RADISA-Darosava je postavio novu vest
Darosavci torpedovali fenjeraša

Drugoplasirani Partizan 1945 iz Darosave,naneo je više nego ubedljiv poraz nad Blaznavcima.Na stadionu kraj"Peštana" pred skromnih 20-tak gledalaca,po lepom i prijatnom vremenu,uživali smo u reviji golova.Na prvi pogodak čekalo se do 9.minuta,kada je Tolić iz slobodnog udarca smestio loptu u donji desni ugao.Kakav-takav otpor gosti su pružali do 28.min.,a tada je Nikola Pavlović postigao drugi pogodak,da bi  minut kasnije Lazar Pavlović povisio na tri nula.U 31. Uroš Tomašević postiže četvrti,a Lazar Pavlović u 35.i peti pogodak.Samo minut kasnije Milošević daje šesti,a u 38.ponovo Uroš Tomašević postiže gol, za sedam nula.Do kraja prvog dela,najpre Nikola Pavlović u 41.,i Sreten Savić u 44.minutu, postavljaju konačni 9:0 ! U drugom delu domaći su malo smanjili gas,ali smo ipak videli još pet golova u mreži gostujuće ekipe.Najpre je u 55.Uroš Tomašević postigao deseti,Dragan Jovanović u 62. jedanaesti,da bi kapiten Tolić u 70.min.postigao dvanaesti pogodak.Svojim četvrtim golom Uroš Tomašević u 72.postiže trinaesti,da bi pečat stavio iskusni Adam Arsenijević u 82.minutu,za konačnih četrnaest prema nula. Ovo je najubedljivija pobeda u šampionatu,i veliki podstrek u borbi za naslov šampiona.Za liderom Šumadincem zaostaju dva boda. Podsećam da su gosti igrali sa deset igrača.

Partizan 1945 /Darosava/ - Budućnost /Blaznava/ 14 : 0  (9:0)

Stadion kraj "Peštana" ,Gledalaca :20  ,Sudije: Aleksandra Nedeljković /Božurnja/,Nikola Popović /Natalinci/ i Katarina Ratković /Belosavci/. Delegat : Radiša Ranković /Darosava/ Javne opomene : S.Savić /Partizan 1945/, Mil.Jovanović /Budućnost/

Partizan 1945: D.Pantelić/L.Pavlović,Glišić /od 53. F.Raković/,M.Jovanović /od 46.A.Arsenijević/,Milošević, N.Nikolić,Tolić /kap./Milićević,Sr.Savić /od 53.D.Jovanović/,N.Pavlović,U.Tomašević

Budućnost : D.Šević,Marković,Mil.Jovanović,Pavlović,N.Šević,Aleksić,Marjanović,Mirković,Nikolić /kap./, Mir.Jovanović

Igrač utakmice : Uroš Tomašević /Partizan 1945