XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.08.2020 17:00 Kiker - Internacional 6:0
2 08.08.2020 15:30 Internacional - Brodarac 2:5
3 12.08.2020 13:00 Napredak - Internacional 3:0
4 16.08.2020 15:30 Internacional - TSC 2:1
5 22.08.2020 11:00 Apolon 4 - Internacional 6:0
6 26.08.2020 17:00 Mačva - Internacional 2:1
7 30.08.2020 17:00 Internacional - Real Niš 3:1
8 06.09.2020 17:00 OFK Vršac - Internacional 1:2
9 11.09.2020 10:30 Internacional - Rad 0:2
10 19.09.2020 17:00 Teleoptik - Internacional 1:0
11 26.09.2020 13:30 Internacional - Mladost (L) 1:1
12 04.10.2020 11:00 Spartak ŽK - Internacional 1:1
13 12.10.2020 11:00 Internacional - RFK Grafičar 1:2
14 17.10.2020 11:00 Crvena zvezda - Internacional 6:1
15 23.10.2020 11:00 Internacional - Čukarički 0:8
16 28.10.2020 13:00 Radnički (N) - Internacional 5:2
17 01.11.2020 10:00 Internacional - Zemun 3:3
18 08.11.2020 13:00 Vojvodina - Internacional 4:0
19 14.11.2020 10:00 Internacional - Partizan 0:8
20 21.11.2020 11:00 Internacional - Kiker 1:3
21 28.11.2020 13:30 Brodarac - Internacional 1:1
22 05.12.2020 13:30 Internacional - Napredak 2:0
23 06.03.2021 15:00 TSC - Internacional 3:0
24 14.03.2021 11:00 Internacional - Apolon 4 1:1
25 21.03.2021 11:00 Internacional - Mačva 3:0
26 28.03.2021 15:00 Real Niš - Internacional 0:2
27 04.04.2021 11:00 Internacional - OFK Vršac 3:0
28 10.04.2021 10:00 Rad - Internacional 2:0
29 15.04.2021 16:00 Internacional - Teleoptik 0:2
30 17.04.2021 13:00 Mladost (L) - Internacional 5:0
31 25.04.2021 13:30 Internacional - Spartak ŽK 0:3
32 28.04.2021 16:30 RFK Grafičar - Internacional 4:0
33 01.05.2021 16:00 Internacional - Crvena zvezda 0:3
34 05.05.2021 12:30 Čukarički - Internacional 2:0
35 08.05.2021 15:30 Internacional - Radnički (N) 1:3
36 16.05.2021 15:00 Zemun - Internacional 1:0
37 22.05.2021 12:30 Internacional - Vojvodina 0:7
38 29.05.2021 13:30 Partizan - Internacional 6:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Partizan 38 33 4 1 103
2 Vojvodina 38 30 5 3 95
3 Čukarički 38 29 4 5 91
4 Crvena zvezda 38 27 6 5 87
5 RFK Grafičar 38 20 6 12 66
6 Zemun 38 18 6 14 60
7 Brodarac 38 18 6 14 60
8 Mladost (L) 38 18 5 15 59
9 Kiker 38 15 9 14 54
10 Rad 38 16 5 17 53
11 Spartak ŽK 38 16 3 19 51
12 Teleoptik 38 13 7 18 46
13 Radnički (N) 38 13 4 21 43
14 Napredak 38 13 4 21 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" OFK Vršac 38 12 3 23 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" TSC 38 8 7 23 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Real Niš 38 8 6 24 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Apolon 4 38 8 5 25 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 7 5 26 26
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 38 5 6 27 21
MarkoStrbac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Radnicki1923 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Pican i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu