Sloga
Hajduk Veljko
Sinđelić
Trsteničani prekinuli loŔu seriju

Na stadionu kraj Morave pred oko 300 gledalaca fudbaleri Trstenika PPT, savladali su u derbiju kola Srpske lige Istok ekipu Dinama rezultatom 3: 0 i tako prekinuli loÅ”u rezultatsku seriju. Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Milan Mitić iz Leskovca, podelivÅ”i zbog prigovora ili nedozvoljenih startova po tri žuta kartona, Stojkoviću, Karoviću i Milovanoviću kod domaćih i Ž. Stankoviću, Ristiću i Z. Stankoviću iz Dinama.

Prvi pogodak za domaće posle greÅ”ke golmana gostiju Jevtića postigao je Milanović u 2. minutu, dok je driga dva pogodka za trsteničane postigao N. Milovanović u 55. i 66. minutu iz jedanaesterca. Sve u svemu bila je ovo dobra i kvalitetna utakmica, koja je opravdala derbi kola, trsteničani su se pobedom kod kuće ponovo uključili u borbu za sam vrh tabele, trenutno su na trećem mestu sa 16 osvojenih bodova, dok je Dinamo sa istim brojem bodova na četvrtom mestu tabele Srpske lige Istok. U idućem 9. kolu Trstenik PPT gostuje kod Sinđelića a Dinamo dočekuje OFK Bor.