XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
221 utakmica za dan Sreda, 2 Maj 2018


Fudbal

02.05
16:00
Loznica
Jedinstvo (Ub)
1
4
02.05.2018 16:00 1 : 4
02.05
16:00
Smederevo 1924
FAP
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
FAP
02.05
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Provo
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
4
0
02.05.2018 16:00 4 : 0
02.05
16:00
Polet
Mokra Gora
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
02.05
16:00
┼Żelezni─Źar
Proleter Mihajlovac
1
1
02.05.2018 16:00 1 : 1
02.05
16:00
Tutin
Budućnost Krušik 2014
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Zlatibor
Sloga (P)
0
0
02.05.2018 16:00 0 : 0
02.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
0
1
02.05.2018 11:00 0 : 1
02.05
16:00
Jošanica
Slavija
6
0
02.05.2018 16:00 6 : 0
02.05
16:00
Sloboda (─î)
Orlovac
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Go─Ź
2
2
02.05.2018 16:00 2 : 2
02.05
16:00
Bane
Draga─Źevo
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Sušica
LFK Mladost
1
4
02.05.2018 16:00 1 : 4
02.05
16:00
Radni─Źki (K)
Ov─Źar
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
02.05
16:00
Takovo
Trep─Źa
3
1
02.05.2018 16:00 3 : 1
02.05
16:00
Šumadija
Napredak
3
2
02.05.2018 16:00 3 : 2
02.05
16:00
Sloga 33
VGSK
5
2
02.05.2018 16:00 5 : 2
02.05
16:00
Mladi borac
Rudar 2001
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Mladi radnik (R)
Proleter 1976
0
2
02.05.2018 16:00 0 : 2
02.05
16:00
Zvi┼żd
Morava (VP)
4
3
02.05.2018 16:00 4 : 3
02.05
16:00
Homoljac
RSK
0
4
02.05.2018 16:00 0 : 4
RSK
02.05
16:00
Udarnik
Borac (┼Ż)
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Gru┼ża
Petar Dobrnjac
4
1
02.05.2018 16:00 4 : 1
02.05
16:00
Borac
Zadrugar
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Sloga (BB)
Sovljak
5
1
02.05.2018 16:00 5 : 1
02.05
16:00
OFK Ose─Źina
Sevojno
1
2
02.05.2018 16:00 1 : 2
02.05
16:00
Drina
Ribnica
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
12:00
Sloga (S)
Spartak
4
1
02.05.2018 12:00 4 : 1
02.05
16:00
Budu─çnost
Radni─Źki Stobex
5
1
02.05.2018 16:00 5 : 1
02.05
16:00
Polimlje
Radni─Źki Gorenje
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Radjevac
OFK Divci
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:30
Sloboda (NK)
Kikinda 1909
2
0
02.05.2018 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Hajduk (D)
LSK La─çarak
4
2
02.05.2018 16:30 4 : 2
02.05
16:30
Jugovi─ç
Borac (Š)
0
1
02.05.2018 16:30 0 : 1
02.05
16:30
Hajduk (─î)
Index
2
1
02.05.2018 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Podunavac
Sloga (E)
1
4
02.05.2018 16:30 1 : 4
02.05
16:30
OFK Slavija
Borac (NS)
5
0
02.05.2018 16:30 5 : 0
02.05
10:00
Kabel
Sremac
2
1
02.05.2018 10:00 2 : 1
02.05
16:30
Hajduk (B)
Sloga (T)
2
0
02.05.2018 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Kupinovo
1
1
02.05.2018 16:30 1 : 1
02.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
2
2
02.05.2018 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Jedinstvo (V)
BAK
0
0
02.05.2018 17:00 0 : 0
BAK
02.05
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Borac (St)
1
3
02.05.2018 17:00 1 : 3
02.05
17:00
Jugoslavija
Partizan (U)
1
4
02.05.2018 17:00 1 : 4
02.05
17:00
Dolina
Vojvodina (S)
4
2
02.05.2018 17:00 4 : 2
02.05
17:00
Radni─Źki (B)
Vojvodina (Cr)
2
2
02.05.2018 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Vojvodina (CC)
Dunav
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
17:00
Strela
Vulturul
1
0
02.05.2018 17:00 1 : 0
02.05
16:00
Aran─Ĺelovac
Bare
4
1
02.05.2018 16:00 4 : 1
02.05
16:00
Lokomotiva
Partizan
0
0
02.05.2018 16:00 0 : 0
02.05
16:00
Borac
Šatornja
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Trnava
Omladinac (DR)
0
4
02.05.2018 16:00 0 : 4
02.05
16:00
Vin─Źa
BSK
4
1
02.05.2018 16:00 4 : 1
BSK
02.05
16:00
Mladost MG
Šumadinac
0
2
02.05.2018 16:00 0 : 2
02.05
16:00
┼ŻSK
Prvi srpski ustanak
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Junkovac
Banja
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Cerovac
7. Juli
2
0
02.05.2018 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Šumadija
Sloga
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
02.05
16:00
Vrbovac
Podunavac
1
5
02.05.2018 16:00 1 : 5
02.05
16:00
SASK
Sloboda
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
02.05
16:00
Pobeda
Borac
0
3
02.05.2018 16:00 0 : 3
02.05
16:00
Osipaonica
Radnik
12
2
02.05.2018 16:00 12 : 2
02.05
16:00
Crvena zvezda
Obili─ç
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Polet
Proleter 1947
6
1
02.05.2018 16:00 6 : 1
02.05
16:00
Lunjevica
Jedinstvo (K)
4
1
02.05.2018 16:00 4 : 1
02.05
16:00
Rudar
Brezak 1936
4
0
02.05.2018 16:00 4 : 0
02.05
16:00
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
3
2
02.05.2018 16:00 3 : 2
02.05
16:00
Šumadija 1923
Backovac Junajted
1
0
02.05.2018 16:00 1 : 0
02.05
16:00
Napredak
Prijevor
1
3
02.05.2018 16:00 1 : 3
02.05
16:00
Slatina
Polet (T)
0
4
02.05.2018 16:00 0 : 4
02.05
16:00
Mladost (P)
Omladinac (Z)
1
1
02.05.2018 16:00 1 : 1
02.05
16:00
Spartak
Parmenac
3
0
02.05.2018 16:00 3 : 0
02.05
17:00
Donji Kopaonik
Naupare
3
2
02.05.2018 17:00 3 : 2
02.05
17:00
FUD
Juhor
2
3
02.05.2018 17:00
FUD
2 : 3
02.05
17:00
Vinogradar
Blagotin
1
0
02.05.2018 17:00 1 : 0
02.05
17:00
Kupci
Jastrebac
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Šanac
Ma─Źkovac
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Sloga (D)
Parunovac
4
1
02.05.2018 17:00 4 : 1
02.05
17:00
─îitluk
13. April
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Knez Lazar 2015
Sloga (M)
2
2
02.05.2018 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Ribnica
Stubal
3
0
02.05.2018 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Proleter
Granit
2
0
02.05.2018 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Real
OFK Ras
0
0
02.05.2018 17:00 0 : 0
02.05
17:00
Omladinac
Ibar
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Polet
Mataruge
5
3
02.05.2018 17:00 5 : 3
02.05
17:00
Radnik
Budu─çnost
4
1
02.05.2018 17:00 4 : 1
02.05
17:00
Novi Pazar 1928
Popovi─çi
5
0
02.05.2018 17:00 5 : 0
02.05
17:00
Kolonija
Partizan
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
17:00
Kori─çani
Kutlovo
0
2
02.05.2018 17:00 0 : 2
02.05
17:00
Budu─çnost
Šumadinac (KG)
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Zastava
Vodoja┼ża
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Mladost
Borac (D)
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Šumadija 1934
Srbija
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
─ćava
Erdoglija 1931
1
4
02.05.2018 17:00 1 : 4
02.05
17:00
Sloboda
Sloga (D)
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorski partizan
2
2
02.05.2018 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Sofeks
Tatra
5
1
02.05.2018 17:00 5 : 1
02.05
17:00
Petrovaradin
┼ŻSK
2
2
02.05.2018 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Veternik
Ba─Źka 1923
2
6
02.05.2018 17:00 2 : 6
02.05
17:00
TSK
Proleter
3
0
02.05.2018 17:00
TSK
3 : 0
02.05
17:00
Šajkaš 1908
Jedinstvo (G)
7
1
02.05.2018 17:00 7 : 1
02.05
17:00
Vinogradar
Omladinac
0
1
02.05.2018 17:00 0 : 1
02.05
17:00
OFK Sirig
OFK Futog
4
2
02.05.2018 17:00 4 : 2
02.05
17:00
Mladost
Jedinstvo (R)
0
0
02.05.2018 17:00 0 : 0
02.05
16:30
Spartak
Real
3
2
02.05.2018 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Polet
Svetlost Badnjevac
0
3
02.05.2018 16:30 0 : 3
02.05
16:30
Partizanski put
Mladost 1982
1
2
02.05.2018 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Omladinac
Dundjerski
3
0
02.05.2018 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Kosovac
Pobeda
3
0
02.05.2018 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Borac
Kaćuša
3
0
02.05.2018 16:30 3 : 0
02.05
17:00
Ratar
Ševac
1
3
02.05.2018 17:00 1 : 3
02.05
17:00
Karaš (K)
Partizan (K)
4
1
02.05.2018 17:00 4 : 1
02.05
17:00
Hajdu─Źica
Janošik
4
0
02.05.2018 17:00 4 : 0
02.05
17:00
Dobrica
Potporanj
1
5
02.05.2018 17:00 1 : 5
02.05
17:00
Vinogradar
Borac (VG)
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Borac (VS)
Budu─çnost (A)
4
2
02.05.2018 17:00 4 : 2
02.05
17:00
Slavia
Omladinac 1927
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Unirea
Mundial
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
17:00
Glogonj
Polet
0
4
02.05.2018 17:00 0 : 4
02.05
17:00
Mladost (V)
Pobeda
6
1
02.05.2018 17:00 6 : 1
02.05
17:00
Tempo
Spartak 1911
1
3
02.05.2018 17:00 1 : 3
02.05
17:00
Borac (P)
Omladinac (D)
0
4
02.05.2018 17:00 0 : 4
02.05
17:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
02.05.2018 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Dolovo
Proleter
5
1
02.05.2018 17:00 5 : 1
02.05
17:00
Stari Tamiš
BSK Bavanište
6
0
02.05.2018 17:00 6 : 0
02.05
17:00
Budu─çnost (BB)
Partizan (G)
0
5
02.05.2018 17:00 0 : 5
02.05
17:00
Gradina
Jugovi─çi
12
0
02.05.2018 17:00 12 : 0
02.05
17:00
Rubin (Z)
Ušće
1
1
02.05.2018 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Borac
14. Oktobar
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (DK)
1
3
02.05.2018 17:00 1 : 3
02.05
17:00
Omladinac
Varvarin
0
1
02.05.2018 17:00 0 : 1
02.05
17:00
Velika Drenova
Sloga (L)
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Polet 57
Rubin (DS)
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Trudbenik
Mladi Gorani
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Polet (R)
Pobeda 1976
1
0
02.05.2018 17:00 1 : 0
02.05
17:00
OFK Dra┼żevac
Gredetin
4
1
02.05.2018 17:00 4 : 1
02.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Jedinstvo (B)
4
1
02.05.2018 17:00 4 : 1
02.05
16:30
Vojvoda
OFK Slatina
3
1
02.05.2018 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Stojnik
Popovi─ç
1
3
02.05.2018 16:30 1 : 3
02.05
16:30
Mladost (MI)
Nemeniku─çe
5
3
02.05.2018 16:30 5 : 3
02.05
Sloga
Dedinje Junajted
2
4
02.05.2018 2 : 4
02.05
Jedinstvo
Vo─çar
4
1
02.05.2018 4 : 1
02.05
Vrelo
Radni─Źki
5
1
02.05.2018 5 : 1
02.05
Gradina
Prilike
1
10
02.05.2018 1 : 10
02.05
Jelica
Gorušica
2
2
02.05.2018 2 : 2
02.05
Brezova
Bjelica
1
1
02.05.2018 1 : 1
02.05
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
Omladinac (V)
1
1
02.05.2018 16:00 1 : 1
02.05
16:30
Dedinje
Napredak
2
3
02.05.2018 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Borac
OFK Student
1
2
02.05.2018 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Omladinac
Rabrovac
0
3
02.05.2018 16:30 0 : 3
02.05
16:30
Radni─Źki PDM
Vlaška 1950
3
5
02.05.2018 16:30 3 : 5
02.05
16:30
Šepšin
Kosmajac
0
1
02.05.2018 16:30 0 : 1
02.05
17:00
Posavina
Jedinstvo
7
0
02.05.2018 17:00 7 : 0
02.05
17:00
Krtinska
Duboko
1
1
02.05.2018 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Zadrugar
Sloga
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Polet
Belo Polje
3
0
02.05.2018 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Rvati
Zvezda
1
7
02.05.2018 17:00 1 : 7
02.05
15:00
Borac
Ljubini─ç
6
0
02.05.2018 15:00 6 : 0
02.05
17:00
Partizan
Rojkovac
2
3
02.05.2018 17:00 2 : 3
02.05
17:00
Jedinstvo
Napredak
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Gol
Palilulac
2
6
02.05.2018 17:00
Gol
2 : 6
02.05
17:00
Heroj
Napredak (Sv)
3
0
02.05.2018 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Razvitak
ISK Izvor
2
0
02.05.2018 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Budu─çnost
Radnik
10
0
02.05.2018 17:00 10 : 0
02.05
17:00
OFK Juhor 2016
Sloboda
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Jedinstvo
BSK Buljane
1
1
02.05.2018 17:00 1 : 1
02.05
14:30
Vihor
Popovac
0
3
02.05.2018 14:30 0 : 3
02.05
17:00
Donja Mutnica
Napredak (St)
0
4
02.05.2018 17:00 0 : 4
02.05
16:30
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
0
5
02.05.2018 16:30 0 : 5
02.05
Mladost
Parcane
3
2
02.05.2018 3 : 2
02.05
Velika Morava
Mladost
6
0
02.05.2018 6 : 0
02.05
Parcane
OFK Orašje
2
1
02.05.2018 2 : 1
02.05
17:00
Drina
Tekstilac Kort
3
0
02.05.2018 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Zvijezda 09
Rudar
1
0
02.05.2018 17:00 1 : 0
02.05
17:00
Slavija
Podrinje
0
0
02.05.2018 17:00 0 : 0
02.05
17:00
Napredak
┼Żeljezni─Źar Sport Team
2
0
02.05.2018 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Sloga
Sutjeska
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Sloboda
Kozara
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Crvena stijena
Kom Eurozox 2
5
0
02.05.2018 17:00 5 : 0
02.05
17:00
Budu─çnost
TSC
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
TSC
02.05
17:00
Dinamo
Metalac
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
17:00
Be┼żanija
─îSK Pivara
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Proleter
Jagodina
6
0
02.05.2018 17:00 6 : 0
02.05
17:00
Radni─Źki (P)
Sin─Ĺeli─ç
2
0
02.05.2018 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Temni─ç 1924
Novi Pazar
0
2
02.05.2018 17:00 0 : 2
02.05
19:00
Sloboda
Radni─Źki 1923
2
0
02.05.2018 19:00 2 : 0
02.05
17:00
In─Ĺija
Teleoptik
1
1
02.05.2018 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Internacional
Spartak
0
3
02.05.2018 17:00 0 : 3
02.05
09:00
Rad
Vo┼żdovac
1
4
02.05.2018 09:00
Rad
1 : 4
02.05
16:00
Radni─Źki 1923
In─Ĺija
1
2
02.05.2018 16:00 1 : 2
02.05
17:00
Brodarac
OFK Beograd
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
13:00
Crvena zvezda
Moravac Orion
13
0
02.05.2018 13:00 13 : 0
02.05
11:00
Radni─Źki (P)
Vojvodina
2
1
02.05.2018 11:00 2 : 1
02.05
16:30
Partizan
Radni─Źki (N)
2
0
02.05.2018 16:30 2 : 0
02.05
11:00
─îukari─Źki
Napredak
3
1
02.05.2018 11:00 3 : 1
02.05
17:00
Dinamo
Spartak
2
1
02.05.2018 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Zemun
Vo┼żdovac
1
2
02.05.2018 17:00 1 : 2
02.05
19:00
Brodarac
OFK Beograd
1
1
02.05.2018 19:00 1 : 1
02.05
11:00
Novi Pazar
Vojvodina
2
0
02.05.2018 11:00 2 : 0
02.05
15:00
─îukari─Źki
Jagodina
3
1
02.05.2018 15:00 3 : 1
02.05
10:00
Internacional
IMT
7
1
02.05.2018 10:00 7 : 1
IMT
02.05
16:00
Kolubara
Lokomotiva
0
1
02.05.2018 16:00 0 : 1
02.05
16:00
Studenski grad
BSK 1925
3
2
02.05.2018 16:00 3 : 2
02.05
11:00
Radni─Źki (B)
Borac (Sa)
3
2
02.05.2018 11:00 3 : 2
02.05
08:30
Srem─Źica MK
Rakovica MK
5
1
02.05.2018 08:30 5 : 1
02.05
17:00
Mladost
Proleter
3
1
02.05.2018 17:00 3 : 1
02.05
14:00
Proleter
BSK
0
0
02.05.2018 14:00 0 : 0
BSK
02.05
18:00
Studentski Grad MK
Olimpik MK
1
1
02.05.2018 18:00 1 : 1
02.05
Zabrezje
Obrenovac 1905
3
2
02.05.2018 3 : 2
02.05
Radni─Źki
Rvati
12
0
02.05.2018 12 : 0
02.05
Urovci
Posavac Tisma
2
1
02.05.2018 2 : 1
02.05
Sloga
Omladinac
3
6
02.05.2018 3 : 6
02.05
Zvezda
Skela
10
5
02.05.2018 10 : 5
02.05
Partizan
Buducnost
0
8
02.05.2018 0 : 8
02.05
Posavina
Krtinska
1
4
02.05.2018 1 : 4
02.05
18:30
Plavi 2000
Resnik
2
2
02.05.2018 18:30 2 : 2

Rukomet

02.05
18:30
Omladinac
Bane
29
23
02.05.2018 18:30 29 : 23

Vaterpolo

02.05
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
5
16
02.05.2018 5 : 16
02.05
Šabac
Partizan
1
16
02.05.2018 1 : 16
02.05
KVK Radni─Źki
Nais
10
10
02.05.2018 10 : 10