XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Žitorađa - Rembas 5:0
2 23.08.2014 17:00 FUD - Žitorađa 1:3
3 30.08.2014 16:30 Žitorađa - Dragocvet 5:1
4 07.09.2014 16:30 Lugomir - Žitorađa 2:2
5 13.09.2014 16:00 Žitorađa - Jedinstvo 0:0
6 21.09.2014 16:00 Temnić 1924 - Žitorađa 2:1
7 27.09.2014 15:30 Žitorađa - Kosanica 1:0
9 11.10.2014 15:00 Žitorađa - Župa 0:1
10 18.10.2014 15:00 Žitorađa - Jedinstvo (M) 1:1
11 26.10.2014 14:00 Poljoprivrednik - Žitorađa 1:1
12 01.11.2014 14:00 Žitorađa - Trajal 2:0
13 08.11.2014 13:30 SFS Borac - Žitorađa 3:1
14 15.11.2014 13:30 Žitorađa - Juhor 3:0
15 23.11.2014 13:00 Levač - Žitorađa 1:4
16 15.03.2015 15:00 Rembas - Žitorađa 1:1
17 21.03.2015 15:00 Žitorađa - FUD 1:0
18 29.03.2015 15:00 Dragocvet - Žitorađa 0:2
19 04.04.2015 16:00 Žitorađa - Lugomir 4:1
20 11.04.2015 16:00 Jedinstvo - Žitorađa 1:0
21 15.04.2015 16:00 Žitorađa - Temnić 1924 0:2
22 19.04.2015 16:30 Kosanica - Žitorađa 3:2
24 03.05.2015 16:30 Župa - Žitorađa 1:0
25 10.05.2015 16:30 Jedinstvo (M) - Žitorađa 2:3
26 16.05.2015 16:30 Žitorađa - Poljoprivrednik 5:0
27 20.05.2015 17:00 Trajal - Žitorađa 2:4
28 23.05.2015 17:00 Žitorađa - SFS Borac 1:0
29 31.05.2015 17:30 Juhor - Žitorađa 0:0
30 06.06.2015 17:30 Žitorađa - Levač 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Temnić 1924 28 22 6 0 72
2 Jedinstvo 28 22 2 4 68
3 Kosanica 28 15 6 7 51
4 Žitorađa 28 14 7 7 49
5 FUD 28 13 2 13 41
6 Juhor 28 11 7 10 40
7 Poljoprivrednik 28 11 6 11 39
8 Župa (-1) 28 12 3 13 38
9 SFS Borac 28 10 4 14 34
10 Lugomir 28 10 4 14 34
11 Rembas 28 10 4 14 34
12 Levač 28 9 5 14 32
13 Jedinstvo (M) 28 8 5 15 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Trajal 28 9 2 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Dragocvet 28 1 3 24 6
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu