Kamenorezac 76 na korak do titule

24.05.2015 Dragan Ivanović

Još jedna u nizu dosadašnjih pobeda FK Kamenorezac 76, lidera na tabeli OFL Trstenik ovoga puta u okviru 23. kola prvenstva, nad solidnom ekipom Vinogradara iz Riljca rezultat 3:0, poluvreme 2:0 za domaći tim. Susret je po oblačnom vremenu poslatralo standardnih 100 gledalaca, a glavni sudija Mirko Karić sa pomoćnicima Stefanom Topolcem i Davidom Lazićem dobro i nepristrasno je obavljao svoj deo posla, dužnost delegata obavljao je Zoran Milovanović.

Tokom cele utakmice igralo se fer, korektno i otvoreno, sa šansama na obadve strane. Domaćini su došli u vođstvo od 1:0 pogodkom Vidojkovića a samo dva minuta kasnije 2:0 za Kamenorezac 76, pogodak je postigao Đukić. Ovo je bio i rezultat prvih 45 minuta igre, u nastavku ista slika sve do 73. minuta kada je u lepoj akciji agilni Nenad Župac zatresao protivničku mrežu i tako postavio konačan rezultat ove zanimljive utakmice u Dublju. Sada su dubljani i dalje fenjeraši sa 15 bodova prednosti nad drugoplasiranom ekipom" Mladost" iz Male Drenove sa kojom se sastaju u narednom kolu u Maloj Drenovi. Ekipa "Vinogradara" na svom terenu u Riljcu dočekuje ekipu "Morava" iz Medveđe. Prvak se međutim već zna bez obzira na dalje rezultate, ipak dubljani su oprezni i igraće odgovorno kao i do sada ne bi li izvukli povoljan rezultat.