Železničar
04.11.2012 16:30 Loznica 78 : 75 Student BB
04.11.2012 19:00 Radivoj Korać 77 : 61 Mladi Krajišnik
04.11.2012 18:00 Partizan 110 : 36 Subrina Ilirija
04.11.2012 19:00 Jagodina 2001 60 : 51 Radnički
04.11.2012 15:00 Topličanin 0 : 20 Kraljevo
04.11.2012 15:00 Bor 58 : 130 Palanka 2012
04.11.2012 15:00 Actavis academy 50 : 82 Gimnazijalac Partizan

Odbojka

04.11.2012 18:30 Mladi radnik 3 : 2 Vojvodina NS Seme
04.11.2012 18:00 Novi Pazar Junior 3 : 0 Kosovska Mitrovica
04.11.2012 17:00 Pirot 3 : 1 Toplički Vitezovi
04.11.2012 VA 014 1 : 3 Obrenovac
04.11.2012 Bavanište 0 : 3 Inđija
04.11.2012 Vrbas 2 : 3 Srem Iton
04.11.2012 19:00 Vojvodina 3 : 0 Obilić
04.11.2012 17:00 Tajm 3 : 1 Trstenik
04.11.2012 12:00 Borac 2 : 3 Ivanjica
04.11.2012 17:00 Zlatibor 3 : 0 Tutin Stil Jasen
04.11.2012 16:00 Arilje 1 : 3 Zlatar
04.11.2012 16:00 Lučani 3 : 0 Sjenica
04.11.2012 Valjevo 2 : 3 Šumadija
04.11.2012 Smederevo 3 : 0 Ribnica
04.11.2012 Spartak 3 : 0 VGSK
04.11.2012 Spas 3 : 1 Imlek
04.11.2012 Omladinac 0 : 3 Vršac
04.11.2012 Ruma 0 : 3 Mladost
04.11.2012 KI 0230 3 : 0 Dunav

Rukomet

04.11.2012 19:00 Železničar 26 : 24 Metalac Asko Vidak
04.11.2012 17:30 Titel Džon Dir 31 : 32 Nova Pazova
04.11.2012 20:00 Žitorađa 27 : 26 Vlasotince
04.11.2012 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 26 : 26 Primus Car Dušan
04.11.2012 19:00 Smederevo 26 : 23 Sindjelić
04.11.2012 15:30 Požarevac 36 : 27 Sportski Centar Voždovac 2012
04.11.2012 14:30 BASK Soko 31 : 28 Novi Beograd
04.11.2012 00:00 Hisar 28 : 16 Aleksinac
04.11.2012 20:00 Rembas 26 : 25 Rtanj
04.11.2012 19:00 Udarnik 31 : 20 Metalac
04.11.2012 17:30 Max Sport 21 : 14 Železnicar
04.11.2012 18:30 Crvena Zvezda 34 : 31 Radnički 1949
04.11.2012 18:00 Radnički (K) 28 : 25 Radnički Svilajnac
04.11.2012 16:00 Mladi Radnik 18 : 24 Kučevo
04.11.2012 18:00 Topličanin 33 : 22 Đerdap
04.11.2012 17:30 Sloga 25 : 18 Vranje
04.11.2012 18:00 Crveni krst 34 : 27 Knjaževac

Futsal

04.11.2012 19:00 Fleš 2 : 1 92
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.