XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
04.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
04.04.2018 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 1
Sloga (P)
Požega
04.04.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
0 : 1
Sloga (P)
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.04.2018 15:30
Mokra Gora
3 : 0
Šumadija 1903
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
04.04.2018 15:30
Mladi radnik 1926
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Provo
Provo
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
04.04.2018 15:30
Provo
1 : 0
Zlatibor
FAP
Priboj
4 : 2
Tutin
Tutin
04.04.2018 15:30
FAP
4 : 2
Tutin
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Železničar
Lajkovac
04.04.2018 15:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Železničar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Polet
Ljubić
04.04.2018 15:30
Smederevo 1924
1 : 1
Polet
Karađorđe
Topola
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
04.04.2018 15:30
Karađorđe
0 : 1
Šumadija (A)
04.04.2018 17:40 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 21 13 6 2 45
2 Smederevo 1924 21 13 5 3 44
3 Zlatibor 21 13 4 4 43
4 Šumadija (A) 21 12 5 4 41
5 Jedinstvo (Ub) 21 11 4 6 37
6 Provo 21 8 9 4 33
7 Budućnost Krušik 2014 21 9 5 7 32
8 Mladi radnik 1926 21 8 7 6 31
9 Proleter Mihajlovac 21 9 3 9 30
10 Polet 21 6 9 6 27
11 Mokra Gora 21 7 5 9 26
12 Karađorđe 21 6 5 10 23
13 Loznica 21 5 7 9 22
14 Tutin 21 5 6 10 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska FAP 21 5 4 12 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Šumadija 1903 21 4 5 12 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Železničar 21 3 6 12 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 21 2 5 14 11

22.kolo
Sledeće kolo
07/08.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
3 : 1
Karađorđe
Topola
07.04.2018 15:30
Loznica
3 : 1
Karađorđe
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
07.04.2018 15:30
Šumadija (A)
3 : 1
Smederevo 1924
Polet
Ljubić
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
08.04.2018 11:00
Polet
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Železničar
Lajkovac
1 : 0
FAP
Priboj
08.04.2018 15:30
Železničar
1 : 0
FAP
Tutin
Tutin
0 : 3
Provo
Provo
07.04.2018 15:30
Tutin
0 : 3
Provo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
07.04.2018 15:30
Zlatibor
3 : 1
Mladi radnik 1926
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
09.04.2018 15:30
Jedinstvo Putevi
2 : 2
Mokra Gora
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
07.04.2018 15:30
Šumadija 1903
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.04.2018 15:30
Sloga (P)
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika