XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
21/22.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
21.04.2018 16:00
Loznica
1 : 0
Smederevo 1924
Karađorđe
Topola
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
21.04.2018 16:00
Karađorđe
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
FAP
Priboj
21.04.2018 16:00
Šumadija (A)
1 : 0
FAP
Polet
Ljubić
0 : 1
Provo
Provo
22.04.2018 11:00
Polet
0 : 1
Provo
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.04.2018 16:00
Železničar
1 : 0
Mladi radnik 1926
Tutin
Tutin
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
21.04.2018 16:00
Tutin
0 : 0
Mokra Gora
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
21.04.2018 16:00
Zlatibor
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.04.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
21.04.2018 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
Sloga (P)
22.04.2018 18:21 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 24 16 6 2 54
2 Zlatibor 24 16 4 4 52
3 Šumadija (A) 24 14 5 5 47
4 Smederevo 1924 24 14 5 5 47
5 Jedinstvo (Ub) 24 13 4 7 43
6 Provo 24 11 9 4 42
7 Budućnost Krušik 2014 24 10 5 9 35
8 Proleter Mihajlovac 24 10 4 10 34
9 Mladi radnik 1926 24 8 8 8 32
10 Polet 24 7 10 7 31
11 Loznica 24 7 7 10 28
12 Mokra Gora 24 7 7 10 28
13 Tutin 24 5 8 11 23
14 Karađorđe 24 6 5 13 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 24 5 6 13 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska FAP 24 5 5 14 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 24 4 6 14 18
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 24 3 6 15 15

25.kolo
Sledeće kolo
28/29.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Loznica
Loznica
28.04.2018 16:00
Šumadija 1903
2 : 0
Loznica
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
28.04.2018 16:00
Sloga (P)
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
28.04.2018 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 2
Zlatibor
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Tutin
Tutin
29.04.2018 16:00
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Železničar
Lajkovac
28.04.2018 16:00
Mokra Gora
0 : 0
Železničar
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 3
Polet
Ljubić
28.04.2018 16:00
Mladi radnik 1926
1 : 3
Polet
Provo
Provo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
29.04.2018 16:00
Provo
1 : 1
Šumadija (A)
FAP
Priboj
4 : 1
Karađorđe
Topola
28.04.2018 16:00
FAP
4 : 1
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
29.04.2018 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Smederevo 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika