XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 107 utakmica za dan
Subota, 2 Februar 2019


Fudbal

Brighton
Brighton
0 : 0
Watford
Watford
02.02.2019 16:00
Brighton
0 : 0
Watford
Burnley
Burnley
1 : 1
Southampton
Southampton
02.02.2019 16:00
Burnley
1 : 1
Southampton
Cardiff City
Cardiff
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
02.02.2019 18:30
Cardiff City
2 : 0
AFC Bournemouth
Chelsea
London
5 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
02.02.2019 16:00
Chelsea
5 : 0
Huddersfield Town
Crystal Palace
London
2 : 0
Fulham
London
02.02.2019 16:00
Crystal Palace
2 : 0
Fulham
Everton
Liverpool
1 : 3
Wolverhampton
Wolverhampton
02.02.2019 16:00
Everton
1 : 3
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
02.02.2019 13:30
Tottenham Hotspur
1 : 0
Newcastle United
Barcelona
Barcelona
2 : 2
Valencia
Valencia
02.02.2019 18:30
Barcelona
2 : 2
Valencia
Celta de Vigo
Vigo
1 : 0
Sevilla
Sevilla
02.02.2019 20:45
Celta de Vigo
1 : 0
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 1
Athletic Club
Bilbao
02.02.2019 16:15
Real Sociedad
2 : 1
Athletic Club
Levante
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
02.02.2019 13:00
Levante
0 : 0
Getafe
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
02.02.2019 18:30
Schalke 04
0 : 2
Borussia Mönchengladbach
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
02.02.2019 15:30
Hoffenheim
1 : 1
Fortuna
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 1
Bayern
München
02.02.2019 15:30
Bayer Leverkusen
3 : 1
Bayern
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
02.02.2019 15:30
Eintracht
1 : 1
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
02.02.2019 15:30
Hertha BSC
0 : 1
Wolfsburg
Nürnberg
Nürnberg
1 : 1
Werder
Bremen
02.02.2019 15:30
Nürnberg
1 : 1
Werder
Empoli
Empoli
2 : 2
Chievo
Verona
02.02.2019 15:00
Empoli
2 : 2
Chievo
Juventus
Torino
3 : 3
Parma
Parma
02.02.2019 20:30
Juventus
3 : 3
Parma
Napoli
Napoli
3 : 0
Sampdoria
Genova
02.02.2019 18:00
Napoli
3 : 0
Sampdoria
Angers
Angers
1 : 0
Dijon
Dijon
02.02.2019 20:00
Angers
1 : 0
Dijon
Monaco
Monaco
2 : 1
Toulouse
Toulouse
02.02.2019 20:00
Monaco
2 : 1
Toulouse
Reims
Reims
2 : 1
Olympique Marseille
Marseille
02.02.2019 21:00
Reims
2 : 1
Olympique Marseille
Rennes
Rennes
1 : 0
Amiens SC
Amiens
02.02.2019 20:00
Rennes
1 : 0
Amiens SC

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
75 : 78
Cedevita
Zagreb
02.02.2019 21:00
Igokea
75 : 78
Cedevita
Crvena zvezda MTS
Beograd
89 : 61
Petrol Olimpija
Ljubljana
02.02.2019 19:00
Crvena zvezda MTS
89 : 61
Petrol Olimpija
Cibona
Zagreb
59 : 83
Partizan NIS
Beograd
02.02.2019 17:00
Cibona
59 : 83
Partizan NIS
Spartak
Subotica
70 : 90
Dynamic VIP PAY
Beograd
02.02.2019 12:00
Spartak
70 : 90
Dynamic VIP PAY
Sloboda
Užice
93 : 84
Beovuk 72
Beograd
02.02.2019 19:00
Sloboda
93 : 84
Beovuk 72
Tamiš
Pančevo
99 : 77
Dunav
Stari Banovci
02.02.2019 18:30
Tamiš
99 : 77
Dunav
Pirot
Pirot
75 : 70
Rtanj
Boljevac
02.02.2019 19:30
Pirot
75 : 70
Rtanj
Kolubara LA 2003
Lazarevac
73 : 65
Sloga
Kraljevo
02.02.2019 19:30
Kolubara LA 2003
73 : 65
Sloga
Proleter Naftagas
Zrenjanin
65 : 71
Napredak Bosphorus
Aleksinac
02.02.2019 19:00
Proleter Naftagas
65 : 71
Napredak Bosphorus
Konstantin
Niš
111 : 84
Žarkovo
Beograd
02.02.2019 19:00
Konstantin
111 : 84
Žarkovo
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 64
Zemun Fitofarmacija
Zemun
02.02.2019 19:00
Mladost (SP)
84 : 64
Zemun Fitofarmacija
KKK Radnički
Kragujevac
80 : 79
Zdravlje Leskovac
Leskovac
02.02.2019 18:00
KKK Radnički
80 : 79
Zdravlje Leskovac
Akademik
Srbobran
60 : 97
Futog Tupanjac MD
Futog
02.02.2019 19:00
Akademik
60 : 97
Futog Tupanjac MD
Jedinstvo
Novi Becej
62 : 80
Sveti Đorđe
Žitište
02.02.2019 19:00
Jedinstvo
62 : 80
Sveti Đorđe
Hajduk
Kula
100 : 94
Star
Novi Ledinci
02.02.2019 19:00
Hajduk
100 : 94
Star
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Morava
Vladičin Han
02.02.2019 17:00
Jugbasket
0 : 20
Morava
Fair Play
Niš
107 : 59
Jablanica
Medveđa
02.02.2019 14:30
Fair Play
107 : 59
Jablanica
Niš
Niš
102 : 90
Mladost Vesna
Bela Palanka
02.02.2019 20:30
Niš
102 : 90
Mladost Vesna
OKK Junior
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
02.02.2019 17:00
OKK Junior
20 : 0
Prokuplje
Beko
Beograd
77 : 68
Borča
Beograd
02.02.2019 17:00
Beko
77 : 68
Borča
Šabac
Šabac
105 : 78
Mix
Majur
02.02.2019 12:00
Šabac
105 : 78
Mix
Borča 2
Beograd
65 : 81
Mladenovac
Mladenovac
02.02.2019 17:25
Borča 2
65 : 81
Mladenovac
Umka Džez
Beograd
70 : 62
Žarkovo 2
Beograd
02.02.2019 15:20
Umka Džez
70 : 62
Žarkovo 2
Cerak
Beograd
75 : 80
Zvezdara
Beograd
02.02.2019 18:20
Cerak
75 : 80
Zvezdara
Cerak
Beograd
75 : 80
Zvezdara
Beograd
02.02.2019 18:20
Cerak
75 : 80
Zvezdara
Delfin
Bačka Palanka
53 : 68
Girl Basket
Beograd
02.02.2019 14:30
Delfin
53 : 68
Girl Basket
Stara Pazova
Stara Pazova
118 : 17
Ruma 92
Ruma
02.02.2019 18:00
Stara Pazova
118 : 17
Ruma 92
Mileševka
Prijepolje
105 : 47
Zvečan
Zvečan
02.02.2019 16:00
Mileševka
105 : 47
Zvečan
Lim
Priboj
69 : 96
Železničar
Lajkovac
02.02.2019 12:00
Lim
69 : 96
Železničar
Trstenik
Trstenik
65 : 60
Zicer
Bor
02.02.2019 19:00
Trstenik
65 : 60
Zicer

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
02.02.2019 19:30
Crvena Zvezda
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Spartak (Lj)
Ljig
1 : 3
Partizan
Beograd
02.02.2019 19:00
Spartak (Lj)
1 : 3
Partizan
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
02.02.2019 17:00
Novi Sad
3 : 0
Mladenovac
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Smederevo Carina
Smederevo
02.02.2019 17:00
Napredak 037
3 : 2
Smederevo Carina
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
0 : 3
Užice
Užice
02.02.2019 20:00
Srem Eaton
0 : 3
Užice
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
02.02.2019 18:00
Metalac Takovo
3 : 0
Klek Srbijašume
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Bavanište
Bavanište
02.02.2019 15:30
Jagodina
3 : 1
Bavanište
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Timok
Zaječar
02.02.2019 18:00
Dubočica
3 : 1
Timok
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
02.02.2019 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Topličanin 97
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
02.02.2019 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak (Su)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
TENT
Obrenovac
02.02.2019 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 0
TENT
Vizura
Beograd
2 : 3
Železničar
Lajkovac
02.02.2019 19:00
Vizura
2 : 3
Železničar
Klek-MD Zrenjanin
Klek
3 : 1
Ub
Ub
02.02.2019 19:00
Klek-MD Zrenjanin
3 : 1
Ub
FOK
Novi Sad
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
02.02.2019 20:00
FOK
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Valjevo
Valjevo
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
02.02.2019 17:00
Valjevo
1 : 3
Srem
Roda
Beograd
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
02.02.2019 19:30
Roda
3 : 0
Omladinac
Vranje
Vranje
3 : 0
Smederevo
Smederevo
02.02.2019 18:00
Vranje
3 : 0
Smederevo
Inđija
Inđija
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
02.02.2019 18:30
Inđija
0 : 3
Radnički (Bg)
Borac (Ča)
Čačak
3 : 1
Milenijum
Niš
02.02.2019 16:45
Borac (Ča)
3 : 1
Milenijum
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Pirot
Pirot
02.02.2019 13:00
Majdanpek FBC
1 : 3
Pirot
Bor
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
02.02.2019 18:00
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Zaječar
Zaječar
02.02.2019 20:00
Dubočica
3 : 1
Zaječar
Bambi volej
Prijepolje
3 : 2
Tutin
Tutin
02.02.2019 12:00
Bambi volej
3 : 2
Tutin
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Sloboda S
Čačak
02.02.2019 16:00
Tara
1 : 3
Sloboda S
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
02.02.2019 17:00
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tehničar
Imlek
Beograd
3 : 0
Karadjordje
Topola
02.02.2019 14:45
Imlek
3 : 0
Karadjordje
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Tehničar (Sd)
Smederevo
02.02.2019 19:00
Partizan 2
3 : 0
Tehničar (Sd)
AS Batajnica
Batajnica
2 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
02.02.2019 18:30
AS Batajnica
2 : 3
Red Fox-Smeč 5

Rukomet

Izviđač
Ljubuški
29 : 24
Železničar 1949
Niš
02.02.2019 16:00
Izviđač
29 : 24
Železničar 1949
Metalurg
Skopje
24 : 36
PPD Zagreb
Zagreb
02.02.2019 20:15
Metalurg
24 : 36
PPD Zagreb
Novi Pazar
Novi Pazar
28 : 27
Partizan
Beograd
02.02.2019 18:00
Novi Pazar
28 : 27
Partizan
Mokra Gora
Zubin Potok
18 : 24
Rudar
Kostolac
02.02.2019 19:00
Mokra Gora
18 : 24
Rudar
Metaloplastika
Šabac
34 : 22
Obilić
Beograd
02.02.2019 18:30
Metaloplastika
34 : 22
Obilić
Spartak Vojput
Subotica
33 : 15
Sloga
Požega
02.02.2019 19:00
Spartak Vojput
33 : 15
Sloga
Kikinda
Kikinda
23 : 19
Šamot 65
Arenđelovac
02.02.2019 18:00
Kikinda
23 : 19
Šamot 65
Rudar
Kostolac
29 : 26
Crvena zvezda
Beograd
02.02.2019 19:00
Rudar
29 : 26
Crvena zvezda
Jagodina
Jagodina
31 : 14
Voždovac 1955
Beograd
02.02.2019 19:00
Jagodina
31 : 14
Voždovac 1955
Zaječar 1949
Zaječar
22 : 25
Bekament BB
Aranđelovac
02.02.2019 19:00
Zaječar 1949
22 : 25
Bekament BB

Vaterpolo

Primorac
Kotor
11 : 12
Mornar BS
Split
02.02.2019
Primorac
11 : 12
Mornar BS
BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 13
Jadran ST
Split
02.02.2019
BVK Crvena zvezda
10 : 13
Jadran ST
OVK POŠK
Split
5 : 10
Partizan
Beograd
02.02.2019
OVK POŠK
5 : 10
Partizan
Jug CO
Dubrovnik
14 : 7
Jadran HN
Herceg Novi
02.02.2019
Jug CO
14 : 7
Jadran HN
Šabac
Šabac
6 : 7
HAVK Mladost
Zagreb
02.02.2019
Šabac
6 : 7
HAVK Mladost
Vojvodina
Novi Sad
7 : 8
Primorje EB
Rijeka
02.02.2019 19:00
Vojvodina
7 : 8
Primorje EB
Budva
Budva
10 : 5
KVK Radnički
Kragujevac
02.02.2019 19:00
Budva
10 : 5
KVK Radnički
Banjica
Beograd
10 : 11
Taš
Beograd
02.02.2019 19:00
Banjica
10 : 11
Taš
Bečej
Bečej
9 : 7
TENT
Obrenovac
02.02.2019 20:00
Bečej
9 : 7
TENT
Zemun
Zemun
17 : 4
Stari Grad
Beograd
02.02.2019 17:45
Zemun
17 : 4
Stari Grad
Spartak Prozivka
Subotica
22 : 7
Banja Luka
Banja Luka
02.02.2019
Spartak Prozivka
22 : 7
Banja Luka
Rasina
Kruševac
8 : 6
Dorćol
Beograd
02.02.2019
Rasina
8 : 6
Dorćol
Palilula
Beograd
9 : 11
Novi Beograd 11. april
Beograd
02.02.2019
Palilula
9 : 11
Novi Beograd 11. april

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
6 : 1
Medveščak
Zagreb
02.02.2019 19:00
Slavija Junior
6 : 1
Medveščak
Zagreb
Zagreb
7 : 5
ECE Celje
Celje
02.02.2019 17:15
Zagreb
7 : 5
ECE Celje