XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2014 16:30 Mali korak - Žabari 2:0
2 07.09.2014 16:30 OFK Povlen - Mali korak 1:0
3 14.09.2014 16:00 Mali korak - Paune 3:1
4 21.09.2014 16:00 Mali korak - Kotešica 4:1
5 28.09.2014 11:00 Zadrugar - Mali korak 1:3
7 12.10.2014 14:30 Mladost (VK) - Mali korak 3:1
8 19.10.2014 14:30 Mali korak - Rakac Stave 2:2
9 26.10.2014 13:30 Lukavac - Mali korak 3:2
10 02.11.2014 13:30 Mali korak - Brđanac 3:3
11 09.11.2014 13:30 Dupljaj - Mali korak 2:3
12 16.11.2014 13:00 Mali korak - Mladi radnik 3:0
13 23.11.2014 11:00 Bujačić - Mali korak 1:2
14 29.03.2015 11:00 Žabari - Mali korak 0:1
15 05.04.2015 15:30 Mali korak - OFK Povlen 0:3
16 12.04.2015 16:00 Paune - Mali korak 0:2
17 19.04.2015 16:00 Kotešica - Mali korak 5:1
18 26.04.2015 16:00 Mali korak - Zadrugar 5:0
20 10.05.2015 11:00 Mali korak - Mladost (VK) 2:5
21 17.05.2015 16:30 Rakac Stave - Mali korak 2:0
22 24.05.2015 16:30 Mali korak - Lukavac 3:0
23 30.05.2015 17:00 Brđanac - Mali korak 1:3
24 07.06.2015 17:00 Mali korak - Dupljaj 4:4
25 14.06.2015 17:30 Mladi radnik - Mali korak 1:3
26 21.06.2015 17:30 Mali korak - Bujačić 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Mladost (VK) 24 18 3 3 57
2 Rakac Stave 24 17 5 2 56
3 Bujačić 24 17 3 4 54
4 Mali korak 24 13 3 8 42
5 Paune 24 11 4 9 37
6 Kotešica 24 10 4 10 34
7 OFK Povlen 24 10 4 10 34
8 Brđanac (-1) 24 9 4 11 30
9 Lukavac 24 9 3 12 30
10 Dupljaj 24 8 6 10 30
11 Žabari 24 6 2 16 20
12 Mladi radnik 24 6 1 17 19
13 Zadrugar (-1) 24 1 0 23 2
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu