Buđenje Vranjanaca u Lazarevcu: Kolubara - Dinamo 0:1

15.09.2019 vranjenews.rs

PrvoligaÅ”Ā DinamoĀ Vranje vraća seĀ sa tri bodaĀ sa gostovanja u Lazarevcu gde je u nedelju uvečeĀ savladaoĀ domaćuĀ Kolubaru sa 0:1, u utakmici 9. kola Prve lige Srbije.

Jedini gol postigao jeĀ Nikola Popović u 39. minutuĀ igre, posle kardinalne greÅ”ke odbrane i golmana domaćih.

KolubaraĀ je u drugom poluvremena imala veći posed lopte i pritisla Vranjance, ali su napadi domaćih bili stihijski,Ā bez ozbiljnijih prilikaĀ za gol.

U nadoknadi vremena u drugom deluĀ isključen je igrač Dinama Nikola JovanovićĀ zbog drugog žutog kartona.

Dinamo je sadaĀ treći na tabeliĀ Prve lige sa 15 bodova, a ispred su RFK Grafičar (filijala Crvene zvezde) sa 17 i novosadski Kabel sa 16.

Vranjanci će narednog vikendaĀ dočekati Budućnost iz DobanovacaĀ koja je u ovom kolu poražena kao domaćin od Kabela sa 0:1 i nalazi se na poslednjem mestu tabele sa samo 6 bodova.