XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04
15:00
Mačva
Zemun
0
2
10.04.2021 15:00
Mačva
0 : 2
Zemun
10.04
13:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
0
10.04.2021 13:00
Radnički (N)
0 : 0
Vojvodina
10.04
10:00
Čukarički
Partizan
1
2
10.04.2021 10:00
Čukarički
1 : 2
Partizan
10.04
15:00
Crvena zvezda
Kiker
2
1
10.04.2021 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
Kiker
11.04
10:00
RFK Grafičar
Brodarac
2
2
11.04.2021 10:00
RFK Grafičar
2 : 2
Brodarac
10.04
13:00
Spartak ŽK
Napredak
1
0
10.04.2021 13:00
Spartak ŽK
1 : 0
Napredak
11.04
11:00
Mladost (L)
TSC
4
1
11.04.2021 11:00
Mladost (L)
4 : 1
TSC
10.04
11:00
Teleoptik
Apolon 4
2
0
10.04.2021 11:00
Teleoptik
2 : 0
Apolon 4
10.04
10:00
Rad
Internacional
2
0
10.04.2021 10:00
Rad
2 : 0
Internacional
11.04
15:00
OFK Vršac
Real Niš
4
1
11.04.2021 15:00
OFK Vršac
4 : 1
Real Niš
11.04.2021 17:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Partizan 28 23 4 1 73
2 Vojvodina 28 21 5 2 68
3 Crvena zvezda 28 20 5 3 65
4 Čukarički 28 19 4 5 61
5 RFK Grafičar 28 17 3 8 54
6 Brodarac 28 14 4 10 46
7 Kiker 28 13 5 10 44
8 Zemun 28 12 6 10 42
9 Mladost (L) 28 11 5 12 38
10 Spartak ŽK 28 11 3 14 36
11 Napredak 28 11 3 14 36
12 Rad 28 10 5 13 35
13 Teleoptik 28 9 6 13 33
14 OFK Vršac 28 9 2 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" Apolon 4 28 8 3 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" TSC 28 7 5 16 26
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Internacional 28 7 5 16 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Radnički (N) 28 7 4 17 25
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Real Niš 28 5 4 19 19
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 28 3 5 20 14

29.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.04
13:00
OFK Vršac
Mačva
4
2
14.04.2021 13:00
OFK Vršac
4 : 2
Mačva
15.04
13:00
Real Niš
Rad
2
0
15.04.2021 13:00
Real Niš
2 : 0
Rad
15.04
16:00
Internacional
Teleoptik
0
2
15.04.2021 16:00
Internacional
0 : 2
Teleoptik
14.04
11:00
Apolon 4
Mladost (L)
1
4
14.04.2021 11:00
Apolon 4
1 : 4
Mladost (L)
14.04
17:00
TSC
Spartak ŽK
1
0
14.04.2021 17:00
TSC
1 : 0
Spartak ŽK
14.04
11:00
Napredak
RFK Grafičar
3
1
14.04.2021 11:00
Napredak
3 : 1
RFK Grafičar
14.04
13:00
Brodarac
Crvena zvezda
4
3
14.04.2021 13:00
Brodarac
4 : 3
Crvena zvezda
12.05
16:30
Kiker
Čukarički
3
5
12.05.2021 16:30
Kiker
3 : 5
Čukarički
13.04
16:00
Partizan
Radnički (N)
5
1
13.04.2021 16:00
Partizan
5 : 1
Radnički (N)
14.04
11:00
Vojvodina
Zemun
2
0
14.04.2021 11:00
Vojvodina
2 : 0
Zemun
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 95 korisnika
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
1234 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fkcz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Apolo032 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
mladjaa i još 12 korisnika su tipovali utakmicu