09.04
15:30
Jedinstvo Putevi
Mokra Gora
2
2
|
09.04.2018 15:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | Mokra Gora |
09.04
16:00
Brodarac
Budućnost
4
1
|
09.04.2018 16:00 | Brodarac | 4 : 1 | Budućnost |
09.04
14:00
Spartak
Polet
1
3
|
09.04.2018 14:00 | Spartak | 1 : 3 | Polet | |||||
09.04
16:00
Kosovac
NS Tatko
4
0
|
09.04.2018 16:00 | Kosovac | 4 : 0 | NS Tatko | |||||
09.04
16:00
Borac
Svetlost Badnjevac
1
3
|
09.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 3 | Svetlost Badnjevac | |||||
09.04
16:00
Pobeda
Dundjerski
3
0
|
09.04.2018 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Dundjerski |
09.04
16:30
Heroj
Budućnost
1
2
|
09.04.2018 16:30 | Heroj | 1 : 2 | Budućnost | |||||
09.04
16:30
Radnički
OFK Juhor 2016
0
1
|
09.04.2018 16:30 | Radnički | 0 : 1 | OFK Juhor 2016 | |||||
09.04
16:30
Napredak (Sv)
Jedinstvo
1
0
|
09.04.2018 16:30 | Napredak (Sv) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:30
ISK Izvor
Vihor
5
2
|
09.04.2018 16:30 | ISK Izvor | 5 : 2 | Vihor | |||||
09.04
16:30
Donja Mutnica
Radnik
6
1
|
09.04.2018 16:30 | Donja Mutnica | 6 : 1 | Radnik | |||||
09.04
16:30
Napredak (St)
Sloboda
1
0
|
09.04.2018 16:30 | Napredak (St) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
09.04
16:30
Popovac
BSK Buljane
1
0
|
09.04.2018 16:30 | Popovac | 1 : 0 | BSK Buljane |
09.04
17:00
Atletiko
Badince
0
3
|
09.04.2018 17:00 | Atletiko | 0 : 3 | Badince |
09.04
16:30
Vitez
Čelik
0
4
|
09.04.2018 16:30 | Vitez | 0 : 4 | Čelik |
09.04
14:00
Budućnost 2
Kom Eurozox 2
3
2
|
09.04.2018 14:00 | Budućnost 2 | 3 : 2 | Kom Eurozox 2 |
09.04
21:00
Villarreal
Athletic Club
1
3
|
09.04.2018 21:00 | Villarreal | 1 : 3 | Athletic Club |
09.04
20:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
1
4
|
09.04.2018 20:30 | RB Leipzig | 1 : 4 | Bayer Leverkusen |
09.04
12:00
Radnički (NB)
Siti Sport Klub
3
0
|
09.04.2018 12:00 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
09.04
10:30
IM Rakovica
Lokomotiva
0
1
|
09.04.2018 10:30 | IM Rakovica | 0 : 1 | Lokomotiva |
09.04
11:00
Vinča
Omladinac
1
4
|
09.04.2018 11:00 | Vinča | 1 : 4 | Omladinac | |||||
09.04
15:00
Budućnost
Zmaj 1953
1
3
|
09.04.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
09.04
13:00
Srem
Žarkovo
3
2
|
09.04.2018 13:00 | Srem | 3 : 2 | Žarkovo | |||||
09.04
16:00
DIF
Balkan
6
2
|
09.04.2018 16:00 | DIF | 6 : 2 | Balkan |
09.04
13:00
Zvezdara
Beograd 1929
0
2
|
09.04.2018 13:00 | Zvezdara | 0 : 2 | Beograd 1929 |
09.04
11:00
Veternik
Crvena zvezda
2
0
|
09.04.2018 11:00 | Veternik | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.04
11:00
Vojvodina
Borac (NS)
4
2
|
09.04.2018 11:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Borac (NS) |
09.04
10:00
Hajduk junior
Bačka 1901
1
5
|
09.04.2018 10:00 | Hajduk junior | 1 : 5 | Bačka 1901 | |||||
09.04
11:00
Krila Krajine
Radnički (S)
2
4
|
09.04.2018 11:00 | Krila Krajine | 2 : 4 | Radnički (S) |
09.04
11:00
Omladinac 1927
Jedinstvo Stević
1
4
|
09.04.2018 11:00 | Omladinac 1927 | 1 : 4 | Jedinstvo Stević | |||||
09.04
16:00
Borac (Sa)
Tempo
4
0
|
09.04.2018 16:00 | Borac (Sa) | 4 : 0 | Tempo |
09.04
11:00
Dolovo
Radnički (K)
0
3
|
09.04.2018 11:00 | Dolovo | 0 : 3 | Radnički (K) | |||||
09.04
16:30
BSK
Ševac
8
0
|
09.04.2018 16:30 | BSK | 8 : 0 | Ševac |
09.04
12:00
Begej
Železničar
1
3
|
09.04.2018 12:00 | Begej | 1 : 3 | Železničar |
09.04
14:00
Bežanija MO
Crvena zvezda MML MK
5
2
|
09.04.2018 14:00 | Bežanija MO | 5 : 2 | Crvena zvezda MML MK |
09.04
16:00
Palilulac
Poštar 1930
2
4
|
09.04.2018 16:00 | Palilulac | 2 : 4 | Poštar 1930 |
09.04
11:00
Prva Iskra
Zmaj 1953
1
4
|
09.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | Zmaj 1953 |
09.04
15:30
Slavija
Šumadija 1903
1
0
|
09.04.2018 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
09.04
13:00
Sport Klub 99
Apolon
6
1
|
09.04.2018 13:00 | Sport Klub 99 | 6 : 1 | Apolon |
09.04
13:00
Bačka (BP)
Vrbas
3
0
|
09.04.2018 13:00 | Bačka (BP) | 3 : 0 | Vrbas | |||||
09.04
12:00
Bečej 1918
TSC
0
1
|
09.04.2018 12:00 | Bečej 1918 | 0 : 1 | TSC |
09.04
16:00
Polet
Vojvodina
13
1
|
09.04.2018 16:00 | Polet | 13 : 1 | Vojvodina |
09.04
12:00
OFK Vršac
Bečkerek 023
1
2
|
09.04.2018 12:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Bečkerek 023 | |||||
09.04
12:00
Radnički (Zr)
Kikinda 1909
9
0
|
09.04.2018 12:00 | Radnički (Zr) | 9 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
09.04
12:00
Železničar
Proleter 2006
2
3
|
09.04.2018 12:00 | Železničar | 2 : 3 | Proleter 2006 |
09.04
11:00
Čukarički MK
BSK Borča MK
1
1
|
09.04.2018 11:00 | Čukarički MK | 1 : 1 | BSK Borča MK |
09.04
14:00
Zemun MK
Kolubara MK
2
0
|
09.04.2018 14:00 | Zemun MK | 2 : 0 | Kolubara MK |
09.04
14:00
Kosmaj MK
Leštane MK
1
1
|
09.04.2018 14:00 | Kosmaj MK | 1 : 1 | Leštane MK | |||||
09.04
13:45
OFK Beograd MK
Institut MK
3
0
|
09.04.2018 13:45 | OFK Beograd MK | 3 : 0 | Institut MK | |||||
09.04
17:00
Banja MK
Zemun MK
1
12
|
09.04.2018 17:00 | Banja MK | 1 : 12 | Zemun MK |
09.04
11:00
OFK Beograd
Zemun
2
1
|
09.04.2018 11:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Zemun | |||||
09.04
09:00
011
BSK 1925
3
0
|
09.04.2018 09:00 | 011 | 3 : 0 | BSK 1925 |
09.04
08:30
Internacional
Dominus
6
0
|
09.04.2018 08:30 | Internacional | 6 : 0 | Dominus |
09.04
13:00
Ada
Avala 1939
9
1
|
09.04.2018 13:00 | Ada | 9 : 1 | Avala 1939 | |||||
09.04
11:00
Milutinac
Napredak (M)
1
8
|
09.04.2018 11:00 | Milutinac | 1 : 8 | Napredak (M) |
09.04
14:00
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
0
1
|
09.04.2018 14:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 1 | Vojvodina |
09.04
10:00
Bečej 1918
TSC
1
4
|
09.04.2018 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 4 | TSC |
09.04
14:00
OFK Vršac
Borac (St)
0
1
|
09.04.2018 14:00 | OFK Vršac | 0 : 1 | Borac (St) |
09.04
10:00
Potporanj
Proleter
2
0
|
09.04.2018 10:00 | Potporanj | 2 : 0 | Proleter | |||||
09.04
15:00
Vojvodina (CC)
Hajdučica
0
10
|
09.04.2018 15:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 10 | Hajdučica | |||||
09.04
10:00
Mladost
Sloga
4
2
|
09.04.2018 10:00 | Mladost | 4 : 2 | Sloga |
09.04
17:00
Unirea
Jedinstvo Stević
0
17
|
09.04.2018 17:00 | Unirea | 0 : 17 | Jedinstvo Stević |
09.04
14:00
Hajduk
Borac
2
1
|
09.04.2018 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Borac |
09.04
10:00
OFK Vršac
Bečkerek 023
0
0
|
09.04.2018 10:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
09.04
10:00
Radnički (Zr)
Kikinda 1909
9
0
|
09.04.2018 10:00 | Radnički (Zr) | 9 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
09.04
10:00
Železničar
Proleter 2006
4
4
|
09.04.2018 10:00 | Železničar | 4 : 4 | Proleter 2006 |
09.04
11:00
Homoljac
Borac
6
0
|
09.04.2018 11:00 | Homoljac | 6 : 0 | Borac | |||||
09.04
11:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
3
0
|
09.04.2018 11:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Zvižd | |||||
09.04
11:00
Rudar 2001
Pinkum
2
1
|
09.04.2018 11:00 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Pinkum |
09.04
14:30
Radnički (NB) MK
OFK Beograd MK
0
1
|
09.04.2018 14:30 | Radnički (NB) MK | 0 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
09.04
17:00
Rad MK
Voždovac MK
2
1
|
09.04.2018 17:00 | Rad MK | 2 : 1 | Voždovac MK |
09.04
13:00
Jedinstvo MK
BASK MK
0
3
|
09.04.2018 13:00 | Jedinstvo MK | 0 : 3 | BASK MK | |||||
09.04
11:00
Srem MK
Crvena zvezda MML MK
6
2
|
09.04.2018 11:00 | Srem MK | 6 : 2 | Crvena zvezda MML MK |
09.04
09:30
Radnički (NB)
Teleoptik
3
5
|
09.04.2018 09:30 | Radnički (NB) | 3 : 5 | Teleoptik | |||||
09.04
16:30
Zemun
Radnički (O)
3
0
|
09.04.2018 16:30 | Zemun | 3 : 0 | Radnički (O) | |||||
09.04
18:00
Sindjelić
OFK Beograd
0
2
|
09.04.2018 18:00 | Sindjelić | 0 : 2 | OFK Beograd |
09.04
12:30
Budućnost
IMT
1
5
|
09.04.2018 12:30 | Budućnost | 1 : 5 | IMT | |||||
09.04
11:00
Bežanija
Jedinstvo
3
1
|
09.04.2018 11:00 | Bežanija | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.04
15:00
Fer Plej 06
Lola
8
2
|
09.04.2018 15:00 | Fer Plej 06 | 8 : 2 | Lola |
09.04
11:00
Torlak
Banja
3
0
|
09.04.2018 11:00 | Torlak | 3 : 0 | Banja | |||||
09.04
15:00
Atakante
Beograd 1929
3
2
|
09.04.2018 15:00 | Atakante | 3 : 2 | Beograd 1929 | |||||
09.04
14:00
Crvenka
Dunav
1
2
|
09.04.2018 14:00 | Crvenka | 1 : 2 | Dunav | |||||
09.04
10:00
Hajduk
Balkan
5
1
|
09.04.2018 10:00 | Hajduk | 5 : 1 | Balkan |
09.04
14:30
Karioke
Borac
2
1
|
09.04.2018 14:30 | Karioke | 2 : 1 | Borac | |||||
09.04
10:00
Munja Barič
Lokomotiva
0
3
|
09.04.2018 10:00 | Munja Barič | 0 : 3 | Lokomotiva |
09.04
15:00
Kormoran
Vrčin
3
3
|
09.04.2018 15:00 | Kormoran | 3 : 3 | Vrčin | |||||
09.04
09:00
Vinča
Dunavac
7
0
|
09.04.2018 09:00 | Vinča | 7 : 0 | Dunavac |
09.04
09:00
Forza
Ada
0
3
|
09.04.2018 09:00 | Forza | 0 : 3 | Ada | |||||
09.04
09:00
Varga
OFK Beograd
0
2
|
09.04.2018 09:00 | Varga | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
09.04
14:30
DIF
GSP Polet
3
0
|
09.04.2018 14:30 | DIF | 3 : 0 | GSP Polet |
09.04
18:00
Peks
IM Rakovica
2
4
|
09.04.2018 18:00 | Peks | 2 : 4 | IM Rakovica | |||||
09.04
17:00
Crvenka
PKB
1
11
|
09.04.2018 17:00 | Crvenka | 1 : 11 | PKB |
09.04
17:00
Mladi Radnik
Selevac
2
0
|
09.04.2018 17:00 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Selevac | |||||
09.04
17:00
Mihajlovac
BSK
6
3
|
09.04.2018 17:00 | Mihajlovac | 6 : 3 | BSK | |||||
09.04
17:00
Vučak
Omladinac
2
2
|
09.04.2018 17:00 | Vučak | 2 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
17:00
Radnički
Sloboda
3
5
|
09.04.2018 17:00 | Radnički | 3 : 5 | Sloboda | |||||
09.04
17:00
Smederevo
Podunavac
1
1
|
09.04.2018 17:00 | Smederevo | 1 : 1 | Podunavac |
09.04
17:00
Medicinar
Dunav Osiguranje
3
5
|
09.04.2018 17:00 | Medicinar | 3 : 5 | Dunav Osiguranje | |||||
09.04
17:00
Vig Dunav
Kolonija
2
5
|
09.04.2018 17:00 | Vig Dunav | 2 : 5 | Kolonija | |||||
09.04
17:00
Drugovac
Osipaonica
1
2
|
09.04.2018 17:00 | Drugovac | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
09.04
17:00
Crvena zvezda
Železničar
2
2
|
09.04.2018 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Železničar |
09.04
19:00
Sloven
Vrbas
69
80
|
09.04.2018 19:00 | Sloven | 69 : 80 | Vrbas |
09.04
17:00
Umka 2009
Zvezdara
70
63
|
09.04.2018 17:00 | Umka 2009 | 70 : 63 | Zvezdara |
09.04
19:00
Crvena zvezda MTS
Budućnost VOLI
76
80
|
09.04.2018 19:00 | Crvena zvezda MTS | 76 : 80 | Budućnost VOLI | 0:1 |
09.04
11:30
Timok 2
Viner
2
3
|
09.04.2018 11:30 | Timok 2 | 2 : 3 | Viner |
09.04
18:00
Vojvodina NS Seme
Novi Pazar
3
1
|
09.04.2018 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 1 | Novi Pazar | 2:0 |
09.04
13:30
Timok
Viner
3
1
|
09.04.2018 13:30 | Timok | 3 : 1 | Viner |
09.04
20:00
Krajišnik
Banat
0
3
|
09.04.2018 20:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Banat | |||||
09.04
18:30
Dunav
Žabalj Volej
3
0
|
09.04.2018 18:30 | Dunav | 3 : 0 | Žabalj Volej |
09.04
20:00
Bagljaš 023
Novi Sad 2
3
0
|
09.04.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Novi Sad 2 |
09.04
17:30
Partizan 2
Avala
3
0
|
09.04.2018 17:30 | Partizan 2 | 3 : 0 | Avala |
09.04
19:00
Sivac 69
Lavovi BP
20
20
|
09.04.2018 19:00 | Sivac 69 | 20 : 20 | Lavovi BP |
09.04
19:00
Novi Pazar 2
Radnički 1964 2
31
28
|
09.04.2018 19:00 | Novi Pazar 2 | 31 : 28 | Radnički 1964 2 |
09.04
20:00
Topličanin 2
Železničar 1949 - 2
25
31
|
09.04.2018 20:00 | Topličanin 2 | 25 : 31 | Železničar 1949 - 2 |
09.04
19:30
Deus
Kalča
5
6
|
09.04.2018 19:30 | Deus | 5 : 6 | Kalča | |||||
09.04
19:00
Jastrebac
Novi Pazar
4
1
|
09.04.2018 19:00 | Jastrebac | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
09.04
19:00
Pirot
Ekonomac
2
12
|
09.04.2018 19:00 | Pirot | 2 : 12 | Ekonomac | |||||
09.04
18:30
Nova Pazova
RB
4
2
|
09.04.2018 18:30 | Nova Pazova | 4 : 2 | RB |
09.04
19:30
Požarevac
Sopot
8
4
|
09.04.2018 19:30 | Požarevac | 8 : 4 | Sopot | |||||
09.04
19:00
Metalac Kolorado
Srpska
2
5
|
09.04.2018 19:00 | Metalac Kolorado | 2 : 5 | Srpska |
09.04
19:00
Olimp
Župski Rubin
13
0
|
09.04.2018 19:00 | Olimp | 13 : 0 | Župski Rubin | |||||
09.04
19:00
Kosjerić
Borac
3
0
|
09.04.2018 19:00 | Kosjerić | 3 : 0 | Borac |