XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
183 utakmica za dan Nedelja, 18 Jun 2017


Fudbal

18.06
18:00
Real
Stubal
4
2
18.06.2017 18:00 4 : 2
18.06
18:00
Radnik
Borac
4
2
18.06.2017 18:00 4 : 2
18.06
18:00
Rudar
Mataruge
6
3
18.06.2017 18:00 6 : 3
18.06
18:00
Polet
Proleter
5
2
18.06.2017 18:00 5 : 2
18.06
18:00
Omladinac
Ribnica
1
3
18.06.2017 18:00 1 : 3
18.06
18:00
Novi Pazar 1928
Magnohrom
8
0
18.06.2017 18:00 8 : 0
18.06
18:00
Granit
Ibar
2
1
18.06.2017 18:00 2 : 1
18.06
17:30
Crvena zvezda
Budu─çnost
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Mladi borac
Polet
0
4
18.06.2017 17:30 0 : 4
18.06
17:30
SASK
7. Juli
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Šumadija
Pobeda
0
1
18.06.2017 17:30 0 : 1
18.06
17:30
Omladinac
Bresje Superior
5
6
18.06.2017 17:30 5 : 6
18.06
17:30
Sloga
Sloboda
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:30
Omladinac
Borac
2
6
18.06.2017 17:30 2 : 6
18.06
17:30
Vin─Źa
┼ŻSK
4
0
18.06.2017 17:30 4 : 0
18.06
17:30
OFK Šatornja
BSK
5
4
18.06.2017 17:30 5 : 4
BSK
18.06
17:30
Trnava
Junkovac
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Rudar (Kr)
Sloga (B)
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:30
Borac (K)
Makce
6
2
18.06.2017 17:30 6 : 2
18.06
17:30
Radnik (S)
Rudar (S)
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Rudar 2001
Krilaš
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Trgova─Źki
Sloga 33
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Budu─çnost (V)
─Éerdap
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:30
Napredak 1936
Polet (SD)
0
0
18.06.2017 17:30 0 : 0
18.06
17:30
Mladost (B)
Mlava (ML)
2
2
18.06.2017 17:30 2 : 2
18.06
18:00
Borac (L)
Majur
2
4
18.06.2017 18:00 2 : 4
18.06
18:00
Ma─Źva 2005
Mladi Borac
4
2
18.06.2017 18:00 4 : 2
18.06
18:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo
2
1
18.06.2017 18:00 2 : 1
18.06
18:00
Cer
Podrinje
2
2
18.06.2017 18:00
Cer
2 : 2
18.06
18:00
Antimon
Mladost (PP)
4
0
18.06.2017 18:00 4 : 0
18.06
18:00
Sindjeli─ç
Mladost (P)
4
3
18.06.2017 18:00 4 : 3
18.06
18:00
Jevremovac
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
1
18.06.2017 18:00 1 : 1
18.06
17:00
Junior Novo Naselje
Radnik
3
0
18.06.2017 17:00 3 : 0
18.06
17:00
Joševa
OFK Jabu─Źje
1
2
18.06.2017 17:00 1 : 2
18.06
17:00
ZSK
Iskra
1
2
18.06.2017 17:00
ZSK
1 : 2
18.06
17:00
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
3
18.06.2017 17:00 2 : 3
18.06
17:00
Sovljak
Banjani
6
3
18.06.2017 17:00 6 : 3
18.06
17:00
Trli─ç
Brezovica
3
2
18.06.2017 17:00 3 : 2
18.06
17:00
Tešnjar
Mladost
1
2
18.06.2017 17:00 1 : 2
18.06
17:00
Ka─Źer
Tulari
2
3
18.06.2017 17:00 2 : 3
18.06
17:00
Crnokosa
Peru─çac
4
3
18.06.2017 17:00 4 : 3
18.06
17:00
Jasen
Je┼żevica
0
3
18.06.2017 17:00 0 : 3
18.06
17:00
Zlatar
Ariljska rampa
1
3
18.06.2017 17:00 1 : 3
18.06
17:00
Budu─çnost
Polet
4
3
18.06.2017 17:00 4 : 3
18.06
17:00
Jedinstvo (K)
Prvi partizan
4
0
18.06.2017 17:00 4 : 0
18.06
17:00
─îajetina
Višesava
2
3
18.06.2017 17:00 2 : 3
18.06
17:00
┼Żelezni─Źar
Savinac
2
1
18.06.2017 17:00 2 : 1
18.06
17:30
Blizna
Sloga
2
3
18.06.2017 17:30 2 : 3
18.06
17:30
Radni─Źki
Branik
1
0
18.06.2017 17:30 1 : 0
18.06
17:30
Pore─Ź
Zlot
2
0
18.06.2017 17:30 2 : 0
18.06
17:30
Deli Jovan
Brestovac
5
0
18.06.2017 17:30 5 : 0
18.06
17:30
Nemetali
─îubra
1
4
18.06.2017 17:30 1 : 4
18.06
17:30
Klju─Ź
Rudna Glava
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Polom
Krivelj
8
0
18.06.2017 17:30 8 : 0
18.06
17:30
Slatina
BSK
6
0
18.06.2017 17:30 6 : 0
BSK
18.06
17:30
Zemljoradnik
Rudar Alpos
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Morava (┼Ż)
Moravac (ZT)
4
4
18.06.2017 17:30 4 : 4
18.06
17:30
Rasova─Źa
Palilula
3
3
18.06.2017 17:30 3 : 3
18.06
17:30
Orljane
Crvena Zvezda
5
6
18.06.2017 17:30 5 : 6
18.06
17:30
Radni─Źki 1947
Radni─Źki 1924
7
1
18.06.2017 17:30 7 : 1
18.06
17:30
Naša krila
Mladost 1976
5
0
18.06.2017 17:30 5 : 0
18.06
17:30
Jedinstvo GVD
Doljevac 1971
6
1
18.06.2017 17:30 6 : 1
18.06
17:30
Naisus 1977
Mladost (Ba)
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Crvena zastava
Sloga 1948
0
4
18.06.2017 17:30 0 : 4
18.06
17:30
Mladost
Sloboda
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Vrtište
Vulkan
6
3
18.06.2017 17:30 6 : 3
18.06
17:30
Proleter (M)
Palilulac
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
AZ Borac 2014
OFK Niš
1
8
18.06.2017 17:30 1 : 8
18.06
17:30
Proleter (DV)
Aluminijum
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Budu─çnost
Morava
3
5
18.06.2017 17:30 3 : 5
18.06
17:30
Jedinstvo (GS)
Vu─Źje
4
1
18.06.2017 17:30 4 : 1
18.06
17:30
Planta┼ża
Polet
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Mladi Borac
┼Żelezni─Źar
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Brza
Jablanica
0
4
18.06.2017 17:30 0 : 4
18.06
17:30
Kumarevo 65
Radni─Źki (P)
4
0
18.06.2017 17:30 4 : 0
18.06
17:30
Omladinac (DS)
Progres
4
2
18.06.2017 17:30 4 : 2
18.06
17:30
Bobište
Umac
2
0
18.06.2017 17:30 2 : 0
18.06
17:30
─îekmin
Sloga
2
0
18.06.2017 17:30 2 : 0
18.06
17:30
Pobeda
Rtanj
2
3
18.06.2017 17:30 2 : 3
18.06
17:30
Mladost (DL)
Sloboda (DB)
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Atletiko
Bratstvo
4
3
18.06.2017 17:30 4 : 3
18.06
17:30
Mladost (V)
Šumadija
4
3
18.06.2017 17:30 4 : 3
18.06
17:30
Jedinstvo (G)
Gradac
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:30
Sušica 2012
Real
5
1
18.06.2017 17:30 5 : 1
18.06
17:30
Marjan MB
Navalin
9
2
18.06.2017 17:30 9 : 2
18.06
17:30
BSK
Napredak
5
1
18.06.2017 17:30
BSK
5 : 1
18.06
17:30
Lemind
Mladost (B)
4
1
18.06.2017 17:30 4 : 1
18.06
17:30
OFK Morava
Milanovo
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
AFK
Sloga
3
0
18.06.2017 17:30
AFK
3 : 0
18.06
17:30
Slavija
Jedinstvo (SK)
4
1
18.06.2017 17:30 4 : 1
18.06
17:30
Grani─Źar
Horgoš 1911
0
9
18.06.2017 17:30 0 : 9
18.06
17:30
─îoka
Tornjoš
5
1
18.06.2017 17:30 5 : 1
18.06
17:30
Šampion
Tromedja
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Erdoglija
21. oktobar
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Seljak
Kremenac
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Divostin
Kori─çani
1
2
18.06.2017 17:30 1 : 2
18.06
17:30
Košutnjak
Azbest
3
5
18.06.2017 17:30 3 : 5
18.06
17:30
Zastava
Hajduk
5
0
18.06.2017 17:30 5 : 0
18.06
17:30
Maršić
OFK Bagremar
1
5
18.06.2017 17:30 1 : 5
18.06
11:00
Lugovi
Budu─çnost
1
3
18.06.2017 11:00 1 : 3
18.06
17:30
Malba
Rudar
2
3
18.06.2017 17:30 2 : 3
18.06
17:30
Gavrilo Princip
Planinac
1
3
18.06.2017 17:30 1 : 3
18.06
17:30
─îa─Źak 94
Vujan
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Prijatelji
Rakova
5
4
18.06.2017 17:30 5 : 4
18.06
17:30
Morava (M)
Kej
4
1
18.06.2017 17:30 4 : 1
Kej
18.06
17:30
Omladinac (S)
BSK
4
3
18.06.2017 17:30 4 : 3
BSK
18.06
17:30
Omladinac (Š)
Zadrugar (T)
0
0
18.06.2017 17:30 0 : 0
18.06
17:30
Radni─Źki (K)
Bata Buli─ç
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Rade Milošević
Sloga 1952
8
1
18.06.2017 17:30 8 : 1
18.06
17:30
Napredak (S)
Mladost (R)
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:30
Integral
Stig (MC)
4
2
18.06.2017 17:30 4 : 2
18.06
17:30
Kurja─Źe
Jedinstvo (D)
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Obili─ç
Napredak 1934
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Dizel
Napredak (P)
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Jedinstvo (LJ)
Desine
4
3
18.06.2017 17:30 4 : 3
18.06
17:30
Sloga (─ć)
┼Żika Markovi─ç U─Źa
1
5
18.06.2017 17:30 1 : 5
18.06
17:30
Radni─Źki (P)
Polet (V)
3
6
18.06.2017 17:30 3 : 6
18.06
17:30
Dunavac (P)
┼Żelezni─Źar
3
1
18.06.2017 17:30 3 : 1
18.06
17:00
Mladost
Polet (T)
3
2
18.06.2017 17:00 3 : 2
18.06
17:00
OFK Paljuvi
Proleter
3
0
18.06.2017 17:00 3 : 0
18.06
17:00
Crvena Jabuka
Rudar
2
5
18.06.2017 17:00 2 : 5
18.06
17:00
Gunjevac
OFK Stublenica
1
0
18.06.2017 17:00 1 : 0
18.06
17:00
Polet (DL)
Dimitrije Tucovi─ç
2
2
18.06.2017 17:00 2 : 2
18.06
17:00
Rubribreza
Vrelo Sport
1
2
18.06.2017 17:00 1 : 2
18.06
17:00
Polet
Kolubara 2
1
1
18.06.2017 17:00 1 : 1
18.06
17:00
Borac
OFK Br─Ĺanac
3
1
18.06.2017 17:00 3 : 1
18.06
17:00
Popadi─ç
Milenko Pavlovi─ç
5
3
18.06.2017 17:00 5 : 3
18.06
17:00
Kotešica
Jadar 2013
3
2
18.06.2017 17:00 3 : 2
18.06
17:00
Liplje
Komanice
2
2
18.06.2017 17:00 2 : 2
18.06
17:00
Ribnikar
Mladost
7
0
18.06.2017 17:00 7 : 0
18.06
17:30
Jerma
Sloga
1
4
18.06.2017 17:30 1 : 4
18.06
17:30
┼Żelju┼ía
Rongo Siti
4
1
18.06.2017 17:30 4 : 1
18.06
17:30
Mladost
Sloboda
3
2
18.06.2017 17:30 3 : 2
18.06
17:30
Veliki Suvodol
Temac
2
1
18.06.2017 17:30 2 : 1
18.06
17:30
Lokomotiva
Nišavac
7
1
18.06.2017 17:30 7 : 1
18.06
17:30
Senjak
Pobeda
10
0
18.06.2017 17:30 10 : 0
18.06
17:30
Omladinac
Delijski Vis
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Morava 1949
Radni─Źki 1936
0
3
18.06.2017 17:30 0 : 3
18.06
11:00
Mladost
Stevan Nešticki
2
3
18.06.2017 11:00 2 : 3
18.06
17:30
Supovac
─îegar 1946
0
3
18.06.2017 17:30 0 : 3
18.06
17:30
Se─Źanica
Durlan Siti
0
3
18.06.2017 17:30 0 : 3
18.06
17:30
Kosovo
Deli Jovan
3
0
18.06.2017 17:30 3 : 0
18.06
17:30
Nacional
Lovac
3
4
18.06.2017 17:30 3 : 4
18.06
17:30
Kastrum
Šljivar
0
2
18.06.2017 17:30 0 : 2
18.06
17:30
Velika Jasikova
Polet 1959
5
3
18.06.2017 17:30 5 : 3
18.06
17:30
OFK Rtanj 2016
Timok 1928
5
1
18.06.2017 17:30 5 : 1
18.06
17:30
Padina 1989
Dobri─Ź 1974
2
3
18.06.2017 17:30 2 : 3
18.06
11:00
Bali─Źevac 1974
Borac
1
1
18.06.2017 11:00 1 : 1
18.06
18:00
Sloga Trgošped
Sloga 1949
0
3
18.06.2017 18:00 0 : 3
18.06
10:00
Sloga (R)
Jedinstvo 2014
0
3
18.06.2017 10:00 0 : 3
18.06
18:00
Mladost (B)
Dragojevac
6
3
18.06.2017 18:00 6 : 3
18.06
18:00
Polet
Verko
0
1
18.06.2017 18:00 0 : 1
18.06
18:00
Mladost (Z)
Hajduk
1
1
18.06.2017 18:00 1 : 1
18.06
18:00
Mrovska
Provo 2015
1
2
18.06.2017 18:00 1 : 2
18.06
10:00
Petrovac 74
Skupljen 2013
3
1
18.06.2017 10:00 3 : 1
18.06
17:00
OFK Povlen
Gradac Pri─Źevi─ç
7
1
18.06.2017 17:00 7 : 1
18.06
17:00
┼Żabari
Zadrugar
4
2
18.06.2017 17:00 4 : 2
18.06
17:00
Mali korak
Dupljaj 2016
6
0
18.06.2017 17:00 6 : 0
18.06
17:00
Beloševac
Buja─Źi─ç
0
5
18.06.2017 17:00 0 : 5
18.06
17:00
Rakac Stave
Paune
4
0
18.06.2017 17:00 4 : 0
18.06
17:00
Dupljaj
Mladi radnik
3
0
18.06.2017 17:00 3 : 0
18.06
17:00
Sloga Gori─ç
Lukavac
1
7
18.06.2017 17:00 1 : 7
18.06
11:00
Moravac (G)
Badince
2
3
18.06.2017 11:00 2 : 3
18.06
Jelav
Luk
1
2
18.06.2017 1 : 2
Luk
18.06
Hajduk
Mladost (B)
1
3
18.06.2017 1 : 3
18.06
Mladost (DB)
Rudar
1
1
18.06.2017 1 : 1
18.06
Jadar 1961
Sloga
2
1
18.06.2017 2 : 1
18.06
Studenac
Mladost (G)
6
5
18.06.2017 6 : 5
18.06
18:00
27. Oktobar
Fruška Gora
0
2
18.06.2017 18:00 0 : 2
18.06
18:00
Jedinstvo
Borac
2
1
18.06.2017 18:00 2 : 1
18.06
18:00
Fruškogorac
Car Uroš
4
2
18.06.2017 18:00 4 : 2
18.06
18:00
Sremac
Vojvodina
3
3
18.06.2017 18:00 3 : 3
18.06
18:00
Sloga
Polet
1
5
18.06.2017 18:00 1 : 5
18.06
18:00
Grani─Źar
Jedinstvo (R)
6
4
18.06.2017 18:00 6 : 4
18.06
18:00
S.V.Radni─Źki
Planinac
2
1
18.06.2017 18:00 2 : 1
18.06
17:30
Šumarice 2008
Borac
18.06.2017 17:30
18.06
17:30
Dobra─Źa
Sloga 2016
18.06.2017 17:30
18.06
17:30
Seljak 1928
Bukorovac
18.06.2017 17:30
18.06
17:30
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
18.06.2017 17:30
18.06
Sin─Ĺeli─ç
Vinogradar
0
3
18.06.2017 0 : 3
18.06
Mladi Radnik
Budu─çnost
0
2
18.06.2017 0 : 2
18.06
11:00
Rudar 2001
Radni─Źki 1926
6
1
18.06.2017 11:00 6 : 1

Ragbi 13

18.06
17:00
Car Dušan Silni
Morava Gepardi
10
60
18.06.2017 17:00 10 : 60