XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 11:00 Dorćol - Turbina 3:0
2 24.08.2014 17:30 Turbina - Železnik Lasta 1:0
3 31.08.2014 16:30 Srem - Turbina 2:2
4 07.09.2014 16:30 Turbina - BASK 2:1
5 13.09.2014 16:00 IMT - Turbina 0:3
6 21.09.2014 16:00 Turbina - Radnički (O) 3:0
7 26.09.2014 15:30 Budućnost - Turbina 2:1
8 04.10.2014 15:30 Brodarac 1947 - Turbina 0:0
9 12.10.2014 14:30 Turbina - Teleoptik 3:2
10 18.10.2014 11:00 GSP Polet - Turbina 3:1
11 26.10.2014 13:30 Turbina - Žarkovo 1:0
12 01.11.2014 13:30 Sopot - Turbina 0:1
13 09.11.2014 13:30 Turbina - Zemun 1:1
14 16.11.2014 11:00 Hajduk - Turbina 1:5
15 23.11.2014 13:00 Turbina - IM Rakovica 0:0
16 18.03.2015 14:30 Turbina - Dorćol 1:1
17 22.03.2015 14:30 Železnik Lasta - Turbina 1:0
18 29.03.2015 15:00 Turbina - Srem 2:4
19 05.04.2015 15:30 BASK - Turbina 1:1
20 12.04.2015 16:00 Turbina - IMT 0:1
21 15.04.2015 16:00 Radnički (O) - Turbina 0:3
22 19.04.2015 16:00 Turbina - Budućnost 1:1
23 26.04.2015 16:00 Turbina - Brodarac 1947 1:3
24 02.05.2015 16:30 Teleoptik - Turbina 3:0
25 10.05.2015 16:30 Turbina - GSP Polet 1:1
26 17.05.2015 11:00 Žarkovo - Turbina 2:0
27 20.05.2015 16:30 Turbina - Sopot 3:1
28 23.05.2015 16:30 Zemun - Turbina 2:0
29 31.05.2015 17:00 Turbina - Hajduk 3:0
30 07.06.2015 17:00 IM Rakovica - Turbina 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zemun 30 23 6 1 75
2 Teleoptik 30 20 6 4 66
3 IMT 30 17 0 13 51
4 IM Rakovica 30 13 9 8 48
5 Turbina 30 12 8 10 44
6 Brodarac 1947 30 13 5 12 44
7 Dorćol 30 13 4 13 43
8 Železnik Lasta 30 12 7 11 43
9 GSP Polet 30 12 7 11 43
10 Žarkovo 30 12 5 13 41
11 BASK 30 10 9 11 39
12 Budućnost 30 10 3 17 33
13 Srem 30 8 8 14 32
14 Radnički (O) 30 8 5 17 29
15 Sopot 30 5 10 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Hajduk 30 4 4 22 16
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.