XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
698 utakmica za dan Nedelja, 6 April 2014


Fudbal

06.04
15:30
Partizan
Rudar
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
┼Żelezni─Źar
Bane
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Pobeda
Šapine
3
4
06.04.2014 15:30 3 : 4
06.04
11:00
Polet
Šumadija
1
0
06.04.2014 11:00 1 : 0
06.04
15:30
Ma─Źva
Jošanica ND 2011
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Krušik
Seljak
2
2
06.04.2014 15:30 2 : 2
06.04
16:00
Timo─Źanin
Jedinstvo (P)
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Sin─Ĺeli─ç
SFK Moravac
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Sloga (D)
Tabane Trgova─Źki
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
11:00
Car Konstantin
Dubo─Źica 1923
1
0
06.04.2014 11:00 1 : 0
06.04
16:00
Radni─Źki (S)
Trstenik PPT
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Moravac Orion
Hajduk Veljko
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Kopaonik
Radni─Źki (P)
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
15:30
Senta
Novi Sad
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Dunav
Radni─Źki (SM)
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Pali─ç
─îSK Pivara
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Jedinstvo (NB)
Dinamo
0
0
06.04.2014 15:30 0 : 0
06.04
15:30
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka 1901
4
1
06.04.2014 15:30 4 : 1
06.04
15:30
Banat
Tekstilac
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
16:00
Srem
┼Żeleznik Lasta
0
2
06.04.2014 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Budu─çnost
Turbina
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Šumadija
Hajduk
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Radni─Źki (O)
Lokomotiva
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Kolubara
Zemun
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Mokra Gora
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Orlovac
Vodoja┼ża
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Tutin
Šumadija 1903
0
0
06.04.2014 15:30 0 : 0
06.04
15:30
Takovo
Arsenal
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Polet
Omladinac
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
11:00
Šumadinac 1913
Šumadinac (B)
1
2
06.04.2014 11:00 1 : 2
06.04
15:30
Borac
Napredak
2
2
06.04.2014 15:30 2 : 2
06.04
15:30
Mladi radnik
Sloga
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Zvi┼żd
Šumadija
3
1
06.04.2014 15:30 3 : 1
06.04
15:30
Polimlje
Sloga 1940
0
0
06.04.2014 15:30 0 : 0
06.04
15:30
Brezovica
Jedinstvo (UB)
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Mladost (DD)
Borac
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Zlatar
Sloga (P)
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
16:00
Rudar Alpos
Bukovik
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Pukovac
Napredak
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Kablovi
OFK Bor
2
2
06.04.2014 16:00 2 : 2
06.04
16:00
Rudar
SFS Borac
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Trajal
Rembas
4
0
06.04.2014 16:00 4 : 0
06.04
16:00
Lugomir
Radni─Źki
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Dragocvet
┼Żupa
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Borac (B)
Majdanpek
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Juhor
Dunav
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
15:30
Crvena Zvezda (RS)
OFK Kikinda
5
0
06.04.2014 15:30 5 : 0
06.04
15:30
Borac (Star─Źevo)
Budu─çnost
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Tisa
Sloboda
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Ba─Źka (P)
Radni─Źki (K)
5
2
06.04.2014 15:30 5 : 2
06.04
15:30
Borac
Index
3
2
06.04.2014 15:30 3 : 2
06.04
10:00
Radni─Źki (R)
IMT
1
2
06.04.2014 10:00 1 : 2
IMT
06.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Palilulac
4
0
06.04.2014 10:00 4 : 0
06.04
10:00
Grafi─Źar
Srem─Źica
0
0
06.04.2014 10:00 0 : 0
06.04
16:00
Ba─çevac
GSP Polet
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:30
Budu─çnost
Lazac
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
Pazar Juniors 2011
Bra─ça Vukovi─ç
0
1
06.04.2014 16:30 0 : 1
06.04
16:30
Ibar
Ribnica
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
Radni─Źki
Borac (V)
3
0
06.04.2014 16:30 3 : 0
06.04
16:30
Granit
Radnik
2
1
06.04.2014 16:30 2 : 1
06.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Mataruge
2
1
06.04.2014 16:30 2 : 1
06.04
15:30
Slatina
Omladinac
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Ov─Źar
Napredak
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Rudar
Morava
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Donja Vrbava
Miokovci
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
4
3
06.04.2014 15:30 4 : 3
06.04
15:30
Spartak
Jedinstvo (GG)
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Mladost (A)
Prijevor
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Mladost (P)
Gorušica
4
1
06.04.2014 15:30 4 : 1
06.04
16:00
Vinogradi DB
Šumadinac
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Srbija
Sloga D
3
1
06.04.2014 16:00 3 : 1
06.04
16:00
Kori─çani
OFK Bagremar
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo
Seljak
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Sušica
Budu─çnost
3
2
06.04.2014 16:00 3 : 2
06.04
16:00
Jadran
Partizan
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
15:30
┼ŻSK
Banja
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Marjan
Vitlina-Bokanja
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Junkovac
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Borac
Šumadinac
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Partizan
Lokomotiva
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Aran─Ĺelovac
Šatornja
0
3
06.04.2014 15:30 0 : 3
06.04
15:30
Beli orlovi
Lepenica
0
2
06.04.2014 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Budu─çnost (R)
Bresje Superior
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
┼Żelezni─Źar (K)
Borac
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Pobeda
Šumadija
5
1
06.04.2014 15:30 5 : 1
06.04
15:30
SASK
Mladi borac
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Proleter
┼Żelezni─Źar (S)
5
1
06.04.2014 15:30 5 : 1
06.04
15:30
Budu─çnost (MK)
Osipaonica
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Polet
Ba─Źinac
1
3
06.04.2014 15:30 1 : 3
06.04
15:30
Glavaš
Sloboda
1
5
06.04.2014 15:30 1 : 5
06.04
15:30
Petar Dobrnjac
Mlava
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Beli Orao
Vihor
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Omladinac
Trgova─Źki
1
4
06.04.2014 15:30 1 : 4
06.04
15:30
Basarac
Integral
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Makce
Sloga
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Mladost
Polet
1
4
06.04.2014 15:30 1 : 4
06.04
15:30
Rudar
RSK
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
RSK
06.04
16:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
3
3
06.04.2014 16:00 3 : 3
06.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Mladost (P)
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Radjevac
Ma─Źva 2005
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Provo
Gu─Źevo
3
1
06.04.2014 16:00 3 : 1
06.04
16:00
Antimon
Drina
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Mladi Borac
Majur
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
15:30
Tulari
OFK Ose─Źina
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Trli─ç
OFK Divci
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
ZSK
Pepeljevac
2
1
06.04.2014 15:30
ZSK
2 : 1
06.04
15:30
Joševa
OFK Jabu─Źje
3
1
06.04.2014 15:30 3 : 1
06.04
15:00
Peru─çac
Jedinstvo (K)
1
2
06.04.2014 15:00 1 : 2
06.04
15:00
Budu─çnost
Ariljska rampa
1
0
06.04.2014 15:00 1 : 0
06.04
15:00
Zlatibor
Crnokosa
9
0
06.04.2014 15:00 9 : 0
06.04
15:00
Višesava
GP Zlatibor
8
0
06.04.2014 15:00 8 : 0
06.04
15:00
Polet
Omladinac
3
0
06.04.2014 15:00 3 : 0
06.04
16:00
Mladi Radnik
Rutevac
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Mladost (B)
Moravica
1
2
06.04.2014 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Mekiš
Radni─Źki 1947 (─î)
1
4
06.04.2014 16:00 1 : 4
06.04
16:00
Rad
Naisus
3
2
06.04.2014 16:00
Rad
3 : 2
06.04
16:00
Morava
Zemljoradnik
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Morava
Moravac 1948
4
2
06.04.2014 16:00 4 : 2
06.04
16:00
Proleter (M)
Mladost (M)
0
4
06.04.2014 16:00 0 : 4
06.04
16:00
Rudar
Proleter (DV)
0
2
06.04.2014 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Vrtište
Jedinstvo
0
3
06.04.2014 16:00 0 : 3
06.04
16:00
Brzi Brod
Mladost (L)
5
1
06.04.2014 16:00 5 : 1
06.04
16:00
Budu─çnost
Crvena zastava
5
3
06.04.2014 16:00 5 : 3
06.04
16:00
Sloga
Planta┼ża
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo (G)
─îekmin
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Bobište
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Progres
Radni─Źki
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Jablanica
Gradac
5
0
06.04.2014 16:00 5 : 0
06.04
11:00
Lemind Livnica
Umac
4
2
06.04.2014 11:00 4 : 2
06.04
16:00
Šumadija
Mladi Borac
4
0
06.04.2014 16:00 4 : 0
06.04
15:30
Pobeda
Polet
6
1
06.04.2014 15:30 6 : 1
06.04
15:30
Omladinac
Borac
0
3
06.04.2014 15:30 0 : 3
06.04
15:30
Kosovac
Kosanica
0
7
06.04.2014 15:30 0 : 7
06.04
15:30
Partizanski put
N.S. Tatko
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Jastrebac
Dobri─Ź
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
16:00
Zadrugar
Jedinstvo ( B.P)
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Mladost (P.R)
Vladimir Durkovi─ç
3
3
06.04.2014 16:00 3 : 3
06.04
16:00
Pade┼ż
Tanasko Raji─ç
3
3
06.04.2014 16:00 3 : 3
06.04
16:00
Sloga
Jedinstvo ( P )
1
2
06.04.2014 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Gnjilan
Napredak
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Trešnjevka
Levosoje
1
4
06.04.2014 16:00 1 : 4
06.04
16:00
Ternoci
Vranjska Banja
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
OFK Alakince
Nebeski An─Ĺeli
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Vihor
Morava
1
4
06.04.2014 16:00 1 : 4
06.04
16:00
OFK Pavlovac
Mladost (S)
3
2
06.04.2014 16:00 3 : 2
06.04
16:00
Mladost (B)
Besa 2005
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Sloga (B)
Ropotovo
0
9
06.04.2014 16:00 0 : 9
06.04
16:00
Mineralac
Rudar
2
6
06.04.2014 16:00 2 : 6
06.04
15:00
Polet
Radni─Źki
3
0
06.04.2014 15:00 3 : 0
06.04
15:00
─îaglavica
Gra─Źanica
0
3
06.04.2014 15:00 0 : 3
06.04
15:00
Ugljare
Brezovica
3
1
06.04.2014 15:00 3 : 1
06.04
15:00
Gracko
Sitnica
2
1
06.04.2014 15:00 2 : 1
06.04
16:30
Bratstvo
Mladost (D)
4
0
06.04.2014 16:30 4 : 0
06.04
16:30
Mladost (K)
Leva─Ź
1
3
06.04.2014 16:30 1 : 3
06.04
11:00
BSK
Budu─çnost
2
0
06.04.2014 11:00
BSK
2 : 0
06.04
16:30
Morava (R)
Vinora─Źa
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
Mladost (J)
Kušiljevo
1
0
06.04.2014 16:30 1 : 0
06.04
16:30
Napredak (D)
Jedinstvo
1
0
06.04.2014 16:30 1 : 0
06.04
16:00
Sloga ─ći─çevac
Naupare
5
1
06.04.2014 16:00 5 : 1
06.04
16:00
Šanac
Sloga Dašnica
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Jasika
Jastrebac
1
4
06.04.2014 16:00 1 : 4
06.04
16:00
─îitluk
Bošnjane
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Mladost
Pepeljevac
3
2
06.04.2014 16:00 3 : 2
06.04
16:00
Trudbenik
Jedinstvo 1936
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Temni─ç 1924
Vinogradar
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Branik
Blizna
0
1
06.04.2014 16:00 0 : 1
06.04
16:00
Klju─Ź
Slatina
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Brodoremont
Rajac
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
15:30
Mladost
Mid┼żor
2
2
06.04.2014 15:30 2 : 2
06.04
15:30
Osni─ç
OFK 019 Zaje─Źar
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
15:30
ŠSK
Rgotina
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Omladinac
Sloga
5
1
06.04.2014 15:30 5 : 1
06.04
15:30
Polet
BSK
0
6
06.04.2014 15:30 0 : 6
BSK
06.04
15:30
OFK Knjaz
Borac
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Rudar (V─î)
Trebi─Ź
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
16:00
Vojvodina
Partizan (G)
1
2
06.04.2014 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Kolonija
Mladost (O)
1
2
06.04.2014 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Radni─Źki (B)
Tempo
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Budu─çnost (A)
Slavija
1
3
06.04.2014 16:00 1 : 3
06.04
16:00
Jugoslavija
Polet
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Crvena zvezda
8
1
06.04.2014 16:00 8 : 1
06.04
16:00
Vulturul
Sloga (BNS)
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:30
Tavankut
Vinogradar
3
2
06.04.2014 16:30 3 : 2
06.04
16:30
Bajša
Olimpija (G)
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
─îantavir
AFK
1
0
06.04.2014 16:30 1 : 0
AFK
06.04
16:30
Proleter
Njegoš
3
2
06.04.2014 16:30 3 : 2
06.04
16:30
Ba─Źka
Krivaja
2
1
06.04.2014 16:30 2 : 1
06.04
16:30
Olimpija (TS)
Subotica
0
3
06.04.2014 16:30 0 : 3
06.04
15:30
Zadrugar
Radni─Źki (S)
0
0
06.04.2014 15:30 0 : 0
06.04
15:30
Vojvodina (NM)
Radni─Źki (Z)
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Borac
Vojvodina (P)
0
3
06.04.2014 15:30 0 : 3
06.04
15:30
Potisje
Vojvodina (B)
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Rusanda
Jedinstvo
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Crvena zvezda
Mladost Bambi
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Kula
Kordun
4
1
06.04.2014 15:30 4 : 1
06.04
15:30
Zadrugar
Borac
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Omladinac (B)
Sloga
0
0
06.04.2014 15:30 0 : 0
06.04
16:00
Ljukovo
Radni─Źki
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Donji Petrovci
Jadran
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Kupinovo
Budu─çnost
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Hajduk 1932
LSK La─çarak
4
1
06.04.2014 16:00 4 : 1
06.04
15:30
Sutjeska
Mladost (NS)
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Mladost (BP)
Petrovaradin
1
4
06.04.2014 15:30 1 : 4
06.04
10:00
Kabel
Tvrdjava
2
0
06.04.2014 10:00 2 : 0
06.04
15:30
TSK
Vojvodina (BG)
3
0
06.04.2014 15:30
TSK
3 : 0
06.04
11:00
13. maj
PKB Kovilovo
2
1
06.04.2014 11:00 2 : 1
06.04
16:00
Borac
Slavija
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
13:00
Brodarac
Milutinac
2
0
06.04.2014 13:00 2 : 0
06.04
16:00
BSK 2012
Banja
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Posavina
OFK Zabre┼żje
1
4
06.04.2014 16:00 1 : 4
06.04
16:00
Strelac
Krtinska
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Stepojevac VAGA
Veliki Borak
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Mladost (B)
Prva Iskra
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Kosmaj
Velika Krsna
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Bole─Ź
Selo Mladenovac
7
0
06.04.2014 16:00 7 : 0
06.04
16:00
Nemeniku─çe
Podunavac
0
0
06.04.2014 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Pudarci
Dunavac
2
0
06.04.2014 16:00 2 : 0
06.04
16:00
OFK Leštane
Torlak
2
3
06.04.2014 16:00 2 : 3
06.04
16:30
Vrnjci
Bogutova─Źka Banja
4
0
06.04.2014 16:30 4 : 0
06.04
16:30
Gru┼ża
Zvezda
1
0
06.04.2014 16:30 1 : 0
06.04
16:30
Morava (S)
Mlada krila
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
Partizan
Magnohrom
3
5
06.04.2014 16:30 3 : 5
06.04
16:30
Šumadija
Stubal
4
2
06.04.2014 16:30 4 : 2
06.04
16:30
Napredak
Jedinstvo
2
2
06.04.2014 16:30 2 : 2
06.04
16:30
─îibukovac
OFK Ras
0
2
06.04.2014 16:30 0 : 2
06.04
16:30
Tavnik
Proleter
2
4
06.04.2014 16:30 2 : 4
06.04
15:00
Brezak
Jablanica
0
0
06.04.2014 15:00 0 : 0
06.04
15:00
Majdan
Ozremica
1
0
06.04.2014 15:00 1 : 0
06.04
15:00
Šilopaj
Takovski Ustanak
2
1
06.04.2014 15:00 2 : 1
06.04
15:00
Omladinac
Mladi Rudar
2
1
06.04.2014 15:00 2 : 1
06.04
15:00
Mladost 09
Velere─Ź 94
2
2
06.04.2014 15:00 2 : 2
06.04
15:30
Planinac
Lugovi
0
3
06.04.2014 15:30 0 : 3
06.04
15:30
Strelac
Rakova
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Zadrugar
Kej
4
2
06.04.2014 15:30 4 : 2
Kej
06.04
15:30
─îa─Źak 94
Parmenac
1
5
06.04.2014 15:30 1 : 5
06.04
15:30
Budu─çnost
Polet (G)
7
0
06.04.2014 15:30 7 : 0
06.04
15:30
Preme─ça
Vujan
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
16:00
Kotra┼ża
Gradina
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Jelica
Radni─Źki
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
11:00
Prilike
Vrelo
8
1
06.04.2014 11:00 8 : 1
06.04
16:00
Seljak
Šumadija 1934
0
1
06.04.2014 16:00 0 : 1
06.04
16:00
Botunje
Zastava
4
0
06.04.2014 16:00 4 : 0
06.04
16:00
Mladost
Kutlovo
0
3
06.04.2014 16:00 0 : 3
06.04
16:00
21. oktobar
Borac
0
3
06.04.2014 16:00 0 : 3
06.04
16:00
Hajduk
Azbest
2
2
06.04.2014 16:00 2 : 2
06.04
16:00
OFK ┼Że┼żelj
Sloga
2
3
06.04.2014 16:00 2 : 3
06.04
16:00
Kremenac
Košutnjak
3
1
06.04.2014 16:00 3 : 1
06.04
15:30
Misa─Źa
Radoje Domanovi─ç
3
2
06.04.2014 15:30 3 : 2
06.04
15:30
Plaskovac
Proleter
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
11:00
B 2000
Sloga
1
1
06.04.2014 11:00 1 : 1
06.04
15:30
┼Żabare
Kopljari
1
5
06.04.2014 15:30 1 : 5
06.04
15:30
Mladi rudar
Mladost
3
1
06.04.2014 15:30 3 : 1
06.04
15:30
BSK
Trnava
4
1
06.04.2014 15:30
BSK
4 : 1
06.04
15:30
Pobeda (─É)
Meteor
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Pobeda (S)
Kotlenik
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Omladinac
Mladost (B)
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
BSK
Grivac
1
1
06.04.2014 15:30
BSK
1 : 1
06.04
15:30
Sloga (Z)
Mladost MG (S)
0
4
06.04.2014 15:30 0 : 4
06.04
15:30
Mladost (R)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Sloga (M)
Bare
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
Sloga
Jasenica
4
1
06.04.2014 4 : 1
06.04
15:30
Budu─çnost
Rudar
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Dragoš
Omladinac (M)
0
2
06.04.2014 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Radni─Źki
Omladinac (B)
4
3
06.04.2014 15:30 4 : 3
06.04
15:30
Borac
Bata Buli─ç
4
2
06.04.2014 15:30 4 : 2
06.04
15:30
Napredak
Omladinac (S)
2
0
06.04.2014 15:30 2 : 0
06.04
15:30
Polet
Mladost
2
1
06.04.2014 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Zadrugar
Krilaš
2
2
06.04.2014 15:30 2 : 2
06.04
15:30
Sloga (─ć)
Sloga (D)
0
1
06.04.2014 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Vojvoda Milenko
Mlava
2
3
06.04.2014 15:30 2 : 3
06.04
15:30
Mladi Borac
Kurja─Źe
1
1
06.04.2014 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Borac
Jedinstvo (D)
5
4
06.04.2014 15:30 5 : 4
06.04
16:30
Dobrava
Borac
1
1
06.04.2014 16:30 1 : 1
06.04
16:30
Radni─Źki
Mladost PP
3
2
06.04.2014 16:30 3 : 2
06.04
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloga Krnic
4
1
06.04.2014 16:30 4 : 1
06.04
16:30
Mladost Zvezd
Pri─Źinovi─ç
1
1
06.04.2014 16:30 1 : 1
06.04
16:30
Sloga Mat
Ceri─ç
1
1
06.04.2014 16:30 1 : 1
06.04
16:30
Volujac
Duma─Źa
1
4
06.04.2014 16:30 1 : 4
06.04
16:30
Mrovska
Vlašić
3
4
06.04.2014 16:30 3 : 4
06.04
16:30
Trešnjevka
Galeb
5
1
06.04.2014 16:30 5 : 1
06.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Bratstvo
Hajduk
4
4
06.04.2014 16:00 4 : 4
06.04
16:00
Velika Reka
Studenac
1
0
06.04.2014 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Cerova
Cer
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0
Cer
06.04
16:00
Sloga LŠ
Borac K
1
1
06.04.2014 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Milan Orli─ç
Stolice
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Sloga K
Jadar 1961
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:30
Sloboda
Napredak BP
6
1
06.04.2014 16:30 6 : 1
06.04
16:30
Sloga
Premijer
1
1
06.04.2014 16:30 1 : 1
06.04
16:30
Duško
Budu─çnost PD
3
2
06.04.2014 16:30 3 : 2
06.04
16:30
Budu─çnost ZM
Gorki
3
1
06.04.2014 16:30 3 : 1
06.04
16:30
Napredak MB
Partizan
2
0
06.04.2014 16:30 2 : 0
06.04
16:30
Proleter
Torpedo
4
1
06.04.2014 16:30 4 : 1
06.04
16:30
Drina
Napredak RIB
3
0
06.04.2014 16:30 3 : 0
06.04
15:30
Rajac
Borac
4
1
06.04.2014 15:30 4 : 1
06.04
15:30
Ribnikar
Liplje
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Polet
Kolubara 2
1
4
06.04.2014 15:30 1 : 4
06.04
15:30
Beloševac
Tešnjar
2
3
06.04.2014 15:30 2 : 3
06.04
15:30
OFK Stublenica
Sovljak
0
2
06.04.2014 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Polet (DL)
Kaleni─ç
1
3
06.04.2014 15:30 1 : 3
06.04
15:30
Omladinac
Gunjevac
1
2
06.04.2014 15:30 1 : 2
06.04
15:30
Proleter
Tvrdojevac
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Polet (T)
Rudar 1945
3
0
06.04.2014 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Ratkovac
Stepanje
2
2
06.04.2014 15:30 2 : 2
06.04
15:30
Dobrinjac
Je┼żevica
3
2
06.04.2014 15:30 3 : 2
06.04
15:30
Lazarica
Plavi tok
4
0
06.04.2014 15:30 4 : 0
06.04
15:30
Savinac
Blagaja
3
1
06.04.2014 15:30 3 : 1
06.04
15:30
Gorobilje
Napredak
2
3
06.04.2014 15:30 2 : 3
06.04
15:30
Avijati─Źar
Gluma─Ź
5
1
06.04.2014 15:30 5 : 1
06.04
15:30
Duškovci
Pobeda
1
0
06.04.2014 15:30 1 : 0
06.04
16:00
Dušnik
Doljevac 1971
6
0
06.04.2014 16:00 6 : 0
06.04
16:00
Toplica
Moravac (─î)
1
3
06.04.2014 16:00 1 : 3
06.04
16:00
Napredak 2012
Feniks 2012
7
0
06.04.2014 16:00 7 : 0
06.04
11:00
Vukašinovac
Sloga (K)
0
4
06.04.2014 11:00 0 : 4
06.04
10:00
Bali─Źevac 1974
Dobri─Ź
4
0
06.04.2014 10:00 4 : 0
06.04
10:00
Padina
Koprijan 1975
2
2
06.04.2014 10:00 2 : 2
06.04
10:00
Sloga 1980
Mladost 1976
1
1
06.04.2014 10:00 1 : 1
06.04
16:00
Sloga (DT)
Sloga 1948 (M)
2
1
06.04.2014 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Vulkan 1963
Radni─Źki 1936
2
2
06.04.2014 16:00 2 : 2
06.04
16:00
Stevan Nešticki
Mladost (DK)
6
1
06.04.2014 16:00 6 : 1
06.04
16:00
Palilulac
Supovac
3
0
06.04.2014 16:00 3 : 0