Stepojevac na Adi udavio Dorćolce

Stepojevac je na Adi domaćin pretposlednjem klubu na tabeli, koji je bez ambicija, jer je praktično već ispao u Zonu. Utakmica je tako i počela, neambiciozno sa obe strane, lopta se kretala uglavnom između dva šesnaesterca. U 16. minutu puca kontra domaćih, Jovanović je uposlio Rosića na 6 metara od gola, odakle ovaj loptu nonšalantno šalje u mrežu.

Posle postignutog pogotka domaći drže loptu u nogama, umrtvljuju igru, gledamo pravu uspavanku. Monotoniju razbija Ristivojević u 45. minutu, u duelu jedan na jedan prelobovao je golmana gostiju Ačanskog i ušetao se u gol.
I u nastavku gledamo fudbal slabog inteziteta. Gosti prvi udarac na gol upućuju u 60. minutu i umalo ne postižu pogodak. Isaković je šutirao glavom sa 7-8 metara, Blagojević se bacio poput mačke i odbranio.

Stepojevac do trećeg pogotka stiže u 69. minutu. Markov je posle lepog prodora na 10 metara od gola uposlio Jovanovića, čiji šut brani Ačanski, lopte se dokopao Budimir i ponovo dodao do Jovanovića, koji je ovog puta uspeo da savlada golmana gostiju. Rezultatom 3:0 je i završen ovaj nezanimljiv susret, gde osim golova ništa značajnije nije viđeno.

STEPOJEVAC VAGA - GSP POLET DORĆOL 3:0 (2:0)

STADION: SC FSB Ada Ciganlija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Mickoska Jasmina. POM.SUDIJE: Šćepanović Bojana i Rajović Marijana. STRELCI: Rosić 16, Ristivojević 45. i Jovanović 69.min (Stepojevac Vaga).
STEPOJEVAC VAGA: Blagojević, Gačić, Manov, Puletić, Savić, Kapur, Jovanović (Perendija), Budimir (Pejović), Ristivojević (Dimitrijević), Markov (Vasić), Rosić (Pajić).

GSP POLET DORĆOL: Ačanski, Mlađenović, Pavlović (Kuzmić), Stupić, Tatomirov, Milivojević (Ivanković), Rodić (Janjić), Pojužina, Gašić (Baković), Isaković, Stanimirović.

OFK Beograd 1 : 1 Radnički (O)
BASK 1 : 4 Teleoptik
Crvena zvezda 1 : 2 BSK Borča
BSK 1925 0 : 0 Zvezdara
Sremčica 0 : 1 TEK Sloga
Stepojevac Vaga 3 : 0 GSP Polet Dorćol