Dvaput vođstvo - na kraju poraz plavo-belih!

Ni dva vođstva nisu bila dovoljna čak ni za remi! OFK Beograd je u Obrenovcu, nakon goleade u drugom poluvremenu, poražen rezultatom 3-2!

Viđena je dinamična utakmica, pogotovu u drugom poluvremenu, a domaći su oba puta stigli do poravnanja rezultata nakon samo par minuta igre. Na kraju su došli do potpunog preokreta i sačuvali sva tri boda na svom terenu.

Oba pogotka za plavo-bele postigao je napadač, Matija Babović. Prvi gol je došao nakon nespretne reakcije domaćih igrača i odbijene lopte koja je došla do naše devetke. Drugo vođstvo plavo-belih ostvareno je sa "bele tačke".

Trener Anđelković je za naš sajt nakon utakmice izjavio sledeće: - "Prvo poluvreme nije bilo tako dobro kao u nastavku gde je viđeno pet golova i puno dešavanja. Nismo uspeli da zadržimo rezultatsku prednost na našoj strani, kao ni na prethodnoj utakmici protiv BASK-a, pa nismo došli ni do boda. Utakmice se nastavljaju tempom sreda-subota i nema stajanja niti kalkulacija. Borimo se do kraja. Igrali smo protiv dosta kvalitetnog protivnika i nijanse su odlučile pitanje pobednika. Neki naši igrači na ovom meču nisu imali umeća, koncentracije ni snage da odigraju celu utakmicu svojim punim kapacitetima za razliku od onih naših fudbalera koji su to mogli i to se na kraju odrazilo na krajnji ishod."

Naredna utakmica na programu je već u sredu od 13:30h kada dočekujemo ekipu Teleoptika.

Radnički (O) 3 : 2 OFK Beograd
Teleoptik 1 : 0 BASK
BSK Borča 3 : 1 Crvena zvezda
Zvezdara 2 : 0 BSK 1925
TEK Sloga 0 : 1 Sremčica
GSP Polet Dorćol 2 : 2 Stepojevac Vaga
Brodarac 3 : 0 Leštane
Lokomotiva 1 : 4 Radnički (NB)