XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:00 Polet (S) - Index 0:0
2 28.08.2011 17:00 Jedinstvo (SP) - Polet (S) 2:2
3 03.09.2011 16:30 Polet (S) - Sloga (E) 3:1
4 11.09.2011 16:30 Mladost (BP) - Polet (S) 2:0
5 17.09.2011 16:00 Polet (S) - Jugović 4:0
6 24.09.2011 16:00 Crvena Zvezda - Polet (S) 2:0
7 01.10.2011 15:30 Polet (S) - Borac (NS) 4:2
8 08.10.2011 15:30 Bačka (BP) - Polet (S) 1:1
9 15.10.2011 15:00 Polet (S) - 1. Maj 1:0
10 22.10.2011 15:00 Radnički (SM) - Polet (S) 1:0
11 29.10.2011 14:30 Polet (S) - Mladost (T) 0:1
12 05.11.2011 14:00 Obilić - Polet (S) 1:3
13 12.11.2011 13:30 Polet (S) - Omladinac (NB) 0:1
14 19.11.2011 13:00 Stanišić - Polet (S) 2:1
15 26.11.2011 13:00 Polet (S) - Budućnost (M) 1:1
16 11.03.2012 14:30 Index - Polet (S) 1:1
17 17.03.2012 14:30 Polet (S) - Jedinstvo (SP) 1:1
18 24.03.2012 15:00 Sloga (E) - Polet (S) 2:0
19 31.03.2012 15:30 Polet (S) - Mladost (BP) 0:0
20 07.04.2012 15:30 Jugović - Polet (S) 4:1
21 14.04.2012 16:00 Polet (S) - Crvena Zvezda 2:2
22 18.04.2012 16:00 Borac (NS) - Polet (S) 3:1
23 21.04.2012 16:00 Polet (S) - Bačka (BP) 2:0
24 28.04.2012 16:00 1. Maj - Polet (S) 5:2
25 05.05.2012 16:30 Polet (S) - Radnički (SM) 1:0
26 13.05.2012 16:30 Mladost (T) - Polet (S) 3:1
27 19.05.2012 16:30 Polet (S) - Obilić 4:0
28 26.05.2012 17:00 Omladinac (NB) - Polet (S) 1:0
29 02.06.2012 17:00 Polet (S) - Stanišić 5:3
30 06.06.2012 17:00 Budućnost (M) - Polet (S) 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Radnički (SM) 30 17 7 6 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina"Ostvaren plasman u viši rang u dvomeču sa Proleterom iz Banatskog Karlovca! Jedinstvo (SP) 30 16 9 5 57
3 Sloga (E) 30 16 5 9 53
4 Index 30 14 10 6 52
5 Crvena Zvezda 30 15 4 11 49
6 Mladost (BP) 30 12 9 9 45
7 Omladinac (NB) 30 12 9 9 45
8 Stanišić 30 12 7 11 43
9 Borac (NS) 30 11 7 12 40
10 Budućnost (M) 30 11 6 13 39
11 Mladost (T) 30 10 9 11 39
12 Polet (S) 30 9 8 13 35
13 1. Maj 30 10 4 16 34
14 Jugović 30 7 12 11 33
15 Bačka (BP) 30 5 8 17 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Novi Sad Obilić (-1) 30 3 6 21 14
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu