XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Napredak - Rudar (P) 5:1
2 24.08.2014 17:00 Brodoremont - Napredak 3:2
3 30.08.2014 16:30 Napredak - Dunav 2:1
4 06.09.2014 16:30 Rudar (B) - Napredak 3:0
5 13.09.2014 16:00 Napredak - Pukovac 2:0
6 20.09.2014 16:00 Nemetali - Napredak 1:9
7 27.09.2014 15:30 Napredak - Rtanj 2:0
8 05.10.2014 15:30 Bukovik - Napredak 4:0
9 11.10.2014 15:00 Napredak - Rudar Alpos 1:0
10 18.10.2014 15:00 Napredak - Bučje 2:3
11 26.10.2014 14:00 Moravica - Napredak 7:6
12 01.11.2014 14:00 Napredak - Kablovi 4:0
13 08.11.2014 13:30 Svrljig - Napredak 5:0
14 15.11.2014 13:30 Napredak - Brestovac 1946 4:6
15 22.11.2014 13:00 BSK Bogovina - Napredak 3:0
16 15.03.2015 15:00 Rudar (P) - Napredak 3:1
17 21.03.2015 15:00 Napredak - Brodoremont 3:0
18 28.03.2015 15:00 Dunav - Napredak 2:1
19 04.04.2015 16:00 Napredak - Rudar (B) 3:0
20 12.04.2015 16:00 Pukovac - Napredak 2:1
21 15.04.2015 16:00 Napredak - Nemetali 6:0
22 18.04.2015 16:30 Rtanj - Napredak 3:0
23 25.04.2015 16:30 Napredak - Bukovik 0:3
24 03.05.2015 16:30 Rudar Alpos - Napredak 2:2
25 09.05.2015 16:30 Bučje - Napredak 7:3
26 16.05.2015 16:30 Napredak - Moravica 2:0
27 20.05.2015 17:00 Kablovi - Napredak 2:0
28 23.05.2015 17:00 Napredak - Svrljig 4:3
29 30.05.2015 17:30 Brestovac 1946 - Napredak 0:3
30 06.06.2015 17:30 Napredak - BSK Bogovina 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Dunav 30 26 1 3 79
2 Svrljig 30 23 1 6 70
3 Bukovik 30 18 5 7 59
4 Kablovi 30 17 1 12 52
5 Rtanj (-1) 30 16 4 10 51
6 Pukovac 30 15 3 12 48
7 Bučje 30 14 4 12 46
8 Brodoremont 30 13 3 14 42
9 Rudar Alpos 30 13 2 15 41
10 Moravica 30 12 5 13 41
11 Napredak (-3) 30 14 1 15 40
12 Rudar (P) (-1) 30 12 4 14 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zaječarska okružna liga BSK Bogovina 30 11 3 16 36
14 Klub se ugasio Rudar (B) 30 8 1 21 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bor Brestovac 1946 (-2) 30 5 2 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Borska okružna liga Nemetali (-1) 30 3 0 27 8