Minimalna pobeda Brodarca za kraj sezone

Borbeno na sredini terena - FOTO: M. Đorić

Brodarac je sezonu punu rezultatskih oscilacija zavrÅ”io minimalnom pobedom, potvrdio drugu poziciju i revanÅ”irao se rivalu za poraz na kraju jeseni (0:2). Viđena je prosečna igra na terenu sa veÅ”tačkom podlogom na Adi Ciganliji..

Ā

Poluprilike za domaćina u prvom poluvremenu imali su RaÅ”ljanin, ToÅ”ković i Đurić, a na drugoj strani Stojanović je dva puta Å”utirao. Mirno u nastavku, sve do pogotka Lazara Stajkovića. Napadač Brodarca primio je loptu na sredini terena i preciznim udarcem sa 25 metara pogodio praznu mrežu, jer je golman Lazarević istrčao u nameri da preseče akciju. BASK je pokuÅ”ao da dođe do izjednačenja preko Radičevića i Pađena a dobre prilike za tim sa Starog sajmiÅ”ta do kraja imali su Stajković i Ramdedović.

Utakmici su između ostalih prisustvovali bivÅ”i igrači Crvene zvezde, Nenad Kovačević, Dejan Milovanović i Milan LeÅ”njak.

BRODARAC ā€“ BASK 1:0 (0:0)

STADION: Sportski centar FSB na Adi Ciganliji. SUDIJA: DuÅ”an Vićentijević (Beograd). STRELAC: Stajković u 64. minutu.

BRODARAC: Marić, Lukić, Misić, Đurić, Ristić, Nedinić (od 63. Vujetić), Stajković, ToÅ”ković (od 46. Mulić), Vukosavljević, Zečević (od 68. Ramdedović), RaÅ”ljanin.

BASK: Korać (od 46. M. Lazarević), Šljukić (od 69. Žarković), Mirković (od 38. Vukmirović), Bogdanović, Antić, Lukić, Stojanović, Radičević, Dacić (od 34. Radenković), Pađen, Broćeta (od 46. Mihajlović).