XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Obilić - Panonija IM Topola 0:0
2 20.08.2016 17:00 Panonija IM Topola - Sutjeska 1:0
3 24.08.2016 17:00 Jadran (F) - Panonija IM Topola 2:1
4 27.08.2016 17:00 Panonija IM Topola - Jadran (S) 3:1
5 04.09.2016 16:30 Napredak - Panonija IM Topola 1:0
6 10.09.2016 16:30 Panonija IM Topola - Bajša 1:0
7 18.09.2016 16:30 Senta - Panonija IM Topola 0:0
8 21.09.2016 16:30 Panonija IM Topola - Proleter (RS) 2:0
9 25.09.2016 16:00 Preporod - Panonija IM Topola 3:2
10 02.10.2016 15:30 Panonija IM Topola - Proleter (Nj) 3:1
11 08.10.2016 15:00 Njegoš - Panonija IM Topola 1:1
12 15.10.2016 14:30 Panonija IM Topola - Krivaja 1:0
13 23.10.2016 14:30 Eđšeg - Panonija IM Topola 1:5
14 29.10.2016 14:00 Panonija IM Topola - Radnički 1905 0:2
15 06.11.2016 13:00 Čantavir - Panonija IM Topola 0:3
17 19.11.2016 13:00 Panonija IM Topola - Vinogradar 2:2
18 11.03.2017 15:00 Panonija IM Topola - Obilić 1:1
19 19.03.2017 15:30 Sutjeska - Panonija IM Topola 2:0
20 22.03.2017 15:30 Panonija IM Topola - Jadran (F) 3:1
21 26.03.2017 16:30 Jadran (S) - Panonija IM Topola 3:0
22 01.04.2017 16:30 Panonija IM Topola - Napredak 3:2
23 09.04.2017 16:30 Bajša - Panonija IM Topola 3:0
24 15.04.2017 16:30 Panonija IM Topola - Senta 0:3
25 23.04.2017 17:00 Proleter (RS) - Panonija IM Topola 4:1
26 29.04.2017 17:00 Panonija IM Topola - Preporod 0:1
27 03.05.2017 17:00 Proleter (Nj) - Panonija IM Topola 6:0
28 06.05.2017 17:00 Panonija IM Topola - Njegoš 1:3
29 14.05.2017 17:00 Krivaja - Panonija IM Topola 2:2
30 20.05.2017 17:00 Panonija IM Topola - Eđšeg 3:1
31 27.05.2017 17:30 Radnički 1905 - Panonija IM Topola 0:0
32 31.05.2017 17:30 Panonija IM Topola - Čantavir 2:0
34 11.06.2017 17:30 Vinogradar - Panonija IM Topola 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod (-1) 32 23 2 7 70
2 Njegoš 32 20 9 3 69
3 Senta 32 20 2 10 62
4 Bajša 32 20 2 10 62
5 Jadran (F) 32 19 2 11 59
6 Napredak 32 17 6 9 57
7 Sutjeska 32 15 6 11 51
8 Radnički 1905 32 13 8 11 47
9 Proleter (RS) 32 14 3 15 45
10 Obilić (-1) 32 12 8 12 43
11 Panonija IM Topola (-1) 32 12 7 13 42
12 Proleter (Nj) 32 12 4 16 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Krivaja 32 11 4 17 37
14 Vinogradar 32 9 9 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 32 5 5 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Eđšeg (-1) 32 5 3 24 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Jadran (S) 32 4 2 26 14