XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.08.2020 11:00 RFK Grafičar - Mačva 11:0
2 08.08.2020 10:00 RFK Grafičar - Crvena zvezda 0:2
3 12.08.2020 10:00 Čukarički - RFK Grafičar 2:0
4 16.08.2020 14:00 RFK Grafičar - Radnički (N) 5:0
5 22.08.2020 17:30 Zemun - RFK Grafičar 1:2
6 26.08.2020 15:00 RFK Grafičar - Vojvodina 1:4
7 30.08.2020 17:30 Partizan - RFK Grafičar 2:0
8 04.09.2020 17:00 RFK Grafičar - Kiker 4:0
9 11.09.2020 10:00 Brodarac - RFK Grafičar 1:2
10 20.09.2020 15:00 RFK Grafičar - Napredak 3:0
11 26.09.2020 11:00 TSC - RFK Grafičar 2:7
12 03.10.2020 11:00 RFK Grafičar - Apolon 4 3:0
13 12.10.2020 11:00 Internacional - RFK Grafičar 1:2
14 17.10.2020 13:00 RFK Grafičar - Real Niš 3:1
15 25.10.2020 11:00 OFK Vršac - RFK Grafičar 1:3
16 28.10.2020 10:00 RFK Grafičar - Rad 3:2
17 31.10.2020 14:00 Teleoptik - RFK Grafičar 1:0
18 09.12.2020 14:00 RFK Grafičar - Mladost (L) 5:1
19 14.11.2020 12:00 Spartak ŽK - RFK Grafičar 0:1
20 21.11.2020 13:30 Mačva - RFK Grafičar 0:4
21 30.11.2020 14:00 Crvena zvezda - RFK Grafičar 2:2
22 06.12.2020 12:00 RFK Grafičar - Čukarički 2:0
23 08.03.2021 15:00 Radnički (N) - RFK Grafičar 3:0
24 13.03.2021 20:45 RFK Grafičar - Zemun 1:1
25 21.03.2021 13:00 Vojvodina - RFK Grafičar 1:2
26 28.03.2021 11:00 RFK Grafičar - Partizan 0:3
27 03.04.2021 13:00 Kiker - RFK Grafičar 1:0
28 11.04.2021 10:00 RFK Grafičar - Brodarac 2:2
29 14.04.2021 11:00 Napredak - RFK Grafičar 3:1
30 17.04.2021 17:00 RFK Grafičar - TSC 2:2
31 24.04.2021 11:00 Apolon 4 - RFK Grafičar 1:1
32 28.04.2021 16:30 RFK Grafičar - Internacional 4:0
33 01.05.2021 15:00 Real Niš - RFK Grafičar 2:2
34 05.05.2021 17:00 RFK Grafičar - OFK Vršac 6:0
35 09.05.2021 12:30 Rad - RFK Grafičar 4:1
36 15.05.2021 11:00 RFK Grafičar - Teleoptik 5:0
37 22.05.2021 13:30 Mladost (L) - RFK Grafičar 5:2
38 28.05.2021 15:00 RFK Grafičar - Spartak ŽK 1:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Partizan 38 33 4 1 103
2 Vojvodina 38 30 5 3 95
3 Čukarički 38 29 4 5 91
4 Crvena zvezda 38 27 6 5 87
5 RFK Grafičar 38 20 6 12 66
6 Zemun 38 18 6 14 60
7 Brodarac 38 18 6 14 60
8 Mladost (L) 38 18 5 15 59
9 Kiker 38 15 9 14 54
10 Rad 38 16 5 17 53
11 Spartak ŽK 38 16 3 19 51
12 Teleoptik 38 13 7 18 46
13 Radnički (N) 38 13 4 21 43
14 Napredak 38 13 4 21 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" OFK Vršac 38 12 3 23 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" TSC 38 8 7 23 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Real Niš 38 8 6 24 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Apolon 4 38 8 5 25 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 7 5 26 26
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 38 5 6 27 21
MarkoStrbac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Radnicki1923 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Pican i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu