XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
07/08.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Loznica
Loznica
08.10.2017 15:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Loznica
FAP
Priboj
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
07.10.2017 15:30
FAP
0 : 2
Smederevo 1924
Provo
Provo
4 : 0
Karađorđe
Topola
08.10.2017 15:30
Provo
4 : 0
Karađorđe
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.10.2017 15:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Šumadija (A)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Polet
Ljubić
07.10.2017 15:30
Mokra Gora
0 : 0
Polet
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
08.10.2017 15:30
Proleter Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Tutin
Tutin
07.10.2017 15:30
Budućnost Krušik 2014
3 : 1
Tutin
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.10.2017 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Zlatibor
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
07.10.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 1
Jedinstvo Putevi
08.10.2017 17:45 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 9 6 2 1 20
2 Zlatibor 9 6 2 1 20
3 Sloga (P) 9 5 4 0 19
4 Proleter Mihajlovac 9 5 2 2 17
5 Provo 9 4 4 1 16
6 Jedinstvo (Ub) 9 5 1 3 16
7 Šumadija (A) 9 4 3 2 15
8 Karađorđe 9 4 2 3 14
9 Mokra Gora 9 3 4 2 13
10 Budućnost Krušik 2014 9 4 1 4 13
11 Šumadija 1903 9 3 1 5 10
12 Polet 9 1 6 2 9
13 Mladi radnik 1926 9 2 3 4 9
14 Tutin 9 2 3 4 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Jedinstvo Putevi 9 1 3 5 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Loznica 9 1 2 6 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Železničar 9 1 2 6 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 9 1 1 7 4

10.kolo
Sledeće kolo
11.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
11.10.2017 15:00
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
11.10.2017 15:00
Zlatibor
1 : 0
Šumadija 1903
Tutin
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Požega
11.10.2017 15:00
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.10.2017 15:00
Železničar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Polet
Ljubić
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
11.10.2017 11:00
Polet
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
11.10.2017 15:00
Šumadija (A)
4 : 0
Mokra Gora
Karađorđe
Topola
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.10.2017 15:00
Karađorđe
1 : 2
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Provo
Provo
11.10.2017 15:00
Smederevo 1924
2 : 1
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
FAP
Priboj
11.10.2017 15:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 2
FAP
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 250 korisnika