XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 17:00 Crvena zvezda - Spartak ŽK 3:1
2 08.08.2020 10:00 RFK Grafičar - Crvena zvezda 0:2
3 12.08.2020 11:00 Crvena zvezda - Mačva 4:0
4 15.08.2020 10:00 Crvena zvezda - Čukarički 0:0
5 23.08.2020 10:00 Radnički (N) - Crvena zvezda 0:4
6 26.08.2020 10:00 Crvena zvezda - Zemun 3:1
7 30.08.2020 11:00 Vojvodina - Crvena zvezda 3:1
8 05.09.2020 10:00 Crvena zvezda - Partizan 2:2
9 11.09.2020 17:00 Kiker - Crvena zvezda 2:2
10 19.09.2020 10:00 Crvena zvezda - Brodarac 7:0
11 27.09.2020 13:00 Napredak - Crvena zvezda 0:5
12 03.10.2020 14:00 Crvena zvezda - TSC 2:0
13 10.10.2020 11:00 Apolon 4 - Crvena zvezda 0:0
14 17.10.2020 11:00 Crvena zvezda - Internacional 6:1
15 25.10.2020 14:00 Real Niš - Crvena zvezda 0:4
16 28.10.2020 14:00 Crvena zvezda - OFK Vršac 3:1
17 01.11.2020 12:30 Rad - Crvena zvezda 1:4
18 09.11.2020 13:30 Crvena zvezda - Teleoptik 1:0
19 13.12.2020 12:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:2
20 22.11.2020 11:00 Spartak ŽK - Crvena zvezda 1:3
21 30.11.2020 14:00 Crvena zvezda - RFK Grafičar 2:2
22 05.12.2020 11:00 Mačva - Crvena zvezda 0:5
23 06.03.2021 12:30 Čukarički - Crvena zvezda 1:5
24 13.03.2021 15:30 Crvena zvezda - Radnički (N) 2:1
25 21.03.2021 12:00 Zemun - Crvena zvezda 1:3
26 27.03.2021 11:00 Crvena zvezda - Vojvodina 1:2
27 04.04.2021 13:30 Partizan - Crvena zvezda 2:1
28 10.04.2021 15:00 Crvena zvezda - Kiker 2:1
29 14.04.2021 13:00 Brodarac - Crvena zvezda 4:3
30 18.04.2021 11:00 Crvena zvezda - Napredak 1:2
31 24.04.2021 12:00 TSC - Crvena zvezda 2:6
32 28.04.2021 14:00 Crvena zvezda - Apolon 4 5:0
33 01.05.2021 16:00 Internacional - Crvena zvezda 0:3
34 05.05.2021 13:00 Crvena zvezda - Real Niš 7:1
35 09.05.2021 10:00 OFK Vršac - Crvena zvezda 0:0
36 16.05.2021 10:00 Crvena zvezda - Rad
37 22.05.2021 Teleoptik - Crvena zvezda
38 29.05.2021 Crvena zvezda - Mladost (L)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Partizan 35 30 4 1 94
2 Vojvodina 35 27 5 3 86
3 Čukarički 35 26 4 5 82
4 Crvena zvezda 35 24 6 5 78
5 RFK Grafičar 35 19 6 10 63
6 Zemun 35 16 6 13 54
7 Mladost (L) 35 16 5 14 53
8 Brodarac 35 16 5 14 53
9 Kiker 35 15 6 14 51
10 Rad 35 15 5 15 50
11 Teleoptik 35 13 7 15 46
12 Spartak ŽK 35 14 3 18 45
13 Napredak 35 13 3 19 42
14 Radnički (N) 35 12 4 19 40
15 OFK Vršac 35 11 3 21 36
16 TSC 35 8 6 21 30
17 Apolon 4 35 8 4 23 28
18 Real Niš 35 7 6 22 27
19 Internacional 35 7 5 23 26
20 Mačva 35 4 5 26 17
Mare80 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu
Mare80 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu