Ribnica 2
Priboj
Antena
Druga liga "Zapad" : OK Lučani - OK Užice 3:0

Lučanci su ostvarili treću pobedu u nizu i ako nisu bili u punom sastavu. Ovoga puta nadigrani su Užičani sa, maksimalnih, 3-0. Susret je trajao 68 minuta a najviše neizvesnosti doneo je prvi period meča. Lučani su prekinuli seriju neuspeha kao domaćini, jer su prethodna dva duela na „svom“ terenu poraženi od Ivanjičana i Kraljevčana.

Na samom startu domaći su stvorili prednost od dva poena (6-4, 8-6, 13-11) koju su održavali do polovine seta, kada Užičani dolaze do igre i, najpre, poravnavaju na 14-14 a ubrzo stvaraju i prednost 16-18. Bio je to trenutak kada je trener Madžarević morao da reaguje i zatraži minut odmora. Nakon pauze Lučanci vezuju tri uspešna napada i vraćaju minimalni suficit (19-18). Rezultatska klackalica, potrajala je do skora 23-23. Tada domaćin osvaja dva poena koja mu donose prvi set (25-23) i veliku dozu samopouzdanja u nastavku. Nisu gosti dobro počeli ni u drugom setu i odmah je deficit iznosio 4 poena (5-1). Nešto boljom igrom u polju Užičani se vraćaju u igru kod rezultata 7-6 ali ubrzo je usledila nova serija poena domaćih za vođstvo 10-7. Tri do četiri poena viška Lučanci su održavali do završnice seta (21-18).

Druga deonica je „prelomljena“ sa dva vezana dobra napada, kada je tim Lučana otišao na, nedostižnih, 23-18 a set je rešen skorom 25-19, za prednost od 2-0. Treći period igre, počeo je prilično izjednačeno. Takav odnos snaga, potrajao je do 10. poena, kada se domaći „odlepljuju“ na 12-10 i prednost čuvaju do 18-16. Tada se ekipa trenera Janjuševića budi i blokom stiže do egala (18-18). Opet je usledio protivudar Lučanaca, koji serijom 4-1 „prelamaju“ i ovaj set, dobivši ga rezultatom 25-22. Novom pobedom, četvrtom ligaškom, OK Lučani su se učvrstili na drugoj poziciji i u dobroj formi dočekuju finiš jesenjeg dela prvenstva.