XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Polet (K) - Mladost 3:0
2 23.08.2014 17:00 Mladost - Graničar (G) 2:0
3 31.08.2014 17:00 Omladinac (D) - Mladost 2:0
4 06.09.2014 16:30 Mladost - BSK 4:1
5 10.09.2014 16:00 Lipar - Mladost 1:1
6 13.09.2014 16:00 Mladost - Kordun 1:0
7 21.09.2014 16:00 Hajduk - Mladost 2:1
8 27.09.2014 15:30 Sloga - Mladost 4:0
9 04.10.2014 15:00 Mladost - Dunav 4:0
10 12.10.2014 15:00 Terekveš - Mladost 2:1
11 18.10.2014 14:00 Mladost - Stanišić 2:1
12 26.10.2014 14:00 Graničar (R) - Mladost 2:1
13 01.11.2014 14:00 Mladost - Omladinac (B) 1:0
14 09.11.2014 13:30 Rusin - Mladost 1:0
15 15.11.2014 13:00 Mladost - Kula 3:0
16 14.03.2015 14:30 Mladost - Polet (K) 1:1
17 21.03.2015 15:00 Graničar (G) - Mladost 2:1
18 28.03.2015 15:30 Mladost - Omladinac (D) 3:1
19 05.04.2015 15:30 BSK - Mladost 2:3
20 08.04.2015 16:00 Mladost - Lipar 0:0
21 12.04.2015 16:00 Kordun - Mladost 3:1
22 18.04.2015 16:30 Mladost - Hajduk 1:1
23 25.04.2015 16:30 Mladost - Sloga 2:2
24 03.05.2015 16:30 Dunav - Mladost 3:2
25 09.05.2015 17:00 Mladost - Terekveš 7:1
26 16.05.2015 17:00 Stanišić - Mladost 5:3
27 23.05.2015 17:00 Mladost - Graničar (R) 8:2
28 31.05.2015 17:00 Omladinac (B) - Mladost 1:1
29 07.06.2015 17:00 Mladost - Rusin 3:5
30 14.06.2015 17:00 Kula - Mladost 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zona Sloga 30 24 3 3 75
2 Omladinac (B) 30 18 4 8 58
3 Polet (K) 30 16 3 11 51
4 Terekveš 30 13 9 8 48
5 Rusin 30 14 3 13 45
6 Lipar 30 12 7 11 43
7 Hajduk 30 11 6 13 39
8 Graničar (G) 30 10 9 11 39
9 Stanišić 30 12 3 15 39
10 Kordun 30 11 6 13 39
11 Mladost 30 11 6 13 39
12 Omladinac (D) 30 10 8 12 38
13 BSK 30 12 2 16 38
14 Kula (-2) 30 11 5 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Dunav 30 11 3 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Graničar (R) 30 4 3 23 15
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu