XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 80 utakmica za dan
Sreda, 24 Septembar 2014

Fudbal

24.09.2014 16:00 Semendria 1924 0 : 2 OFK Beograd
24.09.2014 16:00 Jagodina 4 : 0 BSK Borča
24.09.2014 19:00 Crvena zvezda 1 : 0 Borac
24.09.2014 16:00 Bežanija 0 : 1 Partizan
24.09.2014 16:00 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Rad
24.09.2014 16:00 Proleter 0 : 0 Donji Srem
24.09.2014 18:30 Sloboda (U) 1 : 1 Sindjelić
24.09.2014 16:00 Moravac 0 : 1 Radnički (N)
24.09.2014 16:00 Dorćol 0 : 1 Radnički 1923
24.09.2014 16:00 Inđija 2 : 1 Javor Matis
24.09.2014 19:00 Napredak 0 : 0 Metalac
24.09.2014 16:00 Sloga (PM) 1 : 0 Novi Pazar
24.09.2014 16:00 Trepča 0 : 1 Vojvodina
24.09.2014 16:00 Spartak 1 : 0 Radnik
24.09.2014 19:00 Čukarički 3 : 2 Mladost
24.09.2014 16:00 Voždovac 3 : 2 Sloga (K)
24.09.2014 16:00 Radnički (S) 0 : 0 Timok
24.09.2014 16:00 Dunav 6 : 0 Kablovi
24.09.2014 16:00 Radnički 3 : 0 Kraljevo Hajduk
24.09.2014 16:00 Ibar 2 : 0 Mataruge
24.09.2014 16:00 Ribnica 3 : 1 Pazar Juniors 2011
24.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 2 Goč
24.09.2014 16:00 Lazac 1 : 2 OFK Ras
24.09.2014 16:00 Karađorđe 3 : 2 Borac
24.09.2014 16:00 Granit 0 : 3 Radnik
24.09.2014 16:00 Polet 2 : 4 Gruža
24.09.2014 16:30 Arsenal 3 : 1 Borac
24.09.2014 16:30 Kolonija 3 : 0 Korićani
24.09.2014 16:30 Šumadinac 6 : 0 Sloboda
24.09.2014 16:30 Maršić 0 : 0 Jedinstvo
24.09.2014 16:30 Sušica 1 : 3 Ćava
24.09.2014 16:30 Jadran 4 : 1 Budućnost
24.09.2014 16:30 Mladost (P) 4 : 0 Vinogradi DB
24.09.2014 16:00 Šumadinac (N) 3 : 5 Junkovac
24.09.2014 16:00 Maglić 0 : 3 Kulpin
24.09.2014 16:00 Obilić 2 : 0 Titel
24.09.2014 16:00 Bečej 1918 4 : 1 Krila Krajine
24.09.2014 16:00 Tvrdjava 1 : 1 Vojvodina
24.09.2014 16:00 Borac 2 : 0 Mladost
24.09.2014 16:00 Stari Grad 1 : 0 Sutjeska
24.09.2014 16:00 Budućnost 1 : 2 Hajduk
24.09.2014 16:00 Mladost Radost 3 : 1 Proleter
24.09.2014 17:00 Ribnik 7 : 0 Kostrež
24.09.2014 16:00 Mladi rudar 4 : 1 Brezak
24.09.2014 16:00 Čubra 3 : 0 Samarinovac
24.09.2014 16:00 Kovilovo 7 : 1 Ratar
24.09.2014 11:00 Miloševo 2 : 0 BSK 1934
24.09.2014 11:00 Malajnica 3 : 1 OFK Tamnič
24.09.2014 16:00 Polet 9 : 0 OFK Sikole
24.09.2014 16:00 Urovica 0 : 1 Smedovac
24.09.2014 16:00 Srbovo 4 : 0 Graničar
24.09.2014 16:00 Bare 4 : 1 Kotlenik
24.09.2014 16:00 Sloga Trgošped 2 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
24.09.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Zlatica Taun
24.09.2014 15:30 Buljane 0 : 7 Omladinac
24.09.2014 15:30 ISK Izvor 3 : 1 Popovac
24.09.2014 15:30 Heroj 9 : 2 Železničar
24.09.2014 15:30 Omladinski 3 : 2 Budućnost (L)
24.09.2014 15:30 Sloboda 1 : 2 OFK Borac
24.09.2014 16:00 Mladost 3 : 0 OFK Rogača
24.09.2014 16:00 Sarajevo 2 : 0 Drina
24.09.2014 16:00 Rudar 1 : 1 Radnik
24.09.2014 14:00 Maglić : Kulpin
24.09.2014 14:00 Obilić : Titel
24.09.2014 14:00 Bečej : Krila Krajine
24.09.2014 14:00 Tvrđava : Vojvodina
24.09.2014 14:00 Borac : Mladost
24.09.2014 14:00 Stari Grad : Sutjeska
24.09.2014 14:00 Budućnost : Hajduk
24.09.2014 14:00 Mladost Radost : Proleter
24.09.2014 11:00 Sarajevo 3 : 0 Mladost
24.09.2014 11:00 Sloga 2 : 0 Novi Pazar
24.09.2014 16:00 Loznica 1 : 1 Šampion
24.09.2014 16:00 OFK Šabac : Jedinstvo
24.09.2014 16:00 Borac : POFK Letnjikovac
24.09.2014 16:00 Jelen : BMR Petlovača
24.09.2014 16:00 Donjošorac 2 : 1 Radnički
24.09.2014 16:00 Mladost 3 : 0 POFK Savacium
24.09.2014 16:00 OFK Atletiko 1 : 2 Jevremovac

Rukomet

24.09.2014 18:00 Zagreb 29 : 24 Vojvodina