XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 237 utakmica za dan
Subota, 24 Februar 2018

Fudbal

24.02.2018 15:00 Mačva 1 : 1 Vojvodina
24.02.2018 15:00 Javor Matis 3 : 0 Mladost
24.02.2018 15:00 Borac 1 : 1 Radnički
24.02.2018 14:00 Bačka 2 : 1 Rad
24.02.2018 15:00 Radnik 0 : 0 Čukarički
24.02.2018 17:00 OFK Petrovac 1 : 0 Sutjeska
24.02.2018 14:00 Iskra 3 : 0 Kom
24.02.2018 13:00 Zeta 1 : 1 Budućnost
24.02.2018 14:00 Mladost 2 : 0 Dečić
24.02.2018 14:00 Grbalj 1 : 0 Rudar
24.02.2018 14:30 Vitez 1 : 4 Široki Brijeg
24.02.2018 14:30 Željezničar 1 : 0 Sloboda
24.02.2018 14:30 Mladost 1 : 2 Zrinjski
24.02.2018 16:00 Bournemouth 2 : 2 Newcastle
24.02.2018 16:00 Brighton 4 : 1 Swansea
24.02.2018 16:00 Burnley 1 : 1 Southampton
24.02.2018 13:30 Leicester 1 : 1 Stoke
24.02.2018 16:00 Liverpool 4 : 1 West Ham
24.02.2018 18:30 Watford 1 : 0 Everton
24.02.2018 16:00 WBA 1 : 2 Huddersfield
24.02.2018 20:45 Barcelona 6 : 1 Girona
24.02.2018 18:30 Leganés 0 : 0 Las Palmas
24.02.2018 16:15 Real Madrid 4 : 0 Alavés
24.02.2018 13:00 Celta Vigo 2 : 0 Eibar
24.02.2018 15:30 Bayern 0 : 0 Hertha BSC
24.02.2018 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Freiburg
24.02.2018 18:30 Werder 1 : 0 Hamburger SV
24.02.2018 15:30 Hannover 96 0 : 1 Borussia Mönchengladbach
24.02.2018 15:30 Stuttgart 1 : 0 Eintracht
24.02.2018 20:45 Internazionale 2 : 0 Benevento
24.02.2018 18:00 Bologna 2 : 0 Genoa
24.02.2018 20:00 Dijon 2 : 0 Caen
24.02.2018 20:00 Guingamp 2 : 2 Metz
24.02.2018 20:00 Lille 1 : 2 Angers
24.02.2018 20:00 Nantes 0 : 1 Amiens SC
24.02.2018 20:00 Rennes 2 : 0 Troyes
24.02.2018 17:00 Toulouse 3 : 3 Monaco

Košarka

24.02.2018 20:00 Vojvodina 107 : 77 Sloga
24.02.2018 18:00 Zlatibor 69 : 61 Tamiš
24.02.2018 19:00 Borac 94 : 68 Dunav
24.02.2018 18:00 Metalac 83 : 93 Vršac
24.02.2018 16:00 Dynamic 106 : 91 KKK Radnički
24.02.2018 19:00 Napredak Bosphorus 55 : 70 Novi Pazar
24.02.2018 20:00 Proleter Naftagas 84 : 79 Plana
24.02.2018 19:30 Pirot 79 : 63 Klik
24.02.2018 19:00 Mladost (SP) 90 : 75 Konstantin
24.02.2018 19:00 Akademik 92 : 71 Zdravlje Leskovac
24.02.2018 20:00 Kolubara LA 2003 73 : 64 Žarkovo
24.02.2018 16:30 Futog Tupanjac MD 86 : 60 Nova Pazova
24.02.2018 18:00 Dunav 2014 69 : 87 Sveti Đorđe
24.02.2018 19:00 Hajduk 88 : 92 Kris Kros
24.02.2018 16:30 Mileševac 74 : 100 Zlatar
24.02.2018 20:15 Radnički VA 78 : 84 Student
24.02.2018 16:00 Paraćin 86 : 93 Napredak Junior
24.02.2018 19:00 Prva Petoletka 58 : 90 Železničar
24.02.2018 16:00 Jastrebac 77 : 72 Junior
24.02.2018 20:00 Prokuplje 72 : 80 Niš
24.02.2018 17:00 Jablanica 80 : 75 Mladost Vesna
24.02.2018 20:00 Borac 67 : 62 Torlak
24.02.2018 13:30 Slodes 92 : 86 Beko
24.02.2018 20:15 Petrovgrad 62 : 94 Sivac
24.02.2018 21:00 Vojvodina (BŠ) 68 : 60 Crvenka
24.02.2018 16:30 Joker 76 : 97 Spartak OKK
24.02.2018 15:00 Pink 71 : 91 Jedinstvo
24.02.2018 20:30 Šimanovci 68 : 81 Jadran
24.02.2018 17:30 Opovo 99 67 : 70 Stara Pazova
24.02.2018 18:30 Vojka 94 : 67 Lokomotiva 2016
24.02.2018 Rađevac 70 : 64 Ub
24.02.2018 18:00 Železničar 88 : 82 Mladost 2014
24.02.2018 Vladimirci 74 : 95 Osečina
24.02.2018 21:00 Student 014 92 : 88 Loznica
24.02.2018 Mix 63 : 84 M015
24.02.2018 16:00 Užice 76 : 47 Sloga
24.02.2018 19:30 Čačak 94 93 : 77 Ivanjica
24.02.2018 20:15 Mladost 70 : 60 Play off
24.02.2018 20:00 GM-032 66 : 59 Morava
24.02.2018 Despot 0 : 20 Požarevac
24.02.2018 14:00 Bane 61 : 77 Sloga Elite
24.02.2018 Vlasotince 74 : 66 Hisar
24.02.2018 Kuršumlija 20 : 0 Đerdap
24.02.2018 Actavis Academy 90 : 62 Mladost
24.02.2018 Hajduk Veljko 70 : 59 Zicer
24.02.2018 Fair Play 114 : 55 Pusta Reka
24.02.2018 18:30 LA Basket 92 : 65 Barajevo Bambi
24.02.2018 18:20 Grocka 72 : 76 Mladost 2
24.02.2018 18:00 Veba Basket 63 : 88 BTC
24.02.2018 15:20 Sava 66 : 79 Cerak
24.02.2018 16:00 Spartak 77 : 32 Vršac
24.02.2018 17:30 Partizan 1953 88 : 71 Radivoj Korać
24.02.2018 18:00 Crvena zvezda 81 : 57 Student
24.02.2018 15:00 Šabac 68 : 72 Kraljevo
24.02.2018 18:00 Beočin 108 : 49 Šumadija
24.02.2018 18:00 Bor 70 : 59 Vrbas Medela
24.02.2018 15:00 Mileševka 77 : 34 Zvečan
24.02.2018 15:00 Duga 103 : 40 Železničar
24.02.2018 15:00 Lim 71 : 76 Prijepolje
24.02.2018 15:00 ČA basket 51 : 62 Ljubovija
24.02.2018 15:00 Gimnazijalac 20 : 0 Topličanin 2012
24.02.2018 15:00 Actavis academy 0 : 20 Radnički (KG)
24.02.2018 Banovci Dunav 20 : 0 Voša
24.02.2018 16:00 Girl Basket 62 : 57 Njegoš
24.02.2018 16:30 Srbobran 72 : 60 Proleter 023
24.02.2018 14:45 Karaburma 102 : 49 Karađorđevo
24.02.2018 14:30 Delfin 50 : 81 Novosadska ŽKA
24.02.2018 20:30 Crvena zvezda 2 90 : 37 Proleter (NS)
24.02.2018 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Ruma 92
24.02.2018 16:00 Inter Koš : Šuter
24.02.2018 16:00 MIX : Železničar
24.02.2018 16:00 Radnički : Mladost 014
24.02.2018 16:00 Osečina : Student 2
24.02.2018 16:00 Inter Koš : MIX 1
24.02.2018 16:00 OKK Šabac : MIX 2
24.02.2018 16:00 LA Basket : Metalac
24.02.2018 16:00 Mladost 014 : Železničar
24.02.2018 16:00 Student 1 37 : 18 Mionica
24.02.2018 16:00 LA Basket : Šuter
24.02.2018 16:00 MIX 1 : Železničar
24.02.2018 16:00 Student : Mionica

Odbojka

24.02.2018 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Mladi radnik
24.02.2018 15:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 VA-014 Gorenje
24.02.2018 19:00 Futog 2 : 3 Smederevo Carina
24.02.2018 16:30 Dubočica 3 : 2 Novi Sad
24.02.2018 17:00 Timok 3 : 0 Bavanište
24.02.2018 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Banat
24.02.2018 19:30 Loznica 3 : 0 Toplički Vitezovi
24.02.2018 18:00 Bečej 0 : 3 Užice
24.02.2018 18:30 Partizan 1 : 3 Metalac Takovo
24.02.2018 15:30 Bukovica Putevi 3 : 0 Antena
24.02.2018 16:30 Ribnica 2 3 : 1 Gračanica
24.02.2018 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Desetka
24.02.2018 19:00 Proleter 3 : 1 Botafogo
24.02.2018 20:00 Šid 2 : 3 Mladost (T)
24.02.2018 20:00 Hercegovina 1 : 3 Kulpin
24.02.2018 16:00 Partizan 3 : 1 Maglić 1953
24.02.2018 13:00 Blok Aut 1 : 3 Karađorđe
24.02.2018 17:40 Lucky Star 3 : 1 Šumadija
24.02.2018 15:30 Obrenovac 1 : 3 Mladi Radnik 2
24.02.2018 14:30 Roda 3 : 0 Jedinstvo
24.02.2018 18:15 As 3 : 1 Stig
24.02.2018 Kikinda 3 : 0 Mladost
24.02.2018 Sloven 3 : 1 Klek Srbijašume 2
24.02.2018 Novi Sad 2 3 : 0 Vest
24.02.2018 Vrbas 3 : 1 Stražilovo
24.02.2018 19:00 Klek-MD Zrenjanin 3 : 1 Jedinstvo (SP)
24.02.2018 20:00 Srem 1 : 3 Dinamo
24.02.2018 19:00 Partizan 1 : 3 Vizura
24.02.2018 19:00 TENT 1 : 3 Železničar
24.02.2018 19:00 Jedinstvo (U) 3 : 0 Futog
24.02.2018 19:30 Roda 1 : 3 Takovo-Zvezda Helios
24.02.2018 20:30 FOK 3 : 1 Smederevo
24.02.2018 18:00 Ub 3 : 0 Valjevo
24.02.2018 20:00 Beograd 3 : 0 Gimnazijalac
24.02.2018 20:00 Zlatibor 2 : 3 Inđija
24.02.2018 17:00 Borac (Ča) 1 : 3 Srbijanka 014
24.02.2018 18:00 Kraguj-Radnički 1 : 3 Kralj
24.02.2018 18:00 Paraćin 0 : 3 Kuršumlija
24.02.2018 17:00 Panda 3 : 0 Desetka
24.02.2018 19:00 Student 3 : 2 Bor
24.02.2018 17:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Stampedo
24.02.2018 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Trstenik
24.02.2018 13:00 Tara 3 : 0 Leposavić
24.02.2018 15:00 Novi Sad 3 : 1 Elan Volej
24.02.2018 16:00 Kikinda 1 : 3 Panonija
24.02.2018 20:00 Volejstars 3 : 1 Futog vest
24.02.2018 15:30 Lavice 07 3 : 2 Mladost (NP)
24.02.2018 18:00 Ruma 3 : 0 Odbojka 013
24.02.2018 16:30 Ribnica 3 : 0 Mladi Radnik
24.02.2018 15:30 Imlek 3 : 1 Fortuna plus
24.02.2018 19:00 Smeč 5 0 : 3 Tehničar
24.02.2018 Topličanin 1 : 3 Dubočica
24.02.2018 15:00 Apatin 3 : 0 Soko
24.02.2018 11:00 Spartak 2 3 : 0 CVS
24.02.2018 12:00 Vrbas 3 : 0 Libero
24.02.2018 17:00 Hercegovina 1 : 3 Žitište
24.02.2018 15:30 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Banat
24.02.2018 12:00 Trijumf 2013 0 : 3 Dunav Volej
24.02.2018 16:00 Star 3 : 1 NS Tim
24.02.2018 13:00 Blok Aut 3 : 1 Štrand Volej
24.02.2018 19:00 Obilić 3 : 0 Dunav
24.02.2018 12:30 Crnjanski 3 : 1 Spas
24.02.2018 17:30 Blok Aut 0 : 3 Avala
24.02.2018 13:30 Vizurine Ajkulice 1 : 3 Volleyland
24.02.2018 11:30 Obrenovac 2 : 3 Kolubara
24.02.2018 12:00 Radnički 2 0 : 3 Železničar
24.02.2018 11:00 Mladenovac 3 : 0 21. maj
24.02.2018 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Sloga
24.02.2018 Ruma 2 0 : 3 Trijumf 2013 2
24.02.2018 Maks 2 3 : 0 Mitrovica
24.02.2018 10:00 Partizan 3 : 2 Roda
24.02.2018 11:00 Crnjanski 3 : 2 Lucky Star
24.02.2018 15:00 Blok Aut 3 : 2 Crvena zvezda
24.02.2018 10:20 Sterija 3 : 0 TENT
24.02.2018 15:30 Lazarevac 3 : 0 Beograd
24.02.2018 12:05 AS Batajnica 3 : 0 Imlek
24.02.2018 17:15 Crvena zvezda 1 : 3 Vizurine Ajkulice
24.02.2018 15:30 Blok Aut 3 : 0 Roda
24.02.2018 17:15 Partizan 0 : 3 AS
24.02.2018 18:15 Dunav 1 : 3 Pionir

Rukomet

24.02.2018 19:00 Spartak Vojput 33 : 24 Jugović
24.02.2018 19:00 Sloga (P) 27 : 32 Metaloplastika
24.02.2018 17:30 Radnički 1958 35 : 30 Budućnost
24.02.2018 19:00 PIK Prigrevica 25 : 33 Metalac
24.02.2018 17:30 ORK Pančevo 32 : 24 Zrenjanin
24.02.2018 19:00 Somborelektro 29 : 25 Nova Pazova 1957
24.02.2018 16:00 Titel 34 : 27 Dalmatinac
24.02.2018 19:00 Morava 29 : 21 Loznica
24.02.2018 18:00 Vrbas Petrol 30 : 27 Crvenka
24.02.2018 17:30 Proleter 23 : 22 Inđija
24.02.2018 19:00 Bela Palanka 25 : 24 Radnički 1964
24.02.2018 18:00 Priboj 19 : 19 Dubočica 54
24.02.2018 18:00 Novi Pazar 27 : 25 Zlatar
24.02.2018 Kolubara 2 31 : 18 Partizan 3
24.02.2018 Sinđelić 2 34 : 32 SC Voždovac 2012 - 2
24.02.2018 12:30 Studentski grad 21 : 25 MRK Crvena Zvezda 2
24.02.2018 18:00 Medicinar 37 : 34 Bor RTB
24.02.2018 18:00 Sloga (PM) 20 : 20 Kikinda
24.02.2018 18:30 Naisa 30 : 28 Junior
24.02.2018 19:00 Zaječar 1949 30 : 22 Pirot
24.02.2018 19:00 Minaqua 33 : 26 Pančevo
24.02.2018 15:00 Proleter 25 : 38 Požarevac

Vaterpolo

24.02.2018 Taš 7 : 10 KVK Radnički
24.02.2018 Banja Luka 10 : 14 TENT
24.02.2018 Rasina 4 : 4 Dorćol
24.02.2018 ŽAK 10 : 12 Dunav
24.02.2018 Bečej 14 : 8 Mladost
24.02.2018 Spartak Prozivka 11 : 3 Valis

Futsal

24.02.2018 19:00 Nova Pazova 3 : 2 Jastrebac
24.02.2018 19:00 Vranje 6 : 2 Forum
24.02.2018 20:30 Put-inženjering 2 : 6 Ekonomist
24.02.2018 19:00 Zlatar 033 7 : 2 Olimp
24.02.2018 18:30 Miners 5 : 6 Radnički 2010
24.02.2018 17:30 Gurgusovac 5 : 0 Prokuplje
24.02.2018 19:00 Ozren 4 : 5 AS
24.02.2018 17:30 Dolap 5 : 0 Radnik
24.02.2018 21:00 Babušnica 2011 1 : 3 Timok 2013
24.02.2018 20:40 Bezbednost 192 0 : 2 PP 192

FFA

24.02.2018 Nacional Milan crveni 4 : 1 Radnički
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
Parčetić Strahinja i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu