XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
28/29.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Loznica
Loznica
28.04.2018 16:00
Šumadija 1903
2 : 0
Loznica
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
28.04.2018 16:00
Sloga (P)
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
28.04.2018 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 2
Zlatibor
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Tutin
Tutin
29.04.2018 16:00
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Železničar
Lajkovac
28.04.2018 16:00
Mokra Gora
0 : 0
Železničar
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 3
Polet
Ljubić
28.04.2018 16:00
Mladi radnik 1926
1 : 3
Polet
Provo
Provo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
29.04.2018 16:00
Provo
1 : 1
Šumadija (A)
FAP
Priboj
4 : 1
Karađorđe
Topola
28.04.2018 16:00
FAP
4 : 1
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
29.04.2018 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Smederevo 1924
29.04.2018 18:04 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 25 17 6 2 57
2 Zlatibor 25 17 4 4 55
3 Šumadija (A) 25 14 6 5 48
4 Smederevo 1924 25 14 6 5 48
5 Jedinstvo (Ub) 25 13 5 7 44
6 Provo 25 11 10 4 43
7 Budućnost Krušik 2014 25 10 5 10 35
8 Proleter Mihajlovac 25 10 4 11 34
9 Polet 25 8 10 7 34
10 Mladi radnik 1926 25 8 8 9 32
11 Mokra Gora 25 7 8 10 29
12 Loznica 25 7 7 11 28
13 Tutin 25 6 8 11 26
14 FAP 25 6 5 14 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Karađorđe 25 6 5 14 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 25 5 7 13 22
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 25 5 6 14 21
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 25 3 6 16 15

26.kolo
Sledeće kolo
02.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.05.2018 16:00
Loznica
1 : 4
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
FAP
Priboj
02.05.2018 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
FAP
Karađorđe
Topola
2 : 0
Provo
Provo
02.05.2018 16:00
Karađorđe
2 : 0
Provo
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.05.2018 16:00
Šumadija (A)
4 : 0
Mladi radnik 1926
Polet
Ljubić
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.05.2018 16:00
Polet
1 : 0
Mokra Gora
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
02.05.2018 16:00
Železničar
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Tutin
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.05.2018 16:00
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Sloga (P)
Požega
02.05.2018 16:00
Zlatibor
0 : 0
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
02.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 1
Šumadija 1903
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika