XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.08.2020 17:00 Brodarac - Apolon 4 6:2
2 08.08.2020 11:00 Apolon 4 - Napredak 1:2
3 12.08.2020 17:00 TSC - Apolon 4 2:0
4 15.08.2020 11:00 Mačva - Apolon 4 2:2
5 22.08.2020 11:00 Apolon 4 - Internacional 6:0
6 27.08.2020 17:00 Real Niš - Apolon 4 3:1
7 30.08.2020 12:00 Apolon 4 - OFK Vršac 0:1
8 05.09.2020 13:30 Rad - Apolon 4 2:0
9 11.09.2020 11:00 Apolon 4 - Teleoptik 1:3
10 19.09.2020 11:00 Mladost (L) - Apolon 4 1:0
11 26.09.2020 11:00 Apolon 4 - Spartak ŽK 2:0
12 03.10.2020 11:00 RFK Grafičar - Apolon 4 3:0
13 10.10.2020 11:00 Apolon 4 - Crvena zvezda 0:0
14 17.10.2020 11:00 Čukarički - Apolon 4 3:0
15 24.10.2020 11:00 Apolon 4 - Radnički (N) 4:1
16 28.10.2020 13:30 Zemun - Apolon 4 2:0
17 01.11.2020 13:00 Apolon 4 - Vojvodina 0:1
18 08.11.2020 13:30 Partizan - Apolon 4 6:0
19 15.11.2020 10:00 Apolon 4 - Kiker 3:1
20 22.11.2020 11:00 Apolon 4 - Brodarac 0:2
21 28.11.2020 11:00 Napredak - Apolon 4 1:0
22 03.03.2021 11:00 Apolon 4 - TSC 1:0
23 07.03.2021 13:00 Apolon 4 - Mačva 2:1
24 14.03.2021 11:00 Internacional - Apolon 4 1:1
25 20.03.2021 11:00 Apolon 4 - Real Niš 2:0
26 28.03.2021 13:00 OFK Vršac - Apolon 4 1:0
27 04.04.2021 11:00 Apolon 4 - Rad 3:1
28 10.04.2021 11:00 Teleoptik - Apolon 4 2:0
29 14.04.2021 11:00 Apolon 4 - Mladost (L) 1:4
30 17.04.2021 15:00 Spartak ŽK - Apolon 4 4:0
31 24.04.2021 11:00 Apolon 4 - RFK Grafičar 1:1
32 28.04.2021 14:00 Crvena zvezda - Apolon 4 5:0
33 01.05.2021 11:00 Apolon 4 - Čukarički 1:2
34 06.05.2021 11:00 Radnički (N) - Apolon 4 3:0
35 09.05.2021 11:00 Apolon 4 - Zemun 0:1
36 16.05.2021 13:00 Vojvodina - Apolon 4
37 22.05.2021 Apolon 4 - Partizan
38 29.05.2021 Kiker - Apolon 4
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Partizan 35 30 4 1 94
2 Vojvodina 35 27 5 3 86
3 Čukarički 35 26 4 5 82
4 Crvena zvezda 35 24 6 5 78
5 RFK Grafičar 35 19 6 10 63
6 Zemun 35 16 6 13 54
7 Mladost (L) 35 16 5 14 53
8 Brodarac 35 16 5 14 53
9 Kiker 35 15 6 14 51
10 Rad 35 15 5 15 50
11 Teleoptik 35 13 7 15 46
12 Spartak ŽK 35 14 3 18 45
13 Napredak 35 13 3 19 42
14 Radnički (N) 35 12 4 19 40
15 OFK Vršac 35 11 3 21 36
16 TSC 35 8 6 21 30
17 Apolon 4 35 8 4 23 28
18 Real Niš 35 7 6 22 27
19 Internacional 35 7 5 23 26
20 Mačva 35 4 5 26 17
Mare80 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu
Mare80 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu