XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
17.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.06.2019 18:30 Sloboda 3 : 6 BSK
17.06.2019 18:30 Selevac : Osipaonica
17.06.2019 18:30 Crvena zvezda : Smederevo
17.06.2019 18:30 Borac 5 : 5 Kolonija
17.06.2019 18:30 Medicinar : Drugovac
17.06.2019 18:30 Mihajlovac 3 : 2 Dunav Osiguranje
17.06.2019 18:30 Mladi Radnik 5 : 3 Podunavac
17.06.2019 18:30 Vučak 4 : 1 Omladinac
17.06.2019 18:30 Radnički 2 : 4 Železničar
U ovom kolu slobodan je tim: Vranovo
17.06.2019 22:45 (Marjan Milojević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladi Radnik 12 9 1 2 28
2 Selevac 12 8 2 2 26
3 Vučak 12 8 2 2 26
4 BSK 12 8 0 4 24
5 Podunavac 13 7 2 4 23
6 Borac 12 6 2 4 20
7 Mihajlovac 12 6 2 4 20
8 Radnički 12 6 2 4 20
9 Kolonija 11 5 4 2 19
10 Smederevo 11 4 3 4 15
11 Omladinac 13 4 3 6 15
12 Sloboda 13 3 3 7 12
13 Osipaonica 11 3 2 6 11
14 Dunav Osiguranje 12 2 4 6 10
15 Drugovac (-1) 11 3 2 6 10
16 Crvena zvezda 11 2 4 5 10
17 Medicinar 11 2 3 6 9
18 Železničar 12 2 2 8 8
19 Vranovo 11 1 3 7 6
14.kolo
Sledeće kolo
24.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.06.2019 18:30 Omladinac : Radnički
24.06.2019 18:30 Podunavac : Vučak
24.06.2019 18:30 Dunav Osiguranje : Mladi Radnik
24.06.2019 18:30 Drugovac : Mihajlovac
24.06.2019 18:30 Kolonija : Medicinar
24.06.2019 18:30 Smederevo : Borac
24.06.2019 18:30 Osipaonica : Crvena zvezda
24.06.2019 18:30 BSK : Selevac
24.06.2019 18:30 Vranovo : Sloboda
U ovom kolu slobodan je tim: Železničar

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Marjan Milojević
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 0 korisnika
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu