XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:30 Budućnost - Granit 3:0
2 31.08.2014 17:00 Polet - Budućnost 2:3
3 07.09.2014 17:00 Budućnost - Gruža 2:0
4 10.09.2014 17:00 Radnik - Budućnost 2:3
5 14.09.2014 16:30 Budućnost - Borac 1:2
6 21.09.2014 16:00 OFK Ras - Budućnost 4:2
7 24.09.2014 16:00 Budućnost - Goč 2:2
8 28.09.2014 16:00 Pazar Juniors 2011 - Budućnost 0:0
9 05.10.2014 16:00 Budućnost - Mataruge 2:0
10 12.10.2014 15:30 Radnički - Budućnost 0:0
11 19.10.2014 15:00 Budućnost - Ibar 2:1
12 26.10.2014 14:00 Ribnica - Budućnost 0:1
13 02.11.2014 14:00 Budućnost - Kraljevo Hajduk 3:2
14 09.11.2014 14:00 Budućnost - Lazac 2:0
15 16.11.2014 13:30 Karađorđe - Budućnost 1:0
16 22.03.2015 15:00 Granit - Budućnost 3:2
17 28.03.2015 16:00 Budućnost - Polet 0:4
18 05.04.2015 16:30 Gruža - Budućnost 2:4
19 15.04.2015 16:30 Budućnost - Radnik 4:1
20 12.04.2015 16:30 Borac - Budućnost 0:1
21 19.04.2015 16:30 Budućnost - OFK Ras 1:1
22 22.04.2015 16:30 Goč - Budućnost 3:0
23 26.04.2015 17:00 Budućnost - Pazar Juniors 2011 0:0
24 03.05.2015 17:00 Mataruge - Budućnost 1:1
25 10.05.2015 17:00 Budućnost - Radnički 1:0
26 17.05.2015 17:30 Ibar - Budućnost 1:1
27 24.05.2015 17:30 Budućnost - Ribnica 0:0
28 31.05.2015 17:30 Kraljevo Hajduk - Budućnost 3:0
29 07.06.2015 18:00 Lazac - Budućnost 1:2
30 14.06.2015 18:00 Budućnost - Karađorđe 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Karađorđe 30 22 5 3 71
2 Goč 30 19 6 5 63
3 Budućnost 30 15 8 7 53
4 Ribnica 30 13 9 8 48
5 Ibar (-1) 30 12 10 8 45
6 Borac 30 12 7 11 43
7 Pazar Juniors 2011 30 11 6 13 39
8 OFK Ras 30 11 5 14 38
9 Mataruge 30 11 4 15 37
10 Radnik 30 10 6 14 36
11 Gruža (-1) 30 10 7 13 36
12 Granit (-2) 30 12 2 16 36
13 Radnički 30 8 11 11 35
14 Polet 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva gradska liga Kraljevo Lazac 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva gradska liga Kraljevo Kraljevo Hajduk 30 7 3 20 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu