XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Radnički (S) - Radnički (P) 0:1
2 23.08.2014 17:00 Radnički (P) - Kopaonik 1:0
3 30.08.2014 16:30 Car Konstantin - Radnički (P) 1:0
4 06.09.2014 16:30 Radnički (P) - Radan 2:2
5 14.09.2014 16:00 Tabane 1970 - Radnički (P) 1:2
6 20.09.2014 16:00 Radnički (P) - Dinamo 0:0
7 27.09.2014 15:30 Sinđelić - Radnički (P) 0:0
8 04.10.2014 15:30 Radnički (P) - Hajduk Veljko 8:1
9 11.10.2014 15:00 Sloga - Radnički (P) 2:7
10 18.10.2014 15:00 Ozren - Radnički (P) 0:0
11 25.10.2014 14:00 Radnički (P) - Timočanin 4:0
12 01.11.2014 13:30 Trstenik PPT - Radnički (P) 2:1
13 09.11.2014 13:30 Radnički (P) - OFK Bor 5:2
14 15.11.2014 13:30 Timok - Radnički (P) 0:1
15 22.11.2014 13:00 Radnički (P) - Đerdap 4:0
16 15.03.2015 15:00 Radnički (P) - Radnički (S) 3:0
17 22.03.2015 15:00 Kopaonik - Radnički (P) 2:0
18 28.03.2015 14:30 Radnički (P) - Car Konstantin 1:0
19 05.04.2015 16:00 Radan - Radnički (P) 1:0
20 11.04.2015 16:00 Radnički (P) - Tabane 1970 4:0
21 15.04.2015 16:00 Dinamo - Radnički (P) 2:1
22 19.04.2015 16:00 Radnički (P) - Sinđelić 5:1
23 25.04.2015 16:00 Hajduk Veljko - Radnički (P) 1:3
24 02.05.2015 16:30 Radnički (P) - Sloga 7:0
25 10.05.2015 16:30 Radnički (P) - Ozren 1:0
26 16.05.2015 16:30 Timočanin - Radnički (P) 3:1
27 20.05.2015 16:30 Radnički (P) - Trstenik PPT 1:1
28 24.05.2015 17:00 OFK Bor - Radnički (P) 2:1
29 31.05.2015 17:30 Radnički (P) - Timok 2:0
30 06.06.2015 17:00 Đerdap - Radnički (P) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Dinamo 30 21 2 7 65
2 Radnički (P) 30 18 5 7 59
3 Trstenik PPT 30 15 6 9 51
4 Car Konstantin 30 14 6 10 48
5 Timok 30 14 6 10 48
6 Radan 30 14 6 10 48
7 Tabane 1970 30 13 6 11 45
8 Radnički (S) 30 13 3 14 42
9 OFK Bor 30 13 3 14 42
10 Ozren 30 12 3 15 39
11 Timočanin 30 13 0 17 39
12 Sloga 30 11 5 14 38
13 Sinđelić 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Kopaonik 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Đerdap 30 9 1 20 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Hajduk Veljko 30 6 4 20 22
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu